KONKURSAS

Sveikos, merginos! Uch, kaip smagu už lango matyti jau visai kitokį vaizdą.. Sniego nėra, šiluma vis kyla ir kyla.. Smagu, ar ne? :) Kad dar labiau praskaidrinčiau Jums nuotaiką, skelbiu konkursą, kuriame tu turi galimybę laimėti šaunų prizą!

KĄ REIKIA PADARYTI?
Rašai eilėraščius ar straipsnius? Kuri istorijas? - Parašyk juos word formatu ir atsiųsk. Turi gražų balsą ir sugebi dainuoti, groji kokiu nors muzikos instrumentu? - Viską įrašyk ir taipogi atsiųsk. Gamini rankdarbius? - Nufotografuok. O galbūt dalini žmonėms patarimus? Parodyk, kur tai darai. O gal tiesiog užsiimi neįprasta veikla? Papasakok apie tai! Žodžiu, Jūs turite mums parodyti, ką sugebate. 

KAIP BUS RENKAMA LAIMĖTOJA?
Laimėtoją stengsiuosi išrinkti savo nuožiūra. Jeigu tai padaryti bus sunku, kreipsiuosi į Jus, mieli skaitytojai.  

KUR IR IKI KADA SIŲSTI LAIŠKUS?
Jūsų laiškų su darbais, laukiu el. paštu: ssimona250@gmail.com iki balandžio mėnesio 25 dienos.


KOKĮ PRIZĄ GAUS KONKURSO LAIMĖTOJA? 
Konkurso laimėtoja gaus labai, labai gražius, žavius auskarus! 


KAS ĮSTEIGĖ PRIZĄ?
Šiuos žavius auskarus, mums įsteigė FB puslapis: "Rankų darbo papuošalai". Užsukę į šį puslapį, galėsite įsigyti nepakartojamai gražių, rankų darbo papuošalų!


Kviečiu visas sudalyvauti, parodyti savo sugebėjimus ir... laimėti šaunų prizą! :)

Simona Š.


Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

 

3 Komentarai

  1. Simona, kad nebūtu tokių bereikalingų priminimų, geriausia, jei patį pirmą konkurso įrašą tiesiog iškeltum į viršų. Taip bus ne tik patogiau tau, bet ir neužims tokie vis nauji priminimai vietos... :) Ačiū. Konkursas tikrai geras :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kada paskelbsi nugalėjoja?;»

    AtsakytiPanaikinti