Sau negraži...


Sveikos! Štai ir aš, po ilgo laiko tarpo. Tinginystė, serialai (šiuo metu „užkibau“ ant „Melagių žaidimo“ ;)), knygos, mokslai – viskas sukasi ratu... Bet štai, aš ir vėl rašau, ir vėl ant stalo garuoja mylima aviečių arbata, o galvoje sklando mintys apie šį straipsnį...

Situacija, kuri daugeliui merginų pažįstama:
Mergina (pavadinkime ją Dovile) į „Facebook‘ą“ įkelia savo nuotrauką. Po kiek laiko nuotraukos komentaruose atsiranda kitos merginos (Skaivos) komentaras ‚kokia graži!‘. Dovilė apart padėkojus parašo ‚ne, ne...  aš negraži‘. Po to driekiasi metro ilgumo varžytuvės, kurio klausimas – ar Dovilė graži?


Sau negraži. Bet kodėl?

1.     Jums nepatinka jūsų kūno apimtys.
Dažniausiai šis punktas ir būna didžiausia problema – stora, plona. Bet juk mes visada galime tai pakeisti!  Atitinkama mityba ir sportas – visi dietologai, visos mamos, visi žmonės tai nuolatos kartoja. Ir tai teiginys, kuris jau milioną kartų buvo aptarinėjamas. Žinoma, per savaite netapsi plona it smilga, bet artėja trys nuostabūs mėnesiai – birželis, liepa ir rugpjūtis, per kurį galėsi pasikeisti. Žinoma, jei tik pati to norėsi...
2.      Nepatinka jūsų apranga.
Yra merginų (ir jų tikrai nemažai), kurių stilių nemažai įtakoja mama. Kartais ji Jums nuperka nepatinkantį drabužį, kartais neduoda pinigų norimam pirkiniui, kartais neleidžia apsirengti taip, kaip tu nori. Ką daryti? Jokiu būdu nenuleisk rankų. Pirmiausia pabandyk pasikalbėti su mama. Pradėk nuo pačio paprasčiausio teiginio – mama, aš noriu būti sau graži. Greičiausiai ji atsakys – bet tu ir esi graži (o tai tikra tiesa). Nepulk priešintis, pasakyk, kad tau nepatinka vilkėti drabužius, kurie tau negražūs – su jais tu jautiesi nejaukiai. Puiku, jei mama sutinka, kad pati gali rinktis drabužius, kuriuos vilkėsi, bet ką daryti jei tavo šeima šiuo metu negali skirti pakankamai pinigų naujiems drabužiams? Apsilankyk devėtų drabužių parduotuvėse. Kartais ir jose galima rasti tikrų perliukų. Svarbiausia nepagailėti laiko ir truputį paieškoti. Nepamiršk, kad nusipirkus padevėtų drabužių parduotuvėje drabužį būtinai reikia jį išskalbti prieš nešiojant.
Mano patarimas: geriau pirkti mažiau drabužių, o daugiau aksesuarų. Kiekvieną kartą apsivilkdama tais pačiais marškinėliais galėsi juos vis kitaip (nematytai) pateikti.
Mainykis drabužiais su draugėmis! Nebūtinai reikia apsikeisti, nes galite pasiskolinti viena iš kitos.
3.      Nepatinka kūno dalys.
Ilga nosis, daug strazdanų, plačios plaštakos, siauras veidas, siauri klubai... kokių tik minusų galime sau susigalvoti... Deja, nosies nepatrumpinsite (nebent Jūsų tėvai siūlo Jums pinigų plastinei operacijai), veido neišplėsite. Žinant savo minusus, reikia juos mokėti užmaskuoti. Žemiau kaklo esančio kūno minusus galime paslėpti po drabužiais, išryškinti privalumus. Su veidu yra sunkiau, bet... viskas įmanoma! Tai nereiškia, kad ant veido reikia užsitept kilogramą makiažo, ne. Užteks tik paryškinti veido privalumus. Galiausiai prisiminkite – Jūs nuostabios. Žmogus yra nuostabus.
4.      Nepatinka Jūsų nuotraukos.
Kartais mes manome, kad esame gražios (ir vėl pasikartosiu – taip ir yra!), bet pasižiūrime į nuotraukas ir nuliūstame, nes nematome norimo rezultato. Fotogrofuojantis reikia žinoti keleta paprastų taisyklių:
Nestovėkitet lyg būtumėt skulptūra (gražiausios nuotraukos yra judesy);
Šypsokitės (ne taip, lyg reklamuotumėt dantų pasta – natūraliai);
Nuotraukai tikrai nėra tinkama vieta šiukšlynas. Išsirink gražią aplinką.
5.   Apkalbos priverčia manyti, kad esate negražios.
Apkalbos, apkalbos, apkalbos... kur tik pasisuksi visi viską apkalba – knygas, mokytojus, mokyklos kompiuterius, galiausiai ir tave... Nekreipk dėmesio. Sunku tai padaryti, bet pasistenk. Taip pat pažiūrėk į žmones, kurie tave apkalba – ar jie tobuli? Galiausiai sužinok KODĖL tave apkalba – galbūt net ne dėl išvaizdos?

Prisiminkite:
Geriausiems draugams niekada nerūpės koks Jūsų kojos dydis.
Šypsena – geriausias ginklas norint būti gražiai.
Išvaizda-  tik pirmas ispūdis apie žmogų, tad jeigu matai, kad nauji pažįstami susidarė nuomonę apie tave vos tave išvydę, pasistenk pasikalbėti su jais, pasakyk kokį nors pokštą.
Gyveni dėl savęs, bet ne dėl kitų.
Tu esi nuostabi :)
Būk savimi.

Šį kartą tiek,
Simona A.

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA.

9 Komentarai

 1. Labai labai geras straipsnis! Ačiū. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. puikus straipsnis!:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Įkvepentis straipsnis ! Šaunuolė ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ne į temą: bet aš irgi nesveikai užkibau ant the lying game ir negaliu atsitraukti! :DD
  Šiaip straipsnis neblogas, tačiau užteks tų `šypsokis. tu esi nuostabi`. Nuo šitų žodžių niekas nepasikeičia. Išties nepaminėjai kai ko. O pavyzdžiui, jeigu žmogus iš veido negražus? Ką daryti? Aš asmeniškai siūlyčiau pakeisti plaukų spalvą ir naudoti makiažo priemones, nes tik jos padeda... Aišku, pirma reiktų išmokti naudotis tomis priemonėmis, neprisidėt per daug pudros ant veido :D:D
  Na, iš tiesų straipsnis geras. Man patiko, spaudžiu visas tris knopkes!! :3

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū visoms ;) Greta, jei patinka The Lying Game būtinai pažiūrėk Jaunąsias melages ;) Dėl veido - tekste paminėjau, tiesiog neaptariau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai patiko. Be to, aš irgi žiūriu Melages ;p Gaila, kad nebekuria daugiau serijų ;s O jei apie straipsnį tai kaip ir sakiau -patiko. Man rodos, tai pats geriausias straipsnis kurį parašei (mano nuomone). Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Nuostabiai!!!! Labai patiko straipsnis,labai idomi tema !! Ne kiekvienas sugalvotų tokią :)
  Sekmės kūryboje!
  Anonimukas.
  :*

  AtsakytiPanaikinti
 8. DAR DAR DAR DAR
  ziauriai jėga

  AtsakytiPanaikinti