Labai atsiprašau....

Sveikos visos. Gal kai kurios pastebėjo, kad jau senokai akiratyje nesimato mano straipsnio. Bet deja, mano kompiuteris sugedo. Buvau nusisukusi tik dešimčiai sekundžių, kai mano mažoji nekenčiamoji įkirioji pusseserė (draugė net sugalvojo jai dainą "She is a little monster") kažką prispaudinėjo - klausėmės dainų per Youtube. Paklausiau ką ji padarė, ji atsakė "Pažaidžiau bet kokio mygtuko žaidimą". Išjungiau naršyklę ir kai bandžiau vėl įjungti - lentelė. Dabar jau parodo perspėjimą, kad daugelis programų neveiks, ir ištikrųjų - pavyzdžiui negaliu nieko pažiūrėti, bei įkelti nuotraukų, kopijuoti teksto, atverti daugelio svetainių.... 
Tad labai labai labai atsiprašau. Nežinau, kada prietaisas bus sutaisytas (mama neįžvelgia didelės skubos bei problemos), bet tikrai pasistengsiu, kad greičiau. 

2 Komentarai

  1. Oh... Man irgi panašiai buvo, tik tai padarė sesuo... Na, tikiuosi, kad greitai sutaisys kompiuterį ir vėl galėsim skaityti tavo straipsnius! Bent ačiū, kad pranešei ;)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Manau, kad nereikėtų mūsų atsiprašinėti, nes visgi juk ne pati sugadinai kompą :D Tačiau ačiū už pranešimą ir laukiu tavęs sugrįžtant ;)

    AtsakytiPanaikinti