KONKURSO rezultatai.

Sveikos! Ar pamenate, kaip per Velykas paskelbiau konkursą kuriame buvo galimybė laimėti knygą, anglų kalba? Šiandien atėjo metas, paskelbti konkurso nugalėtoją ir jos laišką.

Į konkursą sulaukiau iš viso 13 laiškų. Vieni ilgi, kiti trumpi, bet daugelis jų pilni nuoširdumo.. Konkurso nugalėtojos laiškas, iš tiesų - sujaudino ir privertė susimąstyti.. Iš pradžių norėjau laimėtoja išrinkti vieną merginą, paskui persigalvojau ir nusprendžiau nugalėtoja išrinkti dar kitą merginą, o paskui mano mintys keitėsi, keitėsi, kol galiausiai nusprendžiau - nugalėtoją rinksiu burtų būdu.. Kaip sakiau, taip ir padariau!

Konkurso laimėtoja tampa.... 

ŽIVILĖ KONDROTAITĖ!!!

Sveikinu Živilę, o visoms kitoms linkiu nenusiminti ir dėkoju už dalyvavimą!! Su Živile susisieksiu asmeniškai. 

 O dabar, skaitome Živilės laišką:

Klausimas: Kodėl norėtai laimėti šį konkursą ir gauti knygą?
Živilės atsakymas: Iš ties, nedalyvavau jokiame konkurse šiame blog`e ir nesiruošiau to daryti. Net nežinau kodėl, tiesiog taip gaunasi, nes manau, kad prizų gal būt yra labiau vertos kitos, o ir pati nemanau, kad laimėčiau, kadangi loterijose man nesiseka. Tačiau perskaičiusi knygos aprašymą, supratau, kad turiu bent jau pabandyti ir sudalyvauti, kadangi man ši tema, kuri aprašyta yra knygoje yra labai artima ir svarbi. Pačios mylimas žmogus, draugas, sužadėtinis, vaikinas, viskas viename, artimiausias man žmogus, mirė nuo vėžio. Knygoje parašyta situacija yra labai panaši į mano išgyventą,  todėl noriu šią knygą perskaityti, pamatyti kaip šia situaciją išgyveno knygos herojai. Tiesiog perskaičius šios knygos aprašymą, supratau, kad turiu perskaityti šią knygą, ir tikiuosi man tai pavyks.

Klausimas: Laimėtą knygą - skaitytai pati, ar kam nors padovanotai?
Živilės atsakymas: Žinoma, kad skaityčiau pati, tačiau, vėliau, manau, kad duočiau kam nors paskaityti dar, kadangi manau, jog apie tokius dalykus, tokiomis temomis turime kalbėti nebijodami.

Iki susitikimų!
Simona Š. 
8 Komentarai

 1. Kaip gaila, kad nelaimėjau. Sveikinu nugalėtoją :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinu :) O mane vieną nervuoja kai tu rašai skaityTAI? Nelabai skamba, geriau rašytum SkaityTUM ;p

  AtsakytiPanaikinti
 3. kurių darbai taip pat patiko? :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Čia jau matos, kad nugalėtoja tave pavergė dėl savo istorijos... labai jau nešalioškai vertini...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pritariu anonimiškui. Tačiau sveikinu nugalėtoją. Jos istorija mane taip pat privertė susimąstyti. Bet pagalvokime: jau geriau nelaimėti jokio prizo, negu išgyventi tai, kas parašyta knygoje, ir ką teko iškęsti Živilei.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aš rinkau burtų būdu, o ne pagal savo nuomonę :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pati žinau ką reiškia prarasti mylimą žmogų sergantį vėžiu... Pati rašiau panašų atsakymą kaip Živilės. Sveikinu. Beje, ačiū už konkursą. Jis buvo tikrai neeilinis :)

  AtsakytiPanaikinti