NAUJA RUBRIKA "Pati gražiausia"
 Sveiki visi!

Ilgą laiką mąsčiau apie naują straipsnį ir skubu pranešti, jam idėjų jau turiu ne vieną.
Kitas mano tikslas buvo sugalvoti rubriką, kuri būtų miela ne tik mano, bet ir jūsų širdžiai, tad manau, kad pavykus įgyvendinti ir tai, skubu startuoti :) "PATI GRAŽIAUSIA"

Šioje rubrikoje galėsite pasijusti ypatingomis. Pokalbio su manimi (kuris bus pristatytas kaip interviu) metu galėsite pasidalinti savo grožio patarimais, kaukių ir kitų naminių grožio priemonių receptais ir žavingumo paslaptimis, mergaitiškai plepėsime apie drabužius, madą ir stilių. Galbūt šioje rubrikoje dėmesys labiau bus sutelktas į išorinį spindesį, bet manau, kad TD skaitytojoms bus malonu patarimų sulaukti ne tik iš pavienių rašytojų, bet ir iš jų pačių gretų.

Pasižyminčių iškalbingumu bei turinčių ką pasakyti šia tema laiškų laukiu adresu xoxoindretd@gmail.com. Pridėkite trumpą prisistatymą bei per kur jums būtų patogiausia kontaktuoti ir būtinai pasistengsiu susisiekti su kiekviena iš jūsų. Originalumui ir kažkam įdomaus visada skiriu pirmą vietą :)

Geros dienos!

Big kisses, Indrė ;*7 Komentarai

 1. Labai lauksiu šios rubrikos ! Dėkui už puikią idėją ! :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Bus labai naudinga paskaitinėti tų patarimų, tačiau pati nesudalyvausiu, nes tiesiog neturiu ką pasakyti šia tema :) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Įdomi rubrika! Gal ir sudalyvausiu! :3

  AtsakytiPanaikinti
 4. Galbūt ir sudalyvausiu... Tik visų pirma sulauksiu pirmojo interviu, pamatyti kas kaip. Ačiū už šią rubriką. Ji tikrai įdomi ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai bijojau, kad nesulauksiu pritarimo, bet dabar matau, kad viskas ne taip jau ir blogai :)) Dėkui!

  AtsakytiPanaikinti
 6. pirma neišdrysiu , gal palauksiu bent pirmo intervių ;)) ♥

  AtsakytiPanaikinti
 7. Gal ir nebloga idėja ;)
  Laukiu pirmojo interviu :)

  AtsakytiPanaikinti