ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Labai atsiprašau....

Sveikos visos. Gal kai kurios pastebėjo, kad jau senokai akiratyje nesimato mano straipsnio. Bet deja, mano kompiuteris sugedo. Buvau nusisukusi tik dešimčiai sekundžių, kai mano mažoji nekenčiamoji įkirioji pusseserė (draugė net sugalvojo jai dainą "She is a little monster") kažką prispaudinėjo - klausėmės dainų per Youtube. Paklausiau ką ji padarė, ji atsakė "Pažaidžiau bet kokio mygtuko žaidimą". Išjungiau naršyklę ir kai bandžiau vėl įjungti - lentelė. Dabar jau parodo perspėjimą, kad daugelis programų neveiks, ir ištikrųjų - pavyzdžiui negaliu nieko pažiūrėti, bei įkelti nuotraukų, kopijuoti teksto, atverti daugelio svetainių.... 
Tad labai labai labai atsiprašau. Nežinau, kada prietaisas bus sutaisytas (mama neįžvelgia didelės skubos bei problemos), bet tikrai pasistengsiu, kad greičiau. 
DALINTIS:

2 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Oh... Man irgi panašiai buvo, tik tai padarė sesuo... Na, tikiuosi, kad greitai sutaisys kompiuterį ir vėl galėsim skaityti tavo straipsnius! Bent ačiū, kad pranešei ;)

Greta Kvietkutė. rašė...

Manau, kad nereikėtų mūsų atsiprašinėti, nes visgi juk ne pati sugadinai kompą :D Tačiau ačiū už pranešimą ir laukiu tavęs sugrįžtant ;)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google