Konkurso laimėtojos!

Sveikos panelės. Be jokių įžangų-šiandien baigiasi konkursas. Ir, beje, šįkart tai nebus atsitiktinės laimėtojos-viską išrinkau pati. Kodėl? Buvo tokių, kurios rašė daug ir kurios-mažai. Nusprendžiau į tai atsižvelgti. :)

Dalyvavo 13 panelių. Dauguma-laimėti visiems prizams. Ir visos puikiai argumentavo, kodėl laimėti turėtų jos. Bet tik viena mane įtikino, tad... PIRMOJO PRIZO LAIMĖTOJA YRA Aušrinė Skėrytė. Sveikinu tave :)

Jos laiškas:
Vos pažvelgusi į šį pakabuką, savo mintyse nupiešiau begalinį vandenyną, ramiai vingiuojančio pakrante šalia švelnaus, baltučio smėlio juostelės... Išvydau pasakiško dydžio skėčius, kurie pūpso tvirtai įsmigę jau kelias valandas, išvydau bangas, kurios teliuškuodamos kviečia bent kojos piršteliu prisijungti prie skaidraus vandens kelionės. Pamačiau įspūdingo grožio kriaukles, kurių viduje pūpso perlai, deimantinę saulę, kuri negaili savo spindulių baltai lyg sūris žmonių odai... Vėjo aitvarai, tinklinis, ledai, žmonės, ramybė - atrodo, lyg ten būčiau buvusi. Šis vėrinys man primena nuoširdų vasaros džiaugsmą, kai dienos lekia nerūpestingu greičiu, tačiau kiekviena jų palieka neišdildomą pėdsaką širdyje. Tad kodėl gi man turėtų atitekti šis įstabaus grožio papuošalas? Jei jį turėčiau ir pasidarytų liūdna - pasipuoščiau ir mintys praskaidrėtų, nes vėl vaizduotėje gulėčiau prie vandenyno. Blogos mintys išgaruotų... Aš moku įsivaizduoti, moku pajausti tai, kas realybėje už tūkstančio kilometrų, tik man reikia užuominos, kokio nors daiktelio, kad jis perteiktų tą vaizdą. Tai galėtų būti šis pakabukas. O jei amžinai būčiau šalia vandenyno - būčiau sveika, laiminga ir... laisva. Noriu pajusti tą laisvės pliūpsnį. Būčiau tikrai dėkinga, jei suteiktumėte man tokią galimybę! Ką gi, su antruoju prizu teko kiek labiau pasistengti. Nebuvo albai lengva sukurti išskirtinį derinuką, nes buvo nedidelis pasirinkimas-taip padariau specialiai, kad atrasčiau tikrai vertą laimėtoją. Vienos merginos derinys tiesiog patraukė akį-buvo suderintas, ir tiesiog atrodė gražiai. Taigi, ANTROJO PRIZO LAIMĖTOJA YRA Kamilė Kačinskaitė. Sveikinu tave :)

Ir paskutinis-trečias prizas. Tiesiog jos argumentai buvo tokie teisingi ir juokingi :D Tad manau, kad jau ir pati laimėtoja žino, kad šie auskarai jau jos. Tai- Indrė Brazaitytė. Sveikinu tave ir ačiū už nuotaikos pakėlimą :D

Jos laiškas:

1. Niekada nesu patyrusi laimėjimo džiaugsmo. (Ech, TELELOTO, aš vis dar nenuleidžiu rankų, tad laikykis!!!). 
2. Ė, mergyt, atrodai kaip vyras! Kur papuošalai??? ATSIBODO girdėti šią frazę. Sakoma, jog pavasaris - atgimimo metas. Turbūt ir man jau laikas "atgimti" į merginą ir visus nustebini? :D (haha, in your face)
3. Visų auskarų likę po vieną. Jie turbūt pasigavo modifikuotą skalbimo mašinos ir kojinių sindromą. :D
4. Tai būtų savotiška dovanėlė po lietuvių kalbos įskaitos, kuri atpirktų visas mano streso valandėles. :D
5. Labai vertinu rankų darbą ir stebiuosi, kokių kruopščių ir kūrybingų žmonių šiame pasaulyje yra. Tad man būtų be galo malonu nešioti šiuos auskarus. :)
6. Nes neparašiau pora banalių sakinių, kurie tarsi šablonas vartojami daugelyje konkursų, o pramankštinau savo smegenų pusrutulius ir pasistengiau negailėdama savo brangaus laiko. :) (verta pabandyti visiems...;))


Tos, kurios nelaimėjote-nenusiminkite. Turiu dar visą maišą papuošalų, kuriuos mums padovanojo SVAJONIŲ PAPUOŠALAI.
Laimėtojos-jūsų prizai ryt ar poryt bus išsiūsti-po 4 dienų galbūt jau jus pasieks :)

Iki ;p

7 Komentarai

 1. Sveikinu laimėtojas! Gaila, kad nepatekau į jų gretas, tačiau nenuliūstu.
  P.S. Nerodo paveikslėlių

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai labai ačiū! Džiaugiuosi, kad patiko mano argumentas, labai laukiu dovanėlės :) Nekantrauju pasidabinti vėrinuku! Ačiū TD blog'ui už suteiktą galimybę dalyvauti ir žinoma, prizo steigėjai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aušrinės laiškas labai patiko. Sveikinu laimėtojas. Ir dar kartą noriu padėkoti Barborai už šį konkursą. Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Oho ! Nesitikėjau, kad laimėsiu :DD. Labai ačiū !!! Dėkoju :DD...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveikinu laimėtojas.. Gaila, kad manęs nebuvo, bet gal kitą kartą pasiseks. :)

  AtsakytiPanaikinti