ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Konkurso ''Mados deivė'' balsavimas!

Labas! Pastaruoju metu esu gana pasyvi visame interneto ir blogų reikale, nes iš tiesų labai daug veiklos realiame gyvenime. Šią savaitę manęs tikriausiai nematysite, atsiprašau. Bet kiek pastebėjau, rašytojos vertos tik geriausių žodžių. :)

Neseniai pas mus vyko konkursas ''Mados deivė'', kuriame reikėjo kurti derinius. Jūsų laiškų tikrai sulaukiau daug - ačiū už tai! Pažadu, jog tokie konkursai nesibaigs, tai jau lyg tradicija... :) Mano manymu, tokio dalyvių atplūdžio galėjau iš tiesų tikėtis, nes prizas buvo labai geras. Tai IEVA DECO (www.ievadeco.lt) įsteigtas kaspinėlis plaukams, kuris šiandien atiteks vienai iš jūsų.... Netempusi gumos pristatau jums skaitytojų verdiktą. Iš viso balsavo 79 skaitytojai, o daugiausiai balsų surinko...


Kaip matote, Gintarijos derinys! Ji sulaukė 16 balsų, o nuo jos silpnai atsiliko Akvilė ir Laima.

Gintarija, į tavo namus keliauja IEVA DECO dovana, o visoms kitoms ačiū už dalyvavimą ir kviečiu laukti naujų konkursų. :)

Vilija.

DALINTIS:

6 komentarai:

Simona D. rašė...

Šaunuolė Gintarija!! :P

Estera Meow rašė...

Sveikinu! ;>

Milla rašė...

Sveikinu Gintariją ! ;) Lauksiu naujų konkursų, nes buvo labai įdomu sudalyvauti : D...

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sveikinu! Be to, ačiū tau Vilija, kad darai tokius konkursus... :)

Karolina* rašė...

Sveikinu nugalėtoją :)

* Gintarija * rašė...

Aaaaa, kaip fainaiii!! Ačiū labai :*

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google