"Pati gražiausia!" Interviu su Barbora

Sveiki! Nors tikrai maniau būsianti kiek aktyvesnė, bet reikalai spaudžia iš visų pusių, tad blog'e rodausi tik dabar :)) Labai džiaugiuosi, kad sulaukiau susidomėjimo mano naująja rubrika. Kaip jau minėjau, labai jaudinausi, kad ji jums visiškai nepatiks, bet atsitiko priešingai. Jūs nuostabūs!!!:)

Pirmajame savo interviu noriu pristatyti nuostabią merginą, pasižyminčia iškalba ir nuostabiu būdu.  Trylikametė vilnietė Barbora turbūt jums puikiai žinoma - ji viena iš puikių TD rašytojų. Interviu metu ji dalinosi savo nuomone įvairiais klausimais susijusiais su išoriniu ir vidiniu grožiu, TD skaitytojoms atskleidė savo grožio paslaptimis bei atskleidė užsiėmimą, itin sužavėjusį mane. Malonaus skaitymo!INDRĖ: Sveika, Barbora. Esi pati pirmoji rubrikos “Pati gražiausia” pašnekovė. Tavo laiško sulaukiau beveik iš kart po jos paskelbimo, tad, visų pirma, kas tave paskatino dalyvauti pačioje šviežiausioje TD rubrikoje?
BARBORA: Sveika :) Net nežinau, kodėl.. Gal dėlto, kad man šis pavadinimas siejasi su rūbų ir veido gražumu, vidinėmis savybėmi. Visi šie dalykai man labai svarbūs.

Natūralų grožį puoselėjanti Barbora

INDRĖ: Supriešinai du gana skirtingus dalykus – vidinį bei išorinį žavesį. Vis dėlto kuris užima svarbesnę vietą tavo gyvenime bei aplinkoje?
BARBORA: Dabar tikriausiai visiems pasirodysiu "fyfa", bet labai skirtingai. Jei žmogus man gražus-žiūriu ir į jo grožį, ir į vidines savybes. Jei ne-žiūriu tik į vidų. Bet neslėpkim, kiekvienam iš mūsų grožis (išorinis) yra svarbus, kad ir ką jūs sakytumėte. Bet žinoma, jei charakteris yra baisus, o žmogus gražus (o taip būna labai dažnai), su juo tikrai nebendrauju ir jo nemėgstu.
INDRĖ: Visiškai pritariu tavo nuomonei. Prakalbus apie grožį, galbūt atskleisi pagrindines savo žavesio paslaptis? Ko reikia, kad jaustumeisi tikrai gražia?
BARBORA: Pasitikėjimas ir šypsena. Tai tikrai ne bobučių pasakos. Neesu gražuolė, esu paprasta vidutinė mergaitė, bet klasėje visada mane laikė gražiausia-vien dėl mano šypsenos, juoko, draugiškumo. Tiesiog nesedėkit susigūžusios kampelyje. Dabar mano grožį malšina dar ir kabės, bet niekas to net nepastebi.
Taigi pakartosiu dar kart, kad jums nereikia makiažo, gražių firminių rūbų-niekada nesidažiau ir nesirengiau tobulai. Šypsokitės. Ir visiems tikrai būsit graži.

INDRĖ: Nuo seno žinoma, kad laimingos, besišypsančios merginos yra pačios gražiausios, tad, mano nuomone, tavo žodžiai grynų gryniausia tiesa. Jeigu nenaudoji makiažo, galbūt dėmesį į save atkreipi lygia oda ar spindinčiais plaukais? Kokias priemones ar namines kaukes tam dažniausiai naudoji?
BARBORA:  Nors ir visiškai nenaudoju makiažo, vis vien turiu spuogų. Ne kartą ėjau į veido valymą. Tiesiog naudoju prausiklį ir kremą. Ir kartais pasidarau avokadų kaukę veidui.
"Šypsokitės. Ir visiems tikrai būsit graži."
Tačiau galiu pasigirti plaukais. Niekada neturėjau sausų plaukų. Jokių kaukių nenaudoju, tiesiog mano plaukai tokie yra.
INDRĖ: Galbūt atskleisi avokadų kaukės receptą TD skaitytojoms?
BARBORA: Tiesiog sutrini avocado minkštimą šakute ar šaukšteliu ir įpili šiek tiek alyvuogių aliejaus. 15 min. palaikai ant veido. Ir tavo veidas jau priturtintas medžiagų ir mineralų, kurie veido odą išlaiko gražią :)
INDRĖ: Manau, kad skaitytojos liks dėkingos tau:) Dar vienas svarbus grožio atributas – apranga. Ar daug dėmesio skiri jai? Labiau vadovaujiesi mados tendencijomis ar savo asmeniniu stiliumi?
BARBORA: Apranga dėmesioi skiriu gan daug. O dėl mados ir stiliaus... Na, gan sunku pasakyti. Jog tai, kas madinga parduodama parduotuvėse, tad norom nenorom perki tai kas madinga :) Tačiau jei man rūbas negražus, bet madingas, tai tikrai neskubu jo pirkti. :)
"Be muzikos dar mėgstu skaityti, lankau baletą"
INDRĖ: Kaip apsirengusi jautiesi patogiausiai? Galbūt neįsivaizduoji savo spintos be aptemptų suknelių, o gal nieko nėra geriau nei įlysti į patogius "treningus"?
BARBORA: Mano spintoje daugiausiai džinsų ir džemperių, megztinių. Su jais jaučiuosi patogiausiai. O treningai-tik po namus :)
INDRĖ: O kokios firmos drabužius labiausiai mėgsti? Kada nors naudojaisi internetinių parduotuvių paslaugomis?
BARBORA: Daugiausiai turiu UCB bei Zara rūbų. Bet dabar daugiausiai ir labiausiai mėgstu apsipirkinėti Tally Weijl parduotuvėje. Internetinėse parduotuvėse nelabai galiu apsipirkinėti, nes esu labai smulki ir galiu nepataikyti su dydžiu :)
INDRĖ: Nors minėjai, kad labiausiai mėgsti paprastus drabužius, bet galbūt yra toks žmogus, kurio stilių tiesiog dievini? Ar mėgsti paganyti akis į šių dienų stiliaus ikonas, o galbūt manai, kad niekas niekos neprilygs tokiomis stiliaus legendoms kaip, pavyzdžiui, M. Monroe?
BARBORA: Žinoma, M. Monroe yra legenda. Tačiau labai mėgstu Lana Del Rey-ir jos muziką, ir jos stilių. Jis toks mergaitiškas, bet kartais ir "boyfriend" stiliaus.
 INDRĖ: Matau, turi puikų muzikos skonį. Ar ji užima svarbią vietą tavo gyvenime? Kokių pomėgių be jos dar turi, ką mėgsti veikti laisvu laiku?
BARBORA:  Muzika-be jos neišgyvenčiau nė dienos. Tiesiog muzika yra viskas. Be jos, dar mėgstu skaityti, lankau baletą.
 INDRĖ: O, visada slaptai žavėjausi, šokančiomis baletą. Ar tam reikia daug pastangų? Galbūt netgi su tuo sieji savo ateitį? Papasakok apie viską plačiau:) 
"Tai, ką matote baleto koncertuose, yra tik dalelė."
BARBORA: Pastangų reikia tikrai daug. Tiesiog labai sunkus šokis, reikia labai stengtis. Tai ne tik kojų pakilnojimas į kairę ir dešinę. Tai, ką matote baleto koncertuose, yra tik dalelė. Yra išlieta 50 kart daugiau darbo nei jūs matote. Šie metai jau 7-ti. Vaikštau 4 kartus per savaitę, po 2 h. Ateities su tuo nesieju, bet manau tai bus geras darbas kai studijuosiu :) 
INDRĖ: Iš tiesų, labai žaviuosi tavo pastangomis. Atskleisiu ir savo menką paslaptį - jau dabar žinau, kad jeigu ateityje turėsiu dukterį, tikrai vesiu ją į baleto pamokas:) Matau, kad tu iš ties gana įdomi asmenybė, džiaugiuosi, kad tavo požiūris neapsiriboja vien blizgučiais ar gražiais drabužėliais. Labai dėkoju už pokalbį ir galui paklausiu tradicija virtusio klausimo, ko palinkėtum TD skaitytojoms?:) 
BARBORA: Ačiū tau :) O palinkėčiau nedaug: pasitikėkite savimi. Tai sunku, bet c'mon, mylėkit save: stora ar plona, aukšta ar žema-tu esi graži. Tai tiek.


Dar kart labai dėkui Barborai už nuostabų interviu! Norite pabūti jos vietoje? Pasidalinti savo grožio paslaptimis, stiliaus patarimais su TD skaitytojomis ir tiesiog mergaitiškai paplepėti su manimi? Turite puikų šansą būti kitos savaitės  rubrikos "Pati gražiausia!" pašnekove! Rašykite el. paštu xoxoindretd@gmail.com su pora sakinukų, kodėl interviu turėčiau imti būtent iš Jūsų ir aš būtinai susisieksiu! Gero vakaro!:)

Big kisses, Indrė ;* 

13 Komentarai

 1. Nepyk bet tu tikrai negraži ir dar kažkokia pasikėlus :OOOO

  AtsakytiPanaikinti
 2. Žinoma, nepykstu, bet man ji tikrai labai graži ir visur mūsų nuomonės ganėtinai sutapo. Oh well, vadinasi tada, kad ir aš pasikėlus būsiu...:D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonime, kaip ir rašiau, taip ir maniau, kad palaikysit fyfa ir pasikėlusia. Bet visiems yra svarbi išvaizda ir galit sakyt man ką norit.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Na, pritariu Barborai, išvaizda tikrai gyvenime praverčia. Tačiau žinokime tipinį žmogų. Man Barbora pasirodė per daug įsitikinusi savo nuomone, todėl tai skatina susidaryti neigiamą nuomonę. Tačiau, skaitydama Barboros atsakymus, komentarus, matau save. Visuomet laikiau save gražia, ir visuomet nebijojau to skelbti. Gal dėl to žmonėms ne visada įtikdavau? Nesvarbu. Barbora, vis dėl to, aš tave palaikau, kad ir kokia `pasikėlusi` tu atrodai. Ačiū Indrei už puikų straipsnį. :33

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ką aš žinau, man tai šiaip sau... Pataisyk klaideles ir dėl lietuviškas kabutes :)
  O Barbora pasirodė truputį pasikėlus, bet gal ir gerai tokia gera nuomonė apie save :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tai ne gera nuomone, o pasitikejimas. Tai ka, jau geriau sedet susiguzus kampe ir verkt, kokia as baisi, kaip man blogai? Lietuviams neitiksi. Pasitikintis savimi-pasikeles. Nepasitikintis savim-durnas. Nu tai c'mon, kokiu but?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Oho, labai mielas, jaukus pokalbis :D. O rubrika tai tikrai įdomi ;) ! Tikiuosi, jog jos nepavesi :D. Sėkmės !!!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Barbora yra toks žmogus, kuris turi savo nuomonę. Tad, nereikia užsipulti, juk visos esame skirtingos.
  Interviu gan neblogas. Tik reikėjo ištaisyti pašnekovės klaidas, simbolines emocijas keisti į žodžius skliausteliuose. Tad, sėkmės Barborai, sėkmės, Indrei! :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. O man patiko interviu. Nei Barbora pasikėlusi nei ką. Kad pačios verkiat kampe dėl to kokios jūs negražios, o kai mergina pasako, kad ji graži užsipuolat tai matosi, jog pasitikėjimo savimi neturit. Na, jei jums patinka save nuvertinti tai sėkmės gyvenime, o Barbora šaunuolė, kad savęs nenuvertina.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Labai patiko. Ypač Indrės klausimai... Nežinau. Man Barbora nepasirodė pasikėlusi. Mano manymu ji itin drąsi, bei pasitikinti savimi mergina. Džiaugiuosi, kad tu esi tokia. Ačiū už interviu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Paskutinis anonime, o gal sakyt kaukę užsidėjusi Barbora? :)))) What can I say.. Mane klasėje laiko gražiausia? Čia nepasitikėjimas savimi, o išpuikeliškumas. Beje, Indre, nuoroda apačioje neveikia... taip pat reiktų ištaisyti klaidas... anglų kalbos žodžius interviu siūlau nenaudoti, o tokia klaida kaip neEsu, Barborai, kaip rašytojai neatleistina.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Blem, išsakiau savo nuomonę, nei apstūmiau nei ką. Gi sakiau, kad gal ir GERAI. Būkit jūs kokios tik norit, gi nestumiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Pasakyt, kad aš klasėj gražiausia yra praktiškai tas pats, kas pasakyti, kad aš geriausiai mokausi ar kad man geriausiai sekasi matematika ;) tiesiog per daug sureikšminat tokius dalykus. Žinau, kad dauguma čia jūsų yra jaunesnės nei aš, tačiau su laiku tikrai suprasit, kad pirmą įspūdį padarot būtent savo išvaizda, o ar dėl to jau ką nors darysit, tai jūsų reikalas;) Barbora tikrai pasitikinti savimi, viskas čia beproto normaliai, sveikas pasikėlimas yra normalu, tai kur kas geriau nei verkti "kokia aš negraži" ar "kaip manęs visi nemėgsta". Tokia mano nuomonė.

  Kalbant apie straipsnį labai dėkui už komplimentus, taip pat dėkui už pastebėtas klaidas, tikrai pažadu taisytis, nes tai buvo mano pirmasis interviu turbūt per visą gyvenimą :D Ir tikrai džiaugiuosi kam jis patiko:)

  AtsakytiPanaikinti