Jai išlipai iš lovos ne ta koja, bei nusibodusi rutina


 RONETA
( kortelės dar neturiu, tai pasirašau taip )

Sveikos!  Ryte atsikėliau su ta mintimi kad šiandien reikia parašyti straipsnį. Ilgiausiai sėdėjau galvodama, koks turėtų būti mano pirmasis straipsnis, apie ką rašyti? Temų turėjau daug, tačiau atrodo nei viena netiko, tad nusprendžiau rašyti tokio tipo straipsnį, kokius labiausiai mėgstu, ir manau geriausiai moku, t.y. psichologinio tipo straipsnį. Tad kokios problemos ištinka jaunimą, tik prasidėjus pavasariui? Nusibodusi rutina, dažna nuotaikų kaita, pernelyg didelis gilinimasis į viską, ir noras kažko naujo. Nežinau kaip jums, bet tiek mane, tiek mano aplinkinius dabar kamuoja panašūs jausmai, tad šiandien ir pakalbėsiu apie tai kaip gelbėtis nuo blogos nuotaikos, bei nusibodusios rutinos. :))


Tai gi atėjo pavasaris, jei tai galima vadinti pavasariu, nes vaizdas už lango tikrai neprimena šio metų laiko. Nežinau, ar man tik vienai taip, ar ir kitiems, bet pavasaris man tai nauja pradžia, atrodo tuomet turėtų prasidėti kažkas naujo, kažkas turėtų pasikeisti, tačiau niekas nesikeičia, vis ta pati, nusibodusi rutina, mokykla, kontroliniai darbai, bei keista nuotaika, kuri keičiasi kas penkias minutes. Atrodo kiekvieną dieną iš lovos išlipi ne ta koja. Bet juk dar mūsų laukia ilgi du mėnesiai, iki vasaros, tad reikia kažką daryti, nes nemanau kad kuri nors iš mūsų nori ir toliau gyventi, sumaištyje.Tad laikas pradėti ''gydymo'' seansą!

Jai iš kojos išlipai ne ta koja
Būna kad tik išlipus iš lovos, jau iškart dingsta nuotaika, nenori nei nieko matyti, nei nieko girdėti, tačiau žinai kad tau vis vien reiks eiti į mokyklą, kur bus pilna žmonių, kurie su tavimi kalbės, ir neduos ramybės klausinėdami : kodėl tu be nuotaikos? Tai gi ką daryti kad taip neatsitiktų, o jei jau atsitiko kaip atsikratyti tos blogos nuotaikos?
1. Geras miegas
Visų pirma, tavo lova turi būti patogi, nes jai gerai neišsimiegosi, nesijausi energinga, ir greičiausia gerą nuotaiką, matysi kaip savo akis. Tad prieš eidama patogiai pasiklok lovą, dažniau keisk patalynę, kad lova būti švari ir gaivi. Gerai išsimiegojusi, net negalėsi pagalvoti apie niurzgėjimą po nosimi dėl blogos nuotaikos.
 Taip pat, jai jauti kad kambaryje karšta, prieš miegą atsidaryk langą, tegu kambarys išsivėdina, geriau jau bus šiek tiek vėsiau, negu kaip pirtyje. Taip ir miego kokybė bus geresnė.

2. Žadintuvas
Pats atsikėlimas labai priklauso nuo žadintuvo. Mane asmeniškai nervina, tas įprastas žadintuvo skambėjimas, atrodo tik jį išgirdus dingsta nuotaika, ir pasidaro pikta. Tikrai, manau kad kiekviena iš mūsų turi mėgstama dainą, kuri pakelia nuotaiką, ir tiesiog gerai nuteikia, tad tą dainą ir pasidaryk žadintuvo tonu, taip gerai nusiteiksi visai dienai.

3. Nusiteikimas
Tik atsikėlusi stenkis nieko negalvoti, o iškart pasakyti sau, kokia graži šiandien diena, kaip tau šiandien viskas gerai seksis, ar tiesiog kad šiandien tu jausiesi laiminga. Įnešk į savo mintis šiek tiek pozityvumo ir tikėk kad viskas bus gerai. Taip blogos mintys, pačios nusisuks nuo tavęs.

4.  Meilė sau
Na jai jau atsitiko taip kad vis dėlto išlipai iš lovos ne ta koja, nenusimink, tai galima pakeisti, labai paprastai! Juk kiekviena mergina nori jaustis graži kiekvieną dieną, tad apsivilk savo mėgstamiausius drabužius, gražiai susitvarkyk plaukus, pažiūrėk į veidrodį ir pasakyk sau kad esi graži, tokia kokia esi. Pasitikėjimas savimi, ir meilė sau, blogai nuotaikai geriausias nuodas !
5. Šypsena

Taip! Perskaitei gerai! Galvoji kuo gali padėti šypsena, kai viduje taip liūdna? Tiesa ta kad šypsena padeda visada. Prisimink dalykus kurie tave verčia šypsotis, ir nesivaržydama skleisk savo šypseną visam pasauliui. Ir taip pati net nepajusi kad jautiesi geriau. Kartais yra gerai pagudrauti ir apgauti pačią save. : ))

 Nusibodusi rutina
Nesvarbu ar tavo veidą puošia nuoširdžiausia šypsena, ar iš akių rieda ašaros, kartais būna taip kad atrodo viskas ką darai, tau jau įgriso iki gyvo kaulo, ir tu taip nenuvaldomai nori kažko naujo, tačiau niekas nesikeičia, o kai dar už lango toks prastas oras, išvis atrodo tau tik belieka sėdėti namuose ir raudoti dėl nuobodulio ir taip įgrisusios kasdienybės. Čia vien kalbų neužteks, čia reikės veikti darbais!

1. Neburbėk po nosimi, o kažką keisk pati
Dažniausia mes tiesiog sėdime, ir kalbame kaip mums viskas nusibodo, tačiau net negalvojame kažką daryti pačios, o tiesiog laukiame kol kažkas savaime pasikeis. Teks jus nuvilti, tačiau taip nebūna. Galbūt yra kažkoks dalykas kurį jau seniai norėjai išbandyti, bet vis neatradai tam laiko? O gal pasidaryk filmų vakarą, kartu su geriausia drauge? O gal pradėk sportuoti? Veiklos tikrai galima prisigalvoti, tik reikia nusiteikti tam, kad pati turėsi kažką padaryti, o ne laukti kol kažkas savaime pasikeis.

2. Pakeisk savo aplinką
Jai turi galimybę, išvažiuok kur nors, kad ir savaitgaliui pas močiute į kaimą, nauja vieta, nauji žmonės, juk tai viskas ko ir reikia, norit rutiną nuvyti šalin. Tačiau, ne kiekviena iš mūsų gali sau tai leisti, tad siūlau šiek tiek kitokį būdą : pakeisk savo kambarį. Manau kad ten praleidi daugiausia savo laiko, neskaitant mokyklos ( o mokyklos juk neperdažysi, ir baldų niekas ten tikrai neleis perstumdyti ) tad imkis savo kambario! Gali perstumdyti baldus, išpaišyti savo sieną, visą sieną aplipdyti savo bei draugų nuotraukomis, ar tiesiog žurnalo iškarpomis, kaip padariau aš. :) Jei turi kambarį kurio forma panašesnė į stačiakampio formą, puikiai kambarį atgyvinsi su užuolaidomis ( kalbu ne apie užuolaidas ant lango, o tiesio kur nors vidurį kambario ) Tiesiog leisk lietis savo fantazijai, ir susikurk savo svajonių kambarį, kuriame jaustumeisi gerai. :)

3. Pradėk sportuoti
Juk vasara artėja, ir kiekviena iš mūsų nori didžiuotis šaunia figūra, tad pradėk sportuoti! Tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir labai geras užsiėmimas norint pakeisti savo gyvenimo būdą, tobulinti savo figūrą. Nenoriu per daug išsiplėsti šia tema, nes dar galvoju apie tai parašyti straipsnį. :)

4. Nauja išvaizda
Kartais būna, kad tau nusibosta ne kasdienybė, o tavo pačios išvaizda. Tad pasikeisk šukuoseną, nusipirk naujų drabužių, pakeisk savo stilių, gal kartas nuo karto pasidaryk ryškesnį makiažą, ar nusidažyk plaukus raudonai! Matydama save veidrodyje kitokią nei visada, tikrai pasijusi smagiau, ir tai bus šioks toks pasikeitimas tavo kasdienybėje.

5. Keisk požiūrį
Kadangi tas tikrasis pavasaris labai vėluoja, pastebėjau kad daugelis dėl to labai liūdi, ir zyzia kad taip nesąžininga, kad nėra per tą sniegą ką veikti, ir visi pasiilgo trumpų striukyčių, bei plonų sportbačių. 
Juk sniegas anksčiau ar vėliau ištirps, o burbėjimas po nosimi, tikrai nepadės jo ištirpdyti, tad tiesiog turėk kantrybės ir palauk.  Nulipdyk sniego senį, ar su klasiokais po pamokų pažaisk sniego karo, gal taip sniegas kaip tik greičiau ir ištirps? Nemanai? Išmok džiaugtis ir naudotis dalykais kuriuos turi.

Štai ir viskas ką norėjau jums šiandien pasakyti, tikiuosi nors kiek padėjau, ar pakeičiau jūsų požiūrį į taip užsitęsusia žiemą. Gero likusio savaitgalio mielieji. :))
Roneta. 

 *Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA


12 Komentarai

 1. Kaip visuomet, Ronetos straipsniai labai geri. Dėkoju tau už tokį nuostabų straipsnį ir patarimus. Tikrai pasinaudosiu. Spaudžiu visas tris `knopkes` :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Manęs jau pradeda visai nebestebinti faktas, jog lietuviai nemoka lietuviškai RAŠYTI...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tokia pikta buvau , susierzinus dėl visko ir tuo pačiu dėl pavasario,o dabar va paskaičiau Tavo straipsnį ir kažkaip sstebuklingai nuotaika pakilo. Puikus straipsnis, tik galbūt man išdėstymas nelabai patiko, tai atkreipk kitą kartą į tai dėmesį. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ruoniuk, tavo straipsniai visada būna puikūs! :) Ačiū, iš ties padėjai man, nes manau, kad kaip ir daugumai man įkirėjo rutina ir dabar eisiu persidaryt kambarį ir kokią dieną nusidažysiu plaukus.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kaip visada - sužavi!! Labai gražus straipsnis, viskas atrodo taip paprasta... Ačiū!!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Laaabai laaabai laaabai (x100) patiko ! Kaip tik paskutiniu metu užpuolė rutina, todėl tavo patarimai tikrai neudingi. Kaip bebūtų, nepraleidau pro akis klaidų (nežinau, visada man jos pasimato, negaliu nepastebėt) :D. Bet manau su laiku dings tai. O šiaip tai liux, spaudžiu visas 3 knopkes. Būna, kad permetu straipsnį tik akim, o tavąjį perskaičiau žodis žodin. Prilipo man tavo rašymo stilius. Beliko tik susitvarkyti su klaidelėm ir bus puiku :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Laaabai laaabai laaabai (x100) patiko ! Kaip tik paskutiniu metu užpuolė rutina, todėl tavo patarimai tikrai neudingi. Kaip bebūtų, nepraleidau pro akis klaidų (nežinau, visada man jos pasimato, negaliu nepastebėt) :D. Bet manau su laiku dings tai. O šiaip tai liux, spaudžiu visas 3 knopkes. Būna, kad permetu straipsnį tik akim, o tavąjį perskaičiau žodis žodin. Prilipo man tavo rašymo stilius. Beliko tik susitvarkyti su klaidelėm ir bus puiku :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nėra nieko baisiau, kai žodį JEI rašo JAI su a...

  AtsakytiPanaikinti
 9. Buvo itin smagu skaityti ;)... Bet ir pro manąsias akis nepraslydo tos klaidelės :D. Tikiu, jog greitai jų nebeliks ir bus vienas malonumas skaityti tavo straipsnius ;D !!!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Roneta - smagu, kad grįžai. Straipsnis puikus, beet... Negalėjau normaliai skaityti, nes klaidos tiesiog badė akis. Ypač, kad žodį jei, rašei su a... Nežinau, seniau atrodo nedarei tokių klaidų, bet dabar... Na nieko. Viskas susitvarkys. Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. JEI... Nejaugi tikrai nemokat rašyt, mielieji žmonės?

  AtsakytiPanaikinti
 12. Dėl 2punkto (žadintuvas) visiškai NESUTINKU, nes jeigu užsistatai savo mėgstamiausia daina, tai ji pasidaro neapkenciama kai vis ja girdi :) Man taip jau buvo ;DDD

  AtsakytiPanaikinti