Kambarys


Sveikos mergaitės :) Šiandien nusprendžiau parašyti jums apie jūsų pirmus, mažuosius namus-jūsų kambarį. Bent jau man mano kambarys labai svarbus, ten mano daiktai, ten aš praleidžiu didelę dalį laiko. Tačiau kaip teisingai susidėlioti daiktus savo kambaryje, kad būtų patogu, gražu ir skleistų gerą energiją, kad tai padėtų gerai išsimiegoti?

Patarimai gerai atmosferai kambaryje.

 • Visų pirma, rekomenduojama, kad kambarys būtų kvardrato arba stačiakampio formos. Sakoma, kad kitu atveju tai dažnai priveda prie šeimyninių konfliktų.
 • Turėtų būti bent 2 šviesos šaltiniai (naktinė lempa ir dar koks nors apšvietimas). Taip pat turi būti labai gerai apšviesta patalpa.
 • Dažnai vėdink kambarį, kad nebūtų daug dulkių.
 • Sienos, lubos ir grindys neturėtų būti ryškios, geriausia rinktis pastelines, žmogaus odos spalvas.(spalva yra nuo šviesios odos spalvos iki šokoladinės) Beje, ruda spalva yra labai raminanti-puikus pasirinkimas.
 • Turėtų būti pakabintos nuotraukos, paveikslai tik tokie, kurie kelia geras, linksmas emocijas. Tad mergelės Marijos nuotrauka nelabai tiks, bent manęs ji nedžiugintų.Patarimai gerinti miego kokybei
 • Reikėtų išmesti senas lovas su spyruoklėmis, jos nepatogios ir negražios.
 • Čiužinys turi būti vienalytis, susidaryti iš vienos dalies, nes tai (Pagal Feng Shui) viena priežasčių, kodėl namuose kyla konfliktai.
 • Po lova nelaikykite didelių daiktų, jie trukdo cirkuliuoti energijai.
 • Nedirbkite lovoje su kompiuteriu, lova skirta miegojimui ir ilsėjimuisi.
 • Nepristumk lovos priekio prie pat sienos.
 • Geriau būtų, jei veidrodis miegamajame nekabėtų. Sakoma, kad miegant išeina visa bloga energija, o nuo veidrodžio ji atsispindi atgal.
O dabar, daug linksmesnė dalis-interjeras.
Mano kambarys yra "princesiško" tipo. Tapetai su drugeliais, pastelinės spalvos baldai, metalinė, juoda lova.. Tad nelabai įmanoma jį daug pagyvinti. O jums siūlau keletą nuotraukų, kambarių, kurie man labai labai patiko.

DeLeon pink black bedroom
Šis kambarys man labai patiko. Kodėl? Mėgstu pastelines spalvas, o ne ryškumą. Ši didelė lova užima didelę dalį kambario, ji tokia didelė ir paprasta. Ir dar man labai patiko stalinė lempa, nes ji elegantiška, bet taip pat paprasta.


Galbūt ne patogiausias, bet žavus variantas. Nėra labai ryšku, bet ir nėra blanku. Beje, mane visada žavėjo tokie nedideli kambariau, kur viskas yra viename, šiuo atveju-lentyna. Tik, tikėkimės, atsibudus netrinkteli galvos į lentyną virš tavęs :D


O šį variantą aš įsimylėjau. Jis toks.. Toks.. Net nežinau kaip išsireikšti. Toks paprastas ir toks mielas. Ypač ta gėlė ant sienos. Dabar jau žinau ko trūksta mano kambariui-rožinės spalvos, užtiesalo bei daug daug gražių pagalvėlių.


Bei dar man labai patiko šios vlog'erės idėjos :)

Šiandien tiek, iki :)
*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA.

3 Komentarai

 1. Labai šaunus ir naudingas straipsnis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Straipsnis geras, man patiko, tačiau kažkaip ne taip parašytas, ne sklandžiai. Rašai savo nuomonę, bet juk čia straipsnis, net ne knygos pristatymas ar filmo, kad nuomonę turėtum rašyti. Kažkaip man tas neįtiko. Tačiau dėkoju už pastangas ir puikius patarimus! :3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pritariu Gretai. Bet patiko. Iš tikrųjų, visada svajojau apie šviesų, didelį kambarį, kuriame būtu daug smulkmenų, turėčiau didžiulę spintą (na taip, kaip tie maži kambariukai... :D), didelį veidrodį, ir didžiulę palangę, ant kurios atsisėdusi galėčiau skaityti, bei žiūrėti į vandenyną pro langą... Ehh. Svajonės ir lieka svajonėmis ;s Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti