ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Sugrįžimas ir ištiesta pagalbos ranka.Sveiki, blog'o skaitytojai! Galbūt mane daugelis jau pamiršo, gal kažkas ir atsimena, malonu, jeigu taip yra :) Taigi, norėčiau pranešti, kad nesugebėjau rašyti jokių straipsnių dėl per didelio nuovargio ir laiko stokos. Įvairios veiklos, o dar įskaita... Viskas susidėjo į vieną, o straipsnių rašymui tiesiog nebeliko laiko. Nežinau kaip bus dabar, gal ir nebūsiu tokia aktyvi, tačiau stengsiuosi karts nuo karto parodyti, kad egzistuoju ir aš ir mano rašymas :)
Taigi, norėčiau tęsti savo darbelį, kurį esu anksčiau pradėjusi - rubrika ir pagalba kitiems. Taigi, įdedu įrašą iš senesniojo straipsnio. :) Kaip jau kai kas žino, esu sukūrusi ask.fm paskyrą, kurioje žmogučiai prašo patarimo įvairiais gyvenimiškais klausimais, na, o aš stengiuosi į juos kaip galėdama geriau atsakyti. Taigi, jeigu norite kažko paklausti, spauskite ČIA. Na, nesu didelio kiekio, laisvo laiko savininkė, bet stengiuosi į jūsų klausimus atsakyti kuo greičiau, aišku, būna taip, kad reikia palaukti, bet kelių dienų bėgyje tikrai turėtumėte sulaukti atsakymo ;) 

  Taigi, paklausite koks mano tikslas? Aš jums atsakysiu :)
  • Noras padėti ir pasidalinti savo patirtimi (gera žinoti, kad kažkam esi naudingas)
  • Noras ieškoti būdų, kurie būtų tinkami visiems (juk visi mes ieškotojai! :) ) 
  • Idėjos straipsniams (kai kuriuos klausimus priimsiu kaip iššūkį, naujam straipsniui pradėti)
  • Jūsų šypsenos! (nėra nieko geriau, kaip suteikti kažkam šypseną! O tikiuosi man tai pavyksta :) (NUSIŠYPSOK dabar ;))))) 
Lauksiu jūsų klausimų, kurie galbūt pavirs straipsniu! (pasikartosiu http://ask.fm/gyvenimokeliu)
Lauksiu jūsų klausimų ir tikiuosi, kad po ilgos pertraukos, vėl išvysite mano straipsnius. :) Dar kartą ačiū visiems ir iki pasimatymo ;)Geros dienos!
  

DALINTIS:

8 komentarai:

Greta Kvietkutė. rašė...

Išties puiki mintis. Reiks sudalyvauti, kai neramins manosios mintys :D Spaudžiu ačiū!
Labai džiugu, kad pagaliau sulaukėme tavo pasirodymo :)

Milla rašė...

Būtinai ko nors pasiteirausiu ;) ! Ir lauksiu tavųjų straipsnelių :D !!!

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Pasigedau tavęs ir štai, pagaliau pasirodei! Šaunu, kad grįžai į darbą :p

Gintarė rašė...

Aš taip pat tavęs pasigedau... Labai džiaugiuosi, jog grįžai. :)

Anonimiškas rašė...

Net pamirsau tave :D

Anonimiškas rašė...

Net pamirsau tave :D

Estera Meow rašė...

Pasilgau taves ! :> Sekmes ! :))

Karolina* rašė...

Sveika sugrįžus! Sėkmės ;)
P.s. nusišypsojau :D

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google