Naujiena!

Labas! Vakar, keičiant dizainą man į galvą atėjo viena įdėja.. Kurią aš stengiausi įgyvendinti, ir ar man pavyko, spręsite jūs.:D
Visiškai naujas, dar tik septynis narius turintis diskusijų forumas šiandien maždaug dvyliktą valandą nakties išvydo nakties šviesą (???).  Tai nebus kažkas tokio, kas yra kituose forumuose. Tai - TD blogo forumas.
Kai čia dar buvau tik skaitytoja, kartais neturėdavau ką skaityti, ir man būdavo tikrai nuobodu knaisiotis po senus TD straipsnius, kad ką nors įdomaus nuveikčiau. Manau, daugeliui iš jūsų yra taip pat, todėl dabar vietoj to, kad lauktumėte naujojo straipsnio, galėsite užsukti į TD forumą!


Kodėl verta ten registruotis? Neskaitant to, kad ten galėsite pabendrauti su kitomis merginomis, dar galėsite laimėti ir prizų! Dėja, kolkas forumui tik atsidarius, realių prizų nebus, tačiau aktyviausiai dalyvavusiam nariui padovanosime interviu TD bloge! O vėliau, kai forumas paaugs, žinoma surengsime konkursų per kuriuos galėsite laimėti realius prizus.
Ką ten galima daryti? Praktiškai viską! Kurkite temas patys, diskutuokite, kalbėkite ir skaitykite kitų nuomones!


JEIGU SUSIDOMĖJAI, KVIEČIU TAVE UŽSIREGISTRUOTI IR PRISIJUNGTI PRIE NAUJOJO TD FORUMO. UŽSIREGISTRAVUS BŪTINAI PASPAUSKITE "NEW PM", KADANGI TEN VISKAS BUS IŠAIŠKINTA DETALIAU.


http://teenage-dreams.forumlt.com

5 Komentarai

 1. Woow. Geras. Nesitikėjau to. Bet laaabai gera idėja! Ačiūū Skaidre! Geras sumanymas :p

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oho, tikrai, man nebūtų šovę tokios minties. Supeer! Dėkoju už tokį forumą, būtinai kai turėsiu daugiau laiko, užsiregistruosiu ;) Dar kart, ačiū! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Super!!!! :)))))) Gryna http://drambliukas.forumotion.com/
  kopija! Gerai padirbėjot. :)))
  Bent jau savo temas galėjot sugalvoti.....

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai gera idėja :)
  Reiks užsiregistruoti :)

  AtsakytiPanaikinti