Nusivylimas

LAURINTA
Manau, kiekviena esame patyrusi kažką tokio, dėl ko norisi susigūžti ir pamiršti. Kai norisi atsukti laiką atgal ir padaryti kažką kitaip. Arba, kai nori nuo to pabėgti, tačiau mintys ir prisiminimai vis dar kamuoja. Pati esu nusivylusi daugybe kartų, ir niekada nepasimokau, kad negalima tikėtis iš kito daugiau, nei jis gali duoti. Šią žinutę(negaliu to pavadinti straipsniu), rašiau jau seniau, kai buvau panirusi į tą slogią nuotaiką... Pati save išmokiau nuvyti nusivylimą ir kitus blogus jausmus. Tikiuosi, kad kuriai nors tai taip pat padės. Ar bent jau įžiebs mažą švieselę liūdesyje :)

Pirmiausia, kas yra nusivylimas?
Nusivylimas – nepasitenkinimo jausmas, kuris pasireiškia neišsipildžius lūkesčiams. Artimas apgailestavimo jausmui. Jis sukelia ne pyktį, bet silpnumo, nesėkmės, beviltiškumo jausmą. Nusivylimas gali būti streso priežastis, taip pat žlugdo motyvaciją. Nusivylimo priežastys būna labai įvairios (nusiviliama kitais žmonėmis, idealais, savo gebėjimais, prastais rezultatais ir t. t.).

Išdavė draugė? Nusisuko vaikinas? Netikėtai gautas blogas pažymys? Pykčiai su artimaisiais? Nebežinojimas, ką daryti toliau? Aš žinau ką tai reiškia, visą tai patyriau per vieną kartą, atrodė, kad esu pati nelaimingiausia, viena nesėkmė, kita nesėkmė, trečia.."Nebegaliu daugiau" - sakydavau klausydama įvairius prisiminimus sukeliančių dainų, skaitydama senas žinutes, atsisėdusi žiūrėdama pro langą ir galvodama, kodėl man taip nesiseka ir tikindama save, kad ir toliau nesiseks. Ir galiu drąsiai sakyti, jog svarbiausia yra TAVO mintys. Nusivylimas tik tavo mintyse. Tu galvoji ką padarei ne taip. Vėliau svarstai, kodėl būtent tau. Tuomet vieną sekundę pagalvoji, jog viskas vyksta dėl tavęs. Niekada negalvok, kad esi prastesnė, nei kiti. Nes neesi. Svarbiausia, mylėti save. Tikėti savimi. Ir ginti save. Kai esi nusivylusi, tau nusvyra rankos. Nebejauti džiaugsmo dalykuose, kuriuos mėgdavai. Galbūt netgi užsidarai savyje. Visada prisimink, kad kiekvienas patirtas sunkumas daro tave stipresne, net jei tą akimirką atrodo, kad pasaulis slysta iš po kojų, bet taip NĖRA. Nėra dalykų kurių negalima įveikti, jie visi įveikiami. Tai yra tavo gyvenimas, turi jį gyventi taip, kad niekada nepagalvotum, kad jis nėra toks kokio norėtum. Susikurk jį gerą. Nėra sunku. Pasiklausyk muzikos, kuri nuvaro blogas mintis. Pažiūrėk filmą, per kurį gali nusišypsoti. Perskaityk teigiamų minčių. Šok. Dainuok. Sportuok. Tvarkykis. Gamink. Juokis. Šypsokis. Nueik prie veidrodžio ir garsiai sau pasakyk "Viskas gerai. Tai JAU praeina". Pasidaryk juokingą fotosesiją. Pasiimk lapelį ir surašyk visas geras savo savybes, vėliau perskaityk ir suprasi, kokia nuostabi esi. Tik pozityvus mąstymas tave iš to išves. Kuo labiau brisi į nusivylimą, tuo liūdniau bus, o tada  dar sunkiau nuo to pabėgti. Kad ir kaip keista, tačiau tai geriausias metas atrasti savo hobį, talentą... Nepamiršk, kad visada viską gali pradėti iš naujo. Juk, kai prirašai puslapį, atverti švarų. Taip pat yra ir su gyvenimu. :) 

Tai tiek. Tiesiog norėjau pasidalinti kažkuo iš širdies. 
Ačiū už dėmesį, iki kito karto. :)

Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA


6 Komentarai

 1. Oho ! Tikrai įkvepentis, motyvuojantis straipsnis. AČIŪ !!! ♥

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man irgi labai patiko. Mintys labai rišliai sudėliotos. Viską galėjai suprasti vos perskaičius, be to - tai įkvėpė pasitikėti savimi! Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. ačiū labai. :) pati esu iš tų, kurios visai nepasitiki savimi, nuleidžia rankas po kiekvienos nesėkmės ir taip toliau. Pagalvojau, kad reikia su tuo kovoti ir pirmosiomis mintimis pasidalinti :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai puikus straipsnis, man iš tiesų patiko. Mintys aiškios, tekstas įkvepiantis, viskas nuostabu! Ačiū taau! :33

  AtsakytiPanaikinti