Nauja rubrika "Atsakymų ringas"

Sveikos, merginos! Ech, katino dienelės baigėsi, kelias į mokyklą ir vėl mums atsivėrė... Ir vėl viskas iš eilės: Pamokos, namų darbai, pamokos, namų darbai... Bet po visų pamokų ir namų darbų, galima paskaityti TD blogą ir sudalyvauti naujojoje, mano vedamoje rubrikoje "Atsakymų ringas". Sudominau? Skaityk toliau!


Trumpas rubrikos pristatymas:
Šio pranešimo gale, rasite lentelę, kurioje Jūs galėsite užduoti Jums rūpimą klausimą. Klausimas gali būti bet koks, pvz.: "Ką dovanoti draugei per gimtadienį", "Kaip užkirsti kelią, pykčiams su mama", "Kaip pagerinti santykius su jaunesniuoju broliuku" ir t.t. Jūs rašysite klausimus, o kai ateis laikas, iš visos gausybės (tikiuosi, kad jų tiek bus) išrinksiu vieną klausimą, kuris taps "savaitės klausimu". Savaitės klausimą paskelbsiu bloge. Po paskelbimo, vėl rasite lentelę, kurioje Jūs, turėsite atsakyti į savaitės klausimą. Kai baigsis atsakinėjimo į savaitės klausimą laikas, visus Jūsų įdomiausius, originaliausius ir pačius pačiausius atsakymus įkelsiu į blogą.. O tuomet prasidės balsavimas! Jūs, mieli skaitytojai, rinksite originaliausią, įdomiausią savaitės klausimo atsakymą. Savaitės klausimo atsakymo autorė, bus apdovanota nedideliu prizu ir, jei norės interviu!

Savaitės klausimo rinkimas:

Šios savaitės klausimas, greitai bus paskelbtas!*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk šioje rubrikoje, gauk 3 taškus, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

Iki susitikimų!
Simona Š.  

16 Komentarai

 1. Originali, puiki rubrika, be abejo, sudalyvavau :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Būtent tokios rubrikos ir norėjosi :) Tikrai sudalyvausiu!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū, džiaugiuosi, kad sudomino! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nusiunčiau klausimą. Tikiuosi į jį bus atsakyta :) Be to, įdomi rubrika. Ačiū už įdomią idėją :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Rubrika man labai patiko! Ir klausimą jau išsiunčiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Įdomi rubrika. Sėkmės ir daug dalyvių :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Heheh, gal galiu parašyti nesuprantamų klausimų iš namų darbų ? :DD

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ačiū visoms, už gražius žodžius!
  Laura, nemanau, kad merginos norės už tave atsakyti į nesuprantamus namų darbų klausimus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Nerealiai sugalvota. Labai lauksiu sekančio etapo ^.^...

  AtsakytiPanaikinti