ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Kai ateina laikas..


Sveiki. Kad ir kaip to nenoriu daryti, tačiau būtų negražu vėl dingti nieko nepranešus. Galbūt jau supratote, kad mano vardo čia jau nebeišvysite. Savo vietą perleidžiu kažkam kitam. Gaila, be galo, tačiau viskam ateina galas, mano nusiteikimui rašyti taip pat. O ir idėjos senka. Laikas taip pat, jį norisi išleisti kitiems dalykams, o kompiuteriui tiesiog jo nebelieka. Pamaniau, kad tikrai niekas nesugrius, jeigu aš išeisiu.
Rašau ne dėl to, kad atkreipčiau dėmesį, tačiau dėl to, kad galėčiau padėkoti. Rašytojoms, su kuriomis, deja, ne tiek daug, kiek norėjau, bendravau. Tačiau visvien noriu padėkoti už tą energiją, kuriant kažką nuostabaus. Tikrai iš jūsų daug pasisėmiau. Laikykitės ir toliau!! Didelė PAGARBA. Ačiū :) Ir šiaip, ačiū visiems, kad suteikėt man progą pasireikšti, atrasti save kitokią kitokioje aplinkoje. Tikiuosi, kad labai nenuvyliau ir bent kažką atnešiau čia, bent jau trumpam. Šis blog'as man davė be galo daug. Ir tie nepilni du mėnesiai atvėrė kitokį požiūrį į dalykus. Ačiū visiems, sėkmingo kelio į gėrį, tikiu, kad šiam blog'ui dar labiau pasiseks. Jis traukia talnetus!
Myliu ir apkabinu!
Edita
DALINTIS:

5 komentarai:

Greta Kvietkutė. rašė...

Buvai puiki rašytoja! Džiaugiuosi už tave ir tuo pačiu liūdžiu dėl tavo išėjimo. tačiau sėkmės asmeniniame gyvenime! Ačiū, kad buvai :3

* Gintarija * rašė...

Sėkmės didžiausios :))

Milla rašė...

Ačiū, kad parašei daug įdomių straipsnių. Tikrai labai didelis dėkutis Tau ! Sėkmės ;) !

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Gaila, kad išeini. Bet viskam savas laikas. Tad tiesiog. Noriu padėkot, kad buvai, kad džiuginai mus savo straipsniais... Ačiū :)

Estera Meow rašė...

Kaip gaila, kad išeini.. :) Ačiū, kad buvai su mumis ir rašei straipsnius. Sekmės tau. :>

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google