Kaip sulieknėti, nekankinant savęs dietom?

Kaip atsikratyti antsvorio? Klausimas su kuriuo susiduria daugelis merginų.. Dažniausiai, kiekviena mergina uždavusi šį klausimą, mintyse pagalvoja apie dietas.. Tad, šiandien noriu Jums duoti keletą patarimų, kurie padės sulieknėti, be jokių dietų!

1 patarimas: Pradėkite rašyti mitybos dienoraštį.
Visos puikiai žinome, jog norint suliesėti reikia stebėti ir reguliuoti savo mitybą. Tam į pagalbą atskuba mitybos dienoraštis. Tikriausiai pagalvojote: "o ką gi ten rašyti?" Į mitybos dienoraštį užrašinėkite kokius produktus naudojate, kiek ir kokių gėrimų išgeriate per dieną... Šio dienoraščio nauda yra tokia, jog jo rašymas padės jums nustatyti ir išsiaiškinti ar jūsų mitybos racione yra pakankamai daržovių, vaisių ar kitų svarbių ir organizmui reikalingų sudedamųjų dalių.

2 patarimas: Valgykite tik tada, kai esate alkanas.
Dažnai būna taip, jog iš neturėjimo ką veikt, norisi kažko užkąsti, net jeigu nesame alkani. Jeigu jau nusprendėte mesti svorį, šio įpročio turėsite atsisakyti. Jeigu būna taip, jog net suvalgę didžiulį kepsnį, jūs jaučiate alkį (jeigu taip dažnai būna) vadinasi, jog gali būti sutrikęs virškinimas ar kitos skrandžio bėdos. Tokiu atveju nedelsiant kreipkitės į  gydytoją. Šio patarimo pavadinimas, skamba taip lyg tai būtų dieta. Ne - tai ne dieta. Jūs tiesiog turite numalšinti alkį. Tai galite padaryti išgėrę stiklinę vandens, ar suvalgę obuolį.

3 patarimas: Pratimai pratimėliai... 
Sporto tema esu parašiusi ne vieną straipsnį.. Visų pirma - svarbu ryte atlikti rytinę mankštą ( http://thetd4you.blogspot.com/2013/03/rytine-manksta-namuose.html Rytinė mankšta ne tik padės atsikratyti viršsvorio, bet ir pagerins miegą, sustiprins raumenis... Jeigu reguliariai atlikinėsite fizinius pratimus, labai greitai pajausite rezultatą. Sportuojančio žmogaus organizmas išskiria daugiau tiroksino, kuris padeda greičiau sudeginti nereikalingas kalorijas. Daugiau fizinių pratimų pavyzdžių rasite interneto platybėse. 

4 patarimas: Valgydami neužsiiminėkite pašaline veikla.
Neseniai buvau parašiusi straipsnį apie įpročius, kurių vertėtų atsisakyti (http://thetd4you.blogspot.com/2013/04/iprociai-kuriu-verta-atsisakyti.html). Valgymas užsigeriant, susinervinus ar žiūrint televizorių tai tarsi pašalinis darbas. Tai reiškia, jog valgant jūs turite tik tai ir daryti. Daugiau jokios pašalinės veiklos. Valgant reikia laiko kramtyti maistą ir mėgautis jo skoniu. Užsiimant pašaline veikla, jūs suvalgysite daugiau nei ketinote, tad geriau atsisakyti šių įpročių, nei priaugti svorio.

 5 patarimas: Vieną dieną per savaitę valgykite tik vegetarišką maistą.
Jeigu jau nusprendėte suliesėti, jums reikia rinktis mažo kaloringumo produktus. Tam puikiai tinka vegetariškas maistas. Ne, jums nereikia ištisiems metams atsisakyti įprasto maisto. Tiesiog to užteks ir vienai dienai per savaitę. Šis maistas padės išvalyti žarnyną. Be to, valgydami vegetarišką maistą, apribosite sunkiai virškinamo maisto suvartojimą.

6 patarimas: Gerkite daug vandens. 
Užsibrėžkite sau dar vieną tikslą, kuris padės atsikratyti nereikalingų kilogramų. Kiekvieną dieną išgerkite 6-8 stiklines vandens. Vanduo išvalys iš organizmo gyvybinės veiklos produktus. Geriausiai gerti vandenį iš čiaupo. Taip pat labai sveikas yra šaltinio vanduo. Prieš gerdami šaltinio vandenį, būtų gerai jeigu jį filtruotumėte, kadangi ir ir jame gali būti teršalų. Tiek šiandien Jums norėjau duoti patarimų, kurie gali bet kada praversti kiekvienai merginai. Ir net jeigu nesiskundžiate dėl savo svorio, per daug nesidžiaukite, nes tai gali atsitikti kiekvienam. Nesvarbu, ankščiau ar vėliau.. Jeigu užsibrėžėte siekti numesti svorio, ir jeigu siekdami savo tikslo susidūrėte su keblumais, nenuleiskite rankų! Juk kaip sakoma: "Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą". Tad net ir tokį tikslą pasiekti galima. Tereikia net susidūrus su problemomis nenuleisti rankų ir akylai to siekti. 

P.S.: Straipsnį rašiau pasitelkdama į pagalbą knygas. 


Iki susitikimų!
Simona Š.

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA 

4 Komentarai

  1. Šiaip protingas straipsnis, pati esu kažką panašaus bandžius, manau, tai yra aktualu :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Buvo smagu skaityti. Turbūt dėl to, jog buvo labai rišlus. Mintys išdėstytos tvarkingai, o ir pati struktūra labai patiko. Mano manymu, šis straipsnis - vienas iš geresnių. Ačiū :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. tikrai matosi, jog informacija imta iš knygų :D Straipsnis labai labai geras, jį tikrai parodysiu savo draugei, kuri šiuo metu laikosi dietos :D Sakiau, jai - susireguliuok mitybą.. Ne, inai dietą renkasi. Na, dieta nėra jau taip blogai, padeda, taip pat geresni rezultatai dieta + sportas. :) Simona, ačiū už tvarkingą ir superinį straipsnį! Spaudžiu visas tris knopkes :D

    AtsakytiPanaikinti