ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

KONKURSAS!

Sveikos, merginos! Uch, kaip smagu už lango matyti jau visai kitokį vaizdą.. Sniego nėra, šiluma vis kyla ir kyla.. Smagu, ar ne? :) Kad dar labiau praskaidrinčiau Jums nuotaiką, skelbiu konkursą, kuriame tu turi galimybę laimėti šaunų prizą!

KĄ REIKIA PADARYTI?
Rašai eilėraščius ar straipsnius? Kuri istorijas? - Parašyk juos word formatu ir atsiųsk. Turi gražų balsą ir sugebi dainuoti, groji kokiu nors muzikos instrumentu? - Viską įrašyk ir taipogi atsiųsk. Gamini rankdarbius? - Nufotografuok. O galbūt dalini žmonėms patarimus? Parodyk, kur tai darai. O gal tiesiog užsiimi neįprasta veikla? Papasakok apie tai! Žodžiu, Jūs turite mums parodyti, ką sugebate. 

KAIP BUS RENKAMA LAIMĖTOJA?
Laimėtoją stengsiuosi išrinkti savo nuožiūra. Jeigu tai padaryti bus sunku, kreipsiuosi į Jus, mieli skaitytojai.  

KUR IR IKI KADA SIŲSTI LAIŠKUS?
Jūsų laiškų su darbais, laukiu el. paštu: ssimona250@gmail.com iki balandžio mėnesio 25 dienos.


KOKĮ PRIZĄ GAUS KONKURSO LAIMĖTOJA? 
Konkurso laimėtoja gaus labai, labai gražius, žavius auskarus! 


KAS ĮSTEIGĖ PRIZĄ?
Šiuos žavius auskarus, mums įsteigė FB puslapis: "Rankų darbo papuošalai". Užsukę į šį puslapį, galėsite įsigyti nepakartojamai gražių, rankų darbo papuošalų!


Kviečiu visas sudalyvauti, parodyti savo sugebėjimus ir... laimėti šaunų prizą! :)

Simona Š.
 
DALINTIS:

4 komentarai:

Milla rašė...

Nažinau, bet manau, kad sudalyvausiu ;)

Greta Kvietkutė. rašė...

Auskarai ne mano skonio, nemanau, kad nešiočiau. Tačiau jeigu nepamiršiu, sudalyvausiu :)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Auskarai irgi ne mano skonio. Bet jei sugalvosiu ką parašyti - būtinai sudalyvausiu :) Ačiū už konkursą! :)

Estera Meow rašė...

Savaitgalį butinai sudalyvausiu, nes dabar neturiu daug laiko.. :>

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google