"Paauglystė mane gyvenime" antrosios savaitės rezultatai


Sveikinuosi su Jumis po ilgo laiko tarpo ir vėl. Ir skubu pranešti rubrikos "Paauglystė mano gyvenime" antrosios savaitės rezultatus. Šią savaitę rašėte apie savo tėvus "Tėvai - draugai ar priešai" . Netempdama gumos, skelbiu jūsų laiškučius.

Iš viso gavau 3 laiškus, labai gaila, kad jūs tokie neaktyvūs. Tačiau, tie laiškai buvo iš ties geri ir įdomus, tad malonaus skaitymo.

Pirmojo laiško savininkė rašė:


"Mano tėvai man yra ir tai, ir tai. Tiksliau mama. Papasakosiu tai, ko niekam neesu pasakojus.
Mano mama labai dažnai susinervina. Ir vieną dieną mes vėl susiginčijom, ar pas mane buvo ant adresatų uždėtas kodas, kad nebūtų galima įeiti. Aš sakiau, kad nebuvo, o ji-kad buvo. Ir ji labai susinervino, pradėjo rėkt, aš į ašaras. Ji liepė nežliumbt, nusiplaut veidą. Ir tada pasakė žodžius, kurių niekada nepamiršiu: -Pabandai tokia pasirodyt tėčiui, tai dar ilgai prisiminsi, ką aš padarysiu. 
Viskas buvo vėliau gerai-aš ją supratau. Ji nenorėjo susipykti su tėčiu, nes tėtis būtų mane gynęs. Tačiau niekada nepamiršiu šito, net ir dabar rašant tai jau beveik verkiu. Nežinau kodėl, bet tai buvo didelis mano  nuomonės pasikeitimas apie ją. Bet vis vien su ja kalbu apie viską, ir aš ją myliu. Tas įvykis beveik pamirštas, neabejoju, kad ir jai jis nebuvo malonus."

Antrojo laiško savininkas, buvo vaikinas. Mane jau antrą savaitę stebina, kad mūsų blog'ą skaito vaikinai. Tai štai ir Juliaus laiškas:

"Taigi, su savo tėvais sutariu pakankamai gerai. Mama - geriausia patarėja visais klausimais (kartais net nereikia jungti 'Google'. Užtenka paklausti mamos.) O tėtis - apie jį mažai ką žinau. Jis paliko mus, kai dar laksčiau su pampersais. Bet dabar, turiu patėvį, kuris mažumėlę atstoja tėvą.
Amm.. Istoriją? Jų buvo daaaaaaaaaug. Gerai, vieną papasakosiu. Prieš galbūt kokius trejus metus, į madą buvo atėję plėšyti džinsai. Aš labai jų norėjau. Susitaupęs šiek tiek pinigų, pasakiau mamai, kad norėčiau naujų džinsų. Mama man leido eiti vienam po parduotuves, ir išsirinkti patinkančias kelnes. Nusipirkau mėlynus, aptrintus ir be abejo, plėšytus džinsus. Parėjau namo visas patenkintas, laimingas. Mama paėmė tuos džinsus išskalbti. Kitą dieną, grįžęs iš mokyklos, radau mamą, prie siuvimo mašinos. Paklausęs ką ji čia siuva, gavau atsakymą, jog užlopomi mano naujieji džinsai. Pasak mano mamos, su tokiais džinsais tik elgetos vaikšto.. Žodžiu, nieko nelaukęs nusivedžiau mamą prie kompiuterio, ir parodžiau visą galybę puslapių apie madą. Buvau labai supykęs, turbūt kokią savaitę su mama nesišnekėjau. Paskui atlyžau, o mama nupirko naujus džinsus. "

Atėjo laikas paskelbti ir paskutinįjį mūsų skaitytojos laišką:

                   "   Jeigu nuo šio klausimo ir greito atsakymo priklausytų mano gyvybė – aš mirčiau. Tiesą sakant aš nė nežinau kaip yra. Man tėvai yra tėvai. Tai žmonės, kurie tavimi rūpinasi, kurie saugo, tačiau ir tie, kuriais gali pasitikėti ir su kuriais gali smagiai praleisti laiką.
                      Negaliu pasakyti, jog mano tėvai yra mano geri draugai. Nesu ta, kuri mamai patiki visas savo paslaptis, o tėčiui lekia parodyti savo naujo vaikino. Mano tėvai nėra mano geri draugai, tuomet galime daryti išvadą, jog jie mano priešai, bet jie ir tokie nėra. Kodėl? Tuojau aš papasakosiu kodėl...
                      Viskas šeimoje nėra gražu ar šviesu. Mano namuose greičiau rasite visą šeimą išsiskirsčiusią į visus buto kampus, nei sėdinčią prie vieno stalo ir žaidžiančią žaidimus ar kartu žiūrinčią televizijos rodomus filmus. Karatais atrodo, jog mano šeimoje kažkas surinko visas individualybes, kurios nori pabūti vienos. Tikriausiai dėl šios priežasties mano namuose dažniau galima išgirsti šūksnių, nei švelnius balsus ar juoką kartu.
                      Aš – ūmi karštakošė, tad mane sunku suvaldyti, kai kas nors sugadina mano „tobulą akimirką“. Kai drumsčiama mano ramybė susinervinu nuo paprastų klausimų. Dėl to dažniausiai ir kyla ginčai.          Man ginčai baigiasi ašaromis – bijau pakelto artimų žmonių balso tono bei įskaudinti kitus savo žodžiais, nes kaskart galiu atsikirsti.
                      Tačiau dėl šių ginčių pasitaikančių porą kartų per savaitę aš nelaikau savo tėvų priešais. Bet niekada nepasakysiu, kad mano tėvai yra draugai. Mano tėvai, man yra tėvai. Žmonės, kuriuos myliu, kad ir kas  be nutiktų."

Ši tema išties mano manymu yra aktuali visiems. Kadangi kiekvieną dieną, mes pykstamės su savo tėvais, širstame ant jų, tačiau mylime juos visa širdimi. Šie skaitytojų laiškai, tai tik patvirtino. Džiugu, jog nei vienas laiškas neteigė, jog tėvai yra didžiausi jų priešai. Džiaugiuosi už jus.

Vertinant darbus, kriterijus išlaikiau tuos pačius kaip ir praeitą savaitę:
 1. Istorijos pradžia, jos išsamumas. (1t.)
 2. Vaizdingumas, emocijų perdavimas (1t.)
 3. Temos išpildymas. (3t.) 
Kaip  matote, galėjote surinkti daugiausiai 5 taškus. Du laiškai surinko po 4 taškus, o nugalėtojas visus galimus 5 taškus.
Skelbiu, jog šios savaitės rubriką "Paauglystė mano gyvenime" laimėjo 3 laiško rašytojas.
Deja, šią savaitė, nugalėtojas norėjo likti anonimu, tad su juo bus susisiekta asmeniškai.

Tad ačiū visiems už dėmesį, lauksiu jūsų komentarų ir nuomonių apie šiuos laiškelius, apačioje. 
Jei kam įdomus šios rubrikos likimas, tai žadu pabandyti ir trečiąją savaitę. Šį kartą paimsiu temą, kuria galėsite laisvai reikšti savo mintis. Tačiau, jei aktyvumas išliks toks pats nedidelis, rubrika bus panaikinta.
Iki pasimatymo, mielieji ;*

7 Komentarai

 1. Man labiausiai patiko vaikino laiškas. :)) Laukiu kitos temos! Bandysiu sudalyvaut ;>

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai patiko visi laiškučiai ;)... Kitą savaitę pabandysiu sudalyvauti. Tikiuosi, kad nebus sunki tema : D !!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man taip pat labiausiai patiko vaikino laiškas :D Nuoširdžiausias buvo laimėtojo. Sveikinu jį, ir laukiu kitos temos. Be abejo, mėginsiu sudalyvauti ;))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai tikiuosi, kad si rubrika dar ilgai gyvuos, nes yra tikrai labai idomi!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pritarsiu merginoms. Vaikino laiškas labiausiai patiko. Kitą savaitę, jaučiu ir aš sudalyvausiu, nes šį kartą - nespėjau ;s Bet ačiū už rubriką! :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai įdomūs visi laiškai :) Tęsk rubriką :))

  AtsakytiPanaikinti
 7. Įdomūs laiškai, ypač patiko nugalėtojos. :)
  O dėl rubrikos - tėsk. Labai įdomu ir naudinga. Gaila, kad šį kartą neturėjau ką parašyti pateikta tema ;/

  AtsakytiPanaikinti