Pratimai lūpoms

LAURINTA

Labas. :)
Aš visada žiūrėdama nuotraukas, filmus pastebiu lūpas. Tikriausiai todėl, kad savųjų aš kompleksuoju. Viršutinė siaura, apatinė ne ką storesnė. O taip norėtųsi bent truputį dailesnių... Žmonės, kurie tyrinėja žmogaus bruožus ir pagal tai nusako jo charakterį, priėjo prie išvados, jog žmonės turintys siauras lūpas yra ganėtinai niūrūs, netgi nelabai pastebimi. Dėl to galėčiau ginčytis, tačiau ne man spręsti. Šiandien pradėjau daryti pratimus lūpoms, sako, kad tai gali šiek tiek pakoreguoti. Galbūt kuri nors prisijungs prie manęs. Tarp pratimų būtinai reikia padaryti pertraukėles.


Pratimai, kurie suteiks lūpoms stangrumo ir padidins jų apimtį.

1. Įsivaizduok, kad pūti žvakutes. Įtrauk daug oro ir kuo didesne jėga užpūsk įsivaizduojamas žvakutes. Tai kartok ne mažiau nei dešimt kartų. 

2. Dabar tark raidę "O". Kartok tai bent dešimt kartų. 

3. Giliai įkvėpk, išpūsk skruostus.  Dabar išleisk orą, lyg tartum raidę "P", šį garsą būtina tarti trukčiojant („p…p…p…“), pratimą kartok penkis kartus.

4.  Dabar plačiai nusišypsok suglaudusi lūpas. Suskaičiuok iki penkių. Dabar suspausk lūpas lyg norėdama ką nors pabučiuoti. Palaikyk penkias sekundes. Pratimą gali kartoti penkiolika kartų.

5.  Dabar suglausk lūpas ir bandyk pasiekti nosies galiuką. Atpalaiduok. Dabar dar kartą pakartok. Vėl atpalaiduok. Ir taip dvidešimt kartų.

6. Įsivaizduok, ką tik pasidažei lūpas lūpdažiu. Rankomis liesti lūpų negali, tačiau reikia paskirstyti lūpdažį. Taigi, dabar plekšnok lūpomis, trink vieną į kitą, ar kaip tik nori, tačiau įsivaizduojamą lūpdažį turi gražiai paskirstyti ant lūpų. Taip daryk trisdešimt sekundžių. Vėliau gali dar kartą pakartoti.


Pratimai, kurie suteiks lūpos putlumo


1. Ištempk lūpas taip, lyg ketintum kažką pabučiuoti, tuo pačiu metu spausk jas rodomuoju pirštu. Šį pratimą rekomenduojama atlikti iki dviejų šimtų kartų. 


2. Piešk lūpomis įsivaizduojamus apskritimus – iš pradžių į dešinę, vėliau – į kairę. Kartok pratimą ne mažiau šimto kartų.


Tai pratimai, kuriuos gali atlikti skaitant knygą, žiūrint filmą, sėdint prie kompiuterio... Prisimeni ir darai. Sako, kad jau po kelių dienų rezultatas pradeda matytis. Pabandysim - pamatysim. :)

Nepamiršk, kad lūpoms taip pat reikia specialios priežiūros. 

* Jei lūpos skilinėja, joms trūksta vitamino C. 
Šiuo atveju būtina gauti vitamino C. Jo galima rasti kopūstuose, salotose, citrinose, apelsinuose, kiviuose. Jei šerpetoja lūpų kampučiai, gerk pieną, valgyk kiaušinių, riešutų.

* Lūpoms, kaip ir veido ar kūno odai, reikalingas šveitiklis, kuris pašalintų negyvas, suragėjusias odos ląsteles. Tam tinka ir dantų šepetukas.

* Kaskart eidama į lauką, lūpas patepk lūpų balzamu su UV filtrais. 

* Lūpas puikiai minkština ir maitina medus. Patepk jas medumi vakare prieš einant miegoti.

* Jei nori švelnių ir minkštų lūpų, patepk jas jas agurkų sultimis ir leisk susigerti.

*Naudinga ir varškės kaukė lūpoms: ant lūpų uždėk truputį varškės ir palaikyk 5-10 min. 


Tiek šiam kartui. :) Niekada nepamirškite, kad nėra nieko neįmanomo. :) 


Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

10 Komentarai

 1. Man labai patiko :D Skaitant dariau tuos pratimus, tai dabar žandikaulį skaudaa :DDD Labai dėkoju už netikėtai puikų straipsį! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dėkui labai :) aš taip pat kol rašiau dariau tuos pratimus, po to maniau, kad žandikaulį užsibintuot reikės :DD bet nereikėjo, tai bandysiu kasdien daryt..:D Sėkmės darant pratimus ir toliau! ;D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Įdomią temą pasirinkai :) Tik turiu pasteėti, kad iš fiziognomikos (veidotyros) mokslo, kuriuo laai domiuosi, kaip tik teigiama, jog siauros lūpos - tvirtą valią turinčio žmogaus požymis, o tuo tarpu putlios lūpos parodo lipšnumą, pirmenybės teikimą malonumams ir pan. Spaudžiu patinka. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dėkui :) Puiku, tada turiu tvirtą valią :D ačiū Tau labai už pataisymą :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. man tai net nereikia tokiu pratimu, jos ir taip putlios :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Patiko :) Mano lūpos nėra nei putlios, nei siauros. Jos - vidutinės. Bet mano sesers tokios putlios, kad ohoho. Žodžiu. Ačiū. :) Patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. O ką daryt jai manai kad tavo lūpos per storos ?

  AtsakytiPanaikinti
 8. Eve Lyn, na, pavydžiu Tavo sesei.. :D nežinau kodėl, bet tokios putlios lūpos gražios man.. ypač taip pavydu, kai jas pasidažo, ir taip tobulai atrodo, ne taip, kaip mano, siūliukai vos ne :DD

  Monika, tiesą sakant, manau, kad lūpos per storos gali būti tada, kai prisidarai tų visokių operacijų.. :D o šiaip, natūralios putlios lūpos yra labai gražu.. ir manau, kad dauguma tokių lūpų tikrai norėtų :)

  Viktorija, ačiū labai :) malonu, kad patiko :)

  AtsakytiPanaikinti