ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rubrika "Atsakymų ringas"

Sveikos, merginos! Ech, katino dienelės baigėsi, kelias į mokyklą ir vėl mums atsivėrė... Ir vėl viskas iš eilės: Pamokos, namų darbai, pamokos, namų darbai... Bet po visų pamokų ir namų darbų, galima paskaityti TD blogą ir sudalyvauti naujojoje, mano vedamoje rubrikoje "Atsakymų ringas". Sudominau? Skaityk toliau!


Trumpas rubrikos pristatymas:
Šio pranešimo gale, rasite lentelę, kurioje Jūs galėsite užduoti Jums rūpimą klausimą. Klausimas gali būti bet koks, pvz.: "Ką dovanoti draugei per gimtadienį", "Kaip užkirsti kelią, pykčiams su mama", "Kaip pagerinti santykius su jaunesniuoju broliuku" ir t.t. Jūs rašysite klausimus, o kai ateis laikas, iš visos gausybės (tikiuosi, kad jų tiek bus) išrinksiu vieną klausimą, kuris taps "savaitės klausimu". Savaitės klausimą paskelbsiu bloge. Po paskelbimo, vėl rasite lentelę, kurioje Jūs, turėsite atsakyti į savaitės klausimą. Kai baigsis atsakinėjimo į savaitės klausimą laikas, visus Jūsų įdomiausius, originaliausius ir pačius pačiausius atsakymus įkelsiu į blogą.. O tuomet prasidės balsavimas! Jūs, mieli skaitytojai, rinksite originaliausią, įdomiausią savaitės klausimo atsakymą. Savaitės klausimo atsakymo autorė, bus apdovanota nedideliu prizu ir, jei norės interviu!

Savaitės klausimo rinkimas:

Šios savaitės klausimas, greitai bus paskelbtas!*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk šioje rubrikoje, gauk 3 taškus, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

Iki susitikimų!
Simona Š.  

DALINTIS:

16 komentarų:

Vivė Jag rašė...

Įdomi rubrika . Sudalyvausiu.

Greta Kvietkutė. rašė...

Originali, puiki rubrika, be abejo, sudalyvavau :)

Simona :)* rašė...

Dėkoju! :)

Eglė ė rašė...

Būtent tokios rubrikos ir norėjosi :) Tikrai sudalyvausiu!

Gintarė rašė...

Tikrai labai įdomi rubrika. :)

Simona :)* rašė...

Ačiū, džiaugiuosi, kad sudomino! :)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Nusiunčiau klausimą. Tikiuosi į jį bus atsakyta :) Be to, įdomi rubrika. Ačiū už įdomią idėją :)

Derveliete rašė...

Rubrika man labai patiko! Ir klausimą jau išsiunčiau :)

Karolina* rašė...

Įdomi rubrika. Sėkmės ir daug dalyvių :)

LΔURΔ ツ (justmeandmypc. blogspot. com) rašė...

Heheh, gal galiu parašyti nesuprantamų klausimų iš namų darbų ? :DD

Simona :)* rašė...

Ačiū visoms, už gražius žodžius!
Laura, nemanau, kad merginos norės už tave atsakyti į nesuprantamus namų darbų klausimus. :)

LΔURΔ ツ (justmeandmypc. blogspot. com) rašė...

Galbūt :DDD

Gabija rašė...

Šauni rubrika, jau sudalyvavau :)

Milla rašė...

Nerealiai sugalvota. Labai lauksiu sekančio etapo ^.^...

Estera Meow rašė...

Sudalyvausiu! :>

GaBi* rašė...

Sudalyvavau :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google