RAŠYTOJŲ ATRANKA!!!

Sveikos, mielosios TD skaitytojos! Pirmą kartą su Jumis, sveikinuosi kaip blogo administratorė.. Iš tiesų - šiek tiek keista, bet aš esu be galo laiminga gavusi iš Vilijos tokį pasiūlymą. Visada norėjau būti kokio nors blogo administratore ir štai, atrodo norai pildosi..! :)

Kaip ir kiekvieno mėnesio pabaigoje - Jūsų laukia rašytojų atranka, kurioje sudalyvavę, Jūs turėsite galimybę tapti TD blogo rašytoja!

Kodėl verta tapti TD rašytoja, jau buvo rašyta begalę kartų.. Tad, šį kartą to nerašysiu.
Kaip žinia, kiekvienas blogas turi savas taisykles, kriterijus, nurodymus rašytojams, tad jeigu planuoji dalyvauti rašytojų atrankoje - būtinai perskaityk rašytojoms keliamus reikalavimus.

KOKIE REIKALAVIMAI KELIAMI RAŠYTOJOMS?

1. Rašytoja turi būti raštinga. Niekas nemėgsta ir tikrai nenori skaityti straipsnių parašytų su klaidomis. Žinoma, jų visos darome, bet elementarių klaidų kaip 'smagiai - smagei', ' čia - če' būti tikrai NEGALI.
2. Rašyti būtina ąčęėįšųūų raidėmis.
3. Rašytoja turi būti pilna idėjų. Turi suprasti, jog rašymas blog'e nėra juokas. Tavo darbus skaitys daug žmonių ir iš tavo straipsnių jie susidarys nuomonę apie tave. Jeigu rašyti banaliomis, visą laiką vienodomis temomis - tau čia ne vieta.
4. KOPIJOMS - griežtas ne. Plagiatų mums čia tikrai nereikia, todėl jeigu tave vilioja mintis į šį blog'ą dėti kopijuotus straipsnius... čia neturėsi ką veikti.
5. Turi turėti daug laiko. Dažna rašytoja prašosi būti priimti į komandą, bet vos čia patekusi po kelių dienų 'pasipusto padus'. Taip, tikrai niekas neverčia rašyti metrinius straipsnius kiekvieną dieną. 2-3 kartus į savaitę parašyti būtų pats tas, bet ir tai parašyti tris gerus straipsnius į savaitę yra sunku. O čia ir yra paslėpta gudrybė - tie 2-3 straipsniai gali būti ne vien straipsniai, bet ir rubrikos, kurios užima mažiau laiko. Viską apibendrinus - turi suprasti, jog patekusi čia dalį savo laisvalaikio turėsi skirti blog'ui.
6. Privalai mokėti dirbti komandoje, bendrauti su skaitytojais.. Naujos komandos visuomet būna didelės - iki 15 rašytojų. Per mėnesį ji, žinoma, sumažėja, bet vis tiek norėčiau, jog visos kolegės sutartų. Rašytoja turi būti mandagi skaitytojui ir visai nesvarbu, ką jis sako. Skaitytojai čia yra teisėjai. Tokia tiesa.

KĄ DARYTI, NORINT TAPTI RAŠYTOJA?

I dalis:
Pirmoji atrankos dalis - kaip visada tokia pati. Jums reikia atsakyti į apačioje pateiktus klausimus:

1. Vardas, amžius
2. Ar turi kokios nors rašymo patirties? Kur teko reikšti mintis, gal galėtum atsiųsti savo darbų pavyzdžių?
3. Apie ką labiausiai mėgsti rašyti?
4. Ar esi atsakinga? 
5. Ar esi labai užsiėmęs žmogus? Jei taip, kaip pasistengtum būti aktyvi bloge?
6. Kiek straipsnių į savaitę galėtum parašyti?
7. Kodėl pasirinkai TD blogą?
8. Tavo kontaktai (fb, skype) Jie nebus platinami.
9. El.paštas, į kurį siųsti pakvietimą priėmimo atveju

II dalis:
Ir antroji dalis, yra tokia pati, kaip ir praeitas mėnesiais buvusiose atrankose. Jums reikės parašyti straipsnį, pagal vieną iš apačioje pateiktų temų.

"Mano svajonių profesija"
Manau, jog daugelis merginų, turi savo svajonių profesiją. Šis straipsnis - galimybė ją atskleisti. Surink kuo daugiau informacijos apie savo svajonių profesiją ir parašyk straipsnį!

"Pratimai gražiam pilvukui"
Visos svajojame apie gražų, dailų pilvuką. Tokioms svajonėms įgyvendinti yra tikrai daug būdų, vienas iš jų - įvairūs pratimai. Tad pasidomėk ir apie tai parašyk mums!

"Saulutė šviečia - į lauką kviečia!"

Atrodo, jog tikrasis pavasaris jau pasibeldė į mūsų duris! O lauke šiluma, mus kvieste kviečia į lauką. Tad, jeigu pasirinksi šią temą - parašyk ką galima nuveikti išėjus į lauką, šiltuoju metu.


Straipsnis turi būti parašytas word formatu, o jo apimtis - mažiausiai vienas wordo lapas. Stenkitės panaudoti kuo daugiau paveikslėlių ir spalvų. Parašę straipsnį - neskubėkite išsiųsti. Patikrinkite ar nepadarėte klaidų. 


Atsakymus su prikabintu straipsniu, siųskite el. paštu: teenagedreamsinfo@gmail.com iki balandžio 30 dienos. O gegužės 1-ąją dieną, bus išrinktos naujosios rašytojos, kurios papildys mūsų komandą!

 Jeigu yra neaiškumų - klauskite komentaruose. O rašant straipsnį, Jums visada yra pasiruošusi padėti Vilija, aš ir žinoma kitos blogo rašytojos! :)

Su nekantrumu lauksime laiškų!
Simona Š.




Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA







6 Komentarai

 1. Pamėginsiu sudalyvauti. Tikiuosi šį kartą labiau pasiseks :DD...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nusiunčiau viską į jūsų puslapio gmail :) Tikiuosi pateksiu į jūsų komandą :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Bus įdomu sužinoti, kas bus tos laimingosios... :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mielai sudalyvaučiau, tačiau turiu savo blogą, ir antras būtų žymiai per daug. Labai norėtųsi, jog naujosios rašytojos atgaivintų Teenage Dreams, todėl stenkitės!! Visoms dalyvaujančioms linkiu sėkmės, ryžto ir puikių, nesibaigiančių idėjų! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. omg katik jusu bloga atradau, mirsiu is laimes, proofesonalu, begalo. wau, tai tarsi seni stardoll laikai.....

  AtsakytiPanaikinti