ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

NAUJA RUBRIKA "Pati gražiausia"
 Sveiki visi!

Ilgą laiką mąsčiau apie naują straipsnį ir skubu pranešti, jam idėjų jau turiu ne vieną.
Kitas mano tikslas buvo sugalvoti rubriką, kuri būtų miela ne tik mano, bet ir jūsų širdžiai, tad manau, kad pavykus įgyvendinti ir tai, skubu startuoti :) "PATI GRAŽIAUSIA"

Šioje rubrikoje galėsite pasijusti ypatingomis. Pokalbio su manimi (kuris bus pristatytas kaip interviu) metu galėsite pasidalinti savo grožio patarimais, kaukių ir kitų naminių grožio priemonių receptais ir žavingumo paslaptimis, mergaitiškai plepėsime apie drabužius, madą ir stilių. Galbūt šioje rubrikoje dėmesys labiau bus sutelktas į išorinį spindesį, bet manau, kad TD skaitytojoms bus malonu patarimų sulaukti ne tik iš pavienių rašytojų, bet ir iš jų pačių gretų.

Pasižyminčių iškalbingumu bei turinčių ką pasakyti šia tema laiškų laukiu adresu xoxoindretd@gmail.com. Pridėkite trumpą prisistatymą bei per kur jums būtų patogiausia kontaktuoti ir būtinai pasistengsiu susisiekti su kiekviena iš jūsų. Originalumui ir kažkam įdomaus visada skiriu pirmą vietą :)

Geros dienos!

Big kisses, Indrė ;*DALINTIS:

7 komentarai:

Milla rašė...

Labai lauksiu šios rubrikos ! Dėkui už puikią idėją ! :D

Greta Kvietkutė. rašė...

Bus labai naudinga paskaitinėti tų patarimų, tačiau pati nesudalyvausiu, nes tiesiog neturiu ką pasakyti šia tema :) Sėkmės!

Estera Meow rašė...

Įdomi rubrika! Gal ir sudalyvausiu! :3

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Galbūt ir sudalyvausiu... Tik visų pirma sulauksiu pirmojo interviu, pamatyti kas kaip. Ačiū už šią rubriką. Ji tikrai įdomi ;)

I n d r ė ♥ rašė...

Labai bijojau, kad nesulauksiu pritarimo, bet dabar matau, kad viskas ne taip jau ir blogai :)) Dėkui!

Simona D. rašė...

pirma neišdrysiu , gal palauksiu bent pirmo intervių ;)) ♥

Karolina* rašė...

Gal ir nebloga idėja ;)
Laukiu pirmojo interviu :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google