ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Neikelti interviu...

SIMONA A.
Sveikos dar kartą ;) Atsitiko didelė problema - užstreikavo kompiuteris (:D). Štai todėl ir paskutiniu metu nesulaukiate iš manęs straipsnių ;// Dar blogiau - kompiuteryje buvę interviu susimaišė. Tos merginos, iš kurių ėmiau interviu "Auginame širdeles" būtinai parašykite į komentarus, kad Jūsų interviu dar iki šiol nepasirodė :)
Atsiprašau už problemas...

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA.
DALINTIS:

2 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Ačiū, kad perspėjai. Be to, kitą kartą siūlau, vos padarius interviu, kelti jį į blog'ą. Tuomet nenutiks tokie dalykai kaip dabar... :)

Greta Kvietkutė. rašė...

Pritariu Eve Lyn, tačiau nebūtinai iškart jį viešinti, tiesiog įkelti, ir viskas bus tvarkoj :D Dabar tiesiog linkiu greičiau susitvarkyti ir vėl pasirodyti su naudingu straipsniu ar interviu :) Sėkmės tau ^^

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google