ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

DĖMESIO!


Labas, labas, labas!! Atrodo, jog dar visai neseniai pasibeldė tikrasis, šiltasis pavasaris, o žiū, čia jau užuodžiam ir vasarą! Ar girdėjote, jog kitą savaitę pranešama net iki +25 laipsnių šilumos?! Iš ties puiku, ar ne? :)

Prieš dvi savaites, visoms rašytojoms buvo galima siųsti savo pavasariškus derinukus. Kadangi norėjote, jog šią idėją tęstumėme - taip ir darome. Tik šį kartą, sukame vasaros link ir derinukais kviečiame dalytis net ir skaitytojus!

DERINUKO TEMA:

"Pajautus vasarą..."

Nors iki oficialios vasaros, dar liko daugiau kaip mėnuo, mes jau galime apie tai pasvajoti ir įsivaizduoti, kaip rengsimės taip mylimą vasarą. Atsiųsk vasariško derinuko nuotrauką! Nesvarbu ar tai suknelė, ar šortukai su bliuskute, ar sijonas, - atsiųsk tai, kas tau prie širdies. Svarbu, jog derinukas būtų vasariškas! 

Taigi, kviečiu savo derinukais dalytis ir skaitytojas ir rašytojas.. 
Derinukų nuotraukų, su aprašymais laukiu el. paštu: ssimona250@gmail.com iki kito ketvirtadienio!

Iki susitikimų!
Simona Š.

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA.
DALINTIS:

4 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Labai patiko idėja! Jei netingėsiu, tikrai atsiųsiu! Ačiū už rubriką :)

Greta Kvietkutė. rašė...

Manau, šįkart tikrai sudalyvausiu :) Ačiū už gerą rubriką :)

Anonimiškas rašė...

O buvo pranešimas su rašytojų aprangomis ar aš jį praleidau?

Simona :)* rašė...

Anonime, buvo. :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google