Interviu su Egle


Sveikos, panelės! Šį mėnesį žadėjau aktivumo ir daug gerų ir įdomių straipsnių. Deja... nesigauna padaryti taip kaip norisi. Mane vėl užklupo problemos: namie vyksta remontas, gyvenu pas močiute. O pas ją kompiuterio klaviatūra - tragiška. Taigi, kol gyvenu pas močiutę sukelsiu jau seniai padarytus intervių. Seniai buvau surengusi mini konkursiuką „Receptai“. Eglė, atsiuntusi man vasarinio torto pyragą laimėjo. Šiandien sužinosite daugiau apie šią nuostabią lauriatę.
P.S. Interviu vyko kai Eglė dar buvo rašytoja, bet klausimų ir atsakymų keisti nenoriu - noriu, kad pajustumėte jos lengvą bendravimą, įdomius atsakymus. Ji - nuostabi asmenybė.
Simona: Labas, Egle!
Eglė: Sveika, Simona (šypsosi)!
Simona: Neseniai tu tapai naująja TD rašytoja, o dabar pasirodo, kad  esi didelė smaližė… Taigi, kokie tavo tikrieji pomėgiai?
Eglė: Na, kaip ir kievienas paauglys mėgstu ir padainuoti ir pašokti, ir kvailioti su draugais. Jei rimčiau, mėgstu rašyti, užsiiminėti rankdarbiais, ir be abejo, gaminti (šypsosi).
Simona: Kulinarija. Ką tau reiškia šis žodis?
Eglė: Kulinarija - tai visų pirma atsipalaidavimas man.  Smagu stėbėti, kaip savo rankomis gali sukurti kažką nepaprasto bei gražaus, o po to džiaugtis rezultatu bei tobilnti save toliau.
Simona: Kelerių pradėjai gaminti ir kas tave paskatino?
Eglė: Iš tiesų ranką tiesdavau padėti tėčiui jau nuo tada, kai išmokau vaikščioti (juokiasi). O rimčiau ja pradėjau užsiimti nuo 12-os metų (šypsosi).
Simona:  Ar mėgsti eksperimentuoti virtuvėje? Ar turi kokių nors savo sugalvotų receptų?
Eglė: Žinoma! Na, kokių nors išskirtinių neturiu, tačiau mano šeima sako, jog moku skaniai iškepti blynelius. Atrodo, kepu paprastai, tačiau visada pavyksta (šypsosi)…
Simona: Ar sieji šį hobį su ateitimi?
Eglė: Iš tikrųjų neseniai buvau įsitikinusi, kad ji tikrai bus įrašyta į mano ateitį, o dabar svyruoju tarp kitų dalykų. Bet manau, dar galvoti ne vėlu, ir jei pasirinksiu tai, kas manęs netenkins, tikrai grįšiu prie kulinarijos (šypsosi)
Simona:  Tave skaitytojai žino kaip vieną iš šio blog'o rašytojų. Kuo tave žavi ši veikla?
Eglė: Ji žavi tuo, kad galiu išreikšti mintis savaip. Galiu ''nubraižyti'' ir ''nuspalvinti'' savo jausmus, įvykius, kuriuos gerai pajaučia skaitytojai. Galiu išbandyti visas rašymo sritis bei atrasti sau tinkamiausią.
Simona: O apie ką tau patinka rašyti, kokių straipsnių skaitytojai gali iš tavęs tikėtis?
Eglė:  Rašyti mėgstu beveik apie viską :D Nesu dar visiškai įšbandžiusi savęs kiekvienoje temoje. Iš manęs galima tikėtis ne tik straipsnių apie grožį :) Manau, kad greitu metu iš manęs sulauksitie šiek tiek ir psichologinių rašinėlių :) Esu nenuspėjama, jeigu manyje ''užkais ugnis'' galiu parašyti tą, ko visiškai niekas nesitiki (juokiasi).
Simona: Paminėjai kvailiojimus su draugais... darosi įdomu. Taigi, kokie ten kvailiojimai arba kitaip sakant, kokią tave mato draugai ir ką veiki su jais?
Eglė: Tikrai nieko blogo neiškrečiame (juokiasi). Iš tiesų esu gana rimta ir tyli asmenybė, bet kartais, kai turiu gerą nuotaiką, reikia pakvailioti. Pvz: surengiame karaoke vakarėlį, persirengiam į kokį nors personažą ir dainuojam (juokiasi). Na, linkskmybių esame turėję visokių. Turime ribas, tad tikrai jokių problemų su mumis nėra buvę.
Simona: Kaip sekasi mokykloje? Kokie mokomieji dalykai tau įdomiausi ir labiausiai patinka?
Eglė: Mokyloje sekasi gan puikiai. Labiausiai mane dominantys dalykai yra biologija, chemija, geografija, anglų kalba...tačiau biolgijos ir anglų mokytojų nemėgstu, tiesiog mano manymu, jos nelabai moka išaiškinti mokomojo dalyko, tad dabar stengiuosi viską išmokti ir išstudijuoti namie :)
Simona: Chemija? Ir kuo jauną rašytoją traukia šis mokslas, juk daugelis šios pamokos net pakęsti negali?
Eglė:  Iš tiesų, kodėl man patinka šis mokslas, pasakyti negaliu (juokiasi). Tiesiog prisimenu vaikystę, kai ''dirbdavau laboratorijose'' ''tirdama'' įvariausias medžiagas. Nors visa tai buvo tik pilstymas bei maišymas iš vieno buteliuko į kitą, vis vien ji mane kažkuo traukia. Negaliu patvirtinti, kad mėgstu mokytis teoriją, bet praktiniai dalykai mane traukia, nors jei ir kartais nepasiseka (juokiasi). Kaip chemijos mokytoja sakė - mes kiekvieną dieną susidariame su ja. Juk ryte geriame arbatą, kurioje ištirpsta cukrus, o tai jau ir yra chemija:. Apibendrinus, mėgstu stebėti, kaip ji vyksta (šypsosi).
Simona: Minėjai, kad užsiimi rankdarbiais. Kokias technologijas labiausiai mėgsti?
Eglė: Rimtai gaminti rankdarbius pradėjau neseniai, tad nesu dar visiškai ką nors įvaldžiusi. Mane traukia papuošalų gamyba, tačiau kol kas juos gaminuosi dėl savęs ir retai, kadangi šie malonumai ne taip ir pigiai atsieina, bet rezultatas labai džiugina ir didžiuojuosi savimi, kad užuot papuošalus pirkusi parduotuvėje, juos sukūriau pati (šypsosi). Dar mane traukia mezgimas. Visai neseniai aš galėjau tvirtinti, kad jo nemėgstu. Tačiau vieną kartą, kai vyko technologijų pamoka, numezgiau du dėklus telefonams. Tada pamačiusi rezultatą, man tai pradėjo patikti. Kol kas nieko rimtesnio numezgusi nesu, nes mano gabumai nėra tokie dideli, tačiau pasitaikius progai, stengiuosi mokytis (šypsosi).
Simona: Jau artėjame į pabaigą ir norėčiau dar grįžti prie kulinarijos. Kaip pamilti šį pomėgį?
Eglė: Na, kaip jį pamilti gal ir nepasakysiu, nes visko žmonės pamėgti negali. Na, bet jeigu žmogus nori pamilti šį dalyką, manau, reikia į svečius pasikviesti draugus, pasirinkti paprastą patiekalą. Jei ir mėgtumėte improvizuoti, darykite viską pagal aprašymą. Daugiau galite skirti pastangų jo sukomponavimui. Jeigu nepasisektų, nereikia nuleisti rankų, tai silpnų žmonių bruožas. Reikia vis bandyti, bandyti ir dar kartą bandyti. Kada nors vis tiek pasiseks. Be darbo niekada nesulauksite rezultato.
Simona: Labai ačiū už interviu, Egle.
Eglė: Tau taip pat ačiū už suteiktą galimybę pasisakyti (šypsosi).

Šiandien jau atsisveikinu su jumis ir iki kito karto ;)
P.S. Skanieji Eglės blyneliai.
Reikia 4 stiklinių miltų;
Šaukšto drėgnų mielių;
Dviejų šaukštų rudojo cukraus;
Stiklinės šilto vandens;
Stiklinės šilto pieno;
Dviejų kiaušinių;
Aliejaus kepimui;
Sėlenų pagal skonį;

Reikiamą kiekį mielų pertriname su cukrumi, užpilame viena stikline vandens ir viena stikline pieno, suberiame tris puodelius miltų, vėl išmaišome ir statome valandai į šiltą vietą, kad tešla pakiltų.
Po valandos į tešlą įmušame du kiaušinius, įpilame aliejaus, suberiame likusius miltus bei šiek tiek sėlenų, gerai viską išmaišome ir kepame blynus.
Padažas prie blynų gali būti bet koks, nes patys blynai ne itin saldūs. Dažniausiai tai būna tradiciškas padažas iš grietinės ir joje gerai pertrinto rudojo cukraus.
Šis receptą sužinojau iš interneto, tačiau reikėjo daug ką pakeist. Įdomiausia tai, kad kuo viską atmatuoji lygiau t.y. stiklinė pieno, vandens, miltų ir t.t. pavyksta labai gerai.

10 Komentarai

 1. Mergina nuoširdi, linksma, interviu labai pasisekęs ir nuoširdus. Ir Simonos klausimai man labai patiko, taip pat ir atsakymai. Viskas super. Ačiū! :33

  AtsakytiPanaikinti
 2. Interviu patiko. Nu bet jau klaidų.. ;o paudžiu patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man Eglė pasirodė nuoširdi, graži bei draugiška! :) Interviu puikus!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Buvo daug klaidų, kurios badė akis. Norėjosi daugiau interviu 'atspalvių'. O pats interviu - patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jaukus, malonus pašnekesys su Egle ;). Abi tikros šaunuolės !!! Pamėginsiu pasigaminti tų blynelių :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 6. Jau maniau,jog tuputi nusišnekejau. O dėl klaidų tai mano kaltė. Mano skubėjimas daro savo. Ačiū už nuomones :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Patiko, tik kažkaip rodėsi, jog Simona į visą tai žiūri šiek tiek šaltai. Beri klausimus vieną po kito ir tiek. Bet kaip ir sakiau - patiko. Ačiū už galimybę artimiau pažinti Eglę! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nuoširdus ir šiltas interviu. Be to, dauguma dalykų sutapo - ir kulinarija ir mąstymas :)

  AtsakytiPanaikinti