ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Naujiena!

Labas! Vakar, keičiant dizainą man į galvą atėjo viena įdėja.. Kurią aš stengiausi įgyvendinti, ir ar man pavyko, spręsite jūs.:D
Visiškai naujas, dar tik septynis narius turintis diskusijų forumas šiandien maždaug dvyliktą valandą nakties išvydo nakties šviesą (???).  Tai nebus kažkas tokio, kas yra kituose forumuose. Tai - TD blogo forumas.
Kai čia dar buvau tik skaitytoja, kartais neturėdavau ką skaityti, ir man būdavo tikrai nuobodu knaisiotis po senus TD straipsnius, kad ką nors įdomaus nuveikčiau. Manau, daugeliui iš jūsų yra taip pat, todėl dabar vietoj to, kad lauktumėte naujojo straipsnio, galėsite užsukti į TD forumą!


Kodėl verta ten registruotis? Neskaitant to, kad ten galėsite pabendrauti su kitomis merginomis, dar galėsite laimėti ir prizų! Dėja, kolkas forumui tik atsidarius, realių prizų nebus, tačiau aktyviausiai dalyvavusiam nariui padovanosime interviu TD bloge! O vėliau, kai forumas paaugs, žinoma surengsime konkursų per kuriuos galėsite laimėti realius prizus.
Ką ten galima daryti? Praktiškai viską! Kurkite temas patys, diskutuokite, kalbėkite ir skaitykite kitų nuomones!


JEIGU SUSIDOMĖJAI, KVIEČIU TAVE UŽSIREGISTRUOTI IR PRISIJUNGTI PRIE NAUJOJO TD FORUMO. UŽSIREGISTRAVUS BŪTINAI PASPAUSKITE "NEW PM", KADANGI TEN VISKAS BUS IŠAIŠKINTA DETALIAU.


http://teenage-dreams.forumlt.com
DALINTIS:

5 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Woow. Geras. Nesitikėjau to. Bet laaabai gera idėja! Ačiūū Skaidre! Geras sumanymas :p

Greta Kvietkutė. rašė...

Oho, tikrai, man nebūtų šovę tokios minties. Supeer! Dėkoju už tokį forumą, būtinai kai turėsiu daugiau laiko, užsiregistruosiu ;) Dar kart, ačiū! :)

Estera Meow rašė...

Super! :>> Nereali įdėja! :)

Anonimiškas rašė...

Super!!!! :)))))) Gryna http://drambliukas.forumotion.com/
kopija! Gerai padirbėjot. :)))
Bent jau savo temas galėjot sugalvoti.....

Karolina* rašė...

Tikrai gera idėja :)
Reiks užsiregistruoti :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google