Pradžiuginti mamą jos dieną...

LAURINTA

Sveikos. :) Jeigu man reikėtų pasakyti, kas yra mano brangiausias žmogus, tai neabejotinai būtų mama. Šiandien žvilgtelėjusi į kalendorių supratau, kad jau greitai motinos diena. Ankščiau mamai per tą dieną piešdavau piešinius, dainuodavau daineles, sakydavau eilėraščius. Kiek paaugusi jau pirkau gėles ir saldainius. Dar kiek vėliau pradėjau apie šią dieną galvoti žymiai ankščiau. Visada stengiuosi ją nustebinti taip, kad ji tai prisimintų. Galbūt, mano rastos paprastos idėjos bent šiek tiek padės. Nors tikrai žinau, kad kiekviena žinome kas geriausiai nustebintų mūsų  mamytes. :)

Tu tikrai gali iškepti skanių sausainių, o jei dar turi formelių... Formelių neturint galima tiesiog pasiimti peilį ir kibti į darbą. Manau, kad raidės, širdelės ir gėlės tau tikrai gausis. :) Net nebūtina gaminti spalvotų glajų, juk galima tiesiog ištirpinus šokoladą sausainiukus papuošti. 
O sausainiukus galima padėti šalia kavos/arbatos/sulčių pusryčiams į lovą. Arba padėti virtuvėje, palikti mielą raštelį ir taip sukelti mamai šypseną iš pat ryto. O jei dar nepamirši gėlių, ją pradžiuginsi visu šimtu procentu. :) 


Gali gėles pamerkti į kelias vazeles ir jas pastatyti visuose kambariuose, o šalia padėti raštelius, palinkėjimą gerai dienai, bendrą nuotrauką... Vietoj vazelių gali naudoti ir paprasčiausius stiklainius. Taip gal netgi dar geriau. Nebūtina į visus merkti gėles, gali pridėti saldainių, sausainių, arbatos/kavos... Stiklainius taip pat gali aprašyti, nereikės raštelių. :)
Nubėk ir apžiūrėk, ko tavo mama nebeturi. Kavos? Šampūno? Baigėsi jos skaniausi saldainiai? Galbūt ji labai taupo savo mėgstamiausią dušo žele? O gal ji jau seniai galvoja apie naują rankšluostį? Ar jos mėgstamiausio kvapo žvakė dar nesudegė? Ar ji turi jūsų bendrą įrėmintą nuotrauką dideliu formatu? Gali ją nustebinti jos mėgstamais dalykais. Kaina tikriausiai gautųsi nemaža, tačiau pagalvojus, kiek ji mumis rūpinasi.. :)
Jeigu tavo mama visada darosi pirkinių sąrašą, rašosi receptus, pildosi dienotvarkę, rašosi numerius, kaip manoji ant čekių, sąsiuvinio lapelių, ar senoje užrašų knygutėje, į kurią ir taip niekas nebetelpa, tuomet ši idėja būtent tau. Galima tiesiog nupirkti paprastą užrašų knygutę, ar sąsiuvinį storu viršeliu ir jį išdekoruoti pasitelkiant visą savo fantaziją.
Kažkuriais metais mamai padovanojau marškinėlius su užrašu "Geriausia mamytė". Tokių dalykų galima rasti internetinėse originalių dovanų parduotuvėse, bei susikurti savo užrašą. Jeigu mėgtų papuošalus, nusipirkčiau paprastą medinę dėžutę papuošalams, kurią papuoščiau pati ir padovanočiau.
Yra daugybę dalykų, kurie pradžiugina mamas. Nebūtina laukti šios dienos ir tik tada parodyti jai dėmesį. Manau, motinos diena turėtų būti kasdien. Juk šypsena, žodžiai "aš tave myliu", apkabinimas, buvimas kartu, išsipasakojimas, pagalba, išklausymas, net paprastas pasiteiravimas kaip praėjo diena, suteikia mamai džiaugsmo. O kaip tu džiugini savo mamą? Ar esi suplanavusi kažką ateinančiai mamyčių dienai? :)

Iki kito karto, mielosios. :)
Nepamiršk, kad visada gali reikalauti  straipsnio tave dominančia tema ;D 


Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

9 Komentarai

 1. Straipsnis labai patiko, originalios mintys, viskas nuostabu! :3 ačiū

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū labai :) Džiaugiuosi, jog pirmas blynas nėra labai prisvilęs. Dar kartą dėkui. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai patiko. Buvo įdomu paskaityti, bei pasižiūrėti į nuotraukas... Šaunus straipsnis! Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Patiko straipsnis. Reikės idėjų pasiskolinti per mamos dieną.
  P.s. kaip tavo mama reagavo į marškinėlius? Nešiojo? :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Dėkui :)
  Laukiau šito klausimo :DD čia tokia istorija buvo, kad prieš du mėnesius mamai rodžiau internete visus tuos marškinėlius, kepurėles, magnetukus, puodelius.. ir sakau "Žinok, tau nupirksiu", mama aišku nusijuokė ir nepatikėjo. Ir va, ateina motinos diena, jau vakaras ir mama sako besijuokdama "Tai kur tie mano marškinėliai?", o aš tokia apsimečiau, kad pamiršau iš vis apie tą motinos dieną, tuo labiau marškinėlius, mačiau, kad nuliūdo, jog nepasveikinau, nieko... :D tada mama jau eina miegot ir atsidarius spintą randa naują rūbą :D tiek juokės.. bet ne, nenešiojo,tik maivėsi ilgai prieš visus, kas tik ateidavo į svečius :DD dabar pasidėjus matomoj vietoj, kaip diplomą kokį :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pirmas blynas tikrai neprisvilęs. Šaunūs patarimai, šaunus straipsnis, man tikrai pravers. Ačiū, Laurinta ir sėkmės! :))

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai džiaugiuosi ir labai dėkoju!!! :)

  AtsakytiPanaikinti