Šukuosenos metamorfozės: Katy Perry


Sveikos!

Tęsiu savo kadaise pradėtą rubriką "Stiliaus metmorfozės". Šįkart rašau apie savo mėgstamiausią pop dainininkę - Katy Perry. tačiau šiandien apžvelgsiu tik jos šukuosenų tendencijas, nes jeigu sudėčiau kiekvieną man patinkančią jos aprangą, išeitų kilometro ilgumo straipsnis :D
  Katy Perry, kaip ir jos geriausia draugė Rihanna mėgsta ekspermentuoti su savo išvaizda ir šukuosena. Prieš keletą metų šią iššūkių nebijančią dainininkę buvo galima išvysti tik su įvairaus ilgio juodais kaip varnas plaukais. Tačiau vėliau, kaip pati Katy sako, "bomba susprogo" ir dabar jau nebespėjame sekti jos pasikeitimų. Mergina ne kartą tituluota kaip "karščiausia pop dainininkė" bet ir kaip "labiausiai nenuspėjamos šukuosenos" savininkė. Tik ji taip suspėja - viename renginyje ji puikuojasi su trumpais rožiniais plaukais,  o po kelių dienų viešumoje pasirodo su ilga ryškiaspalve "arklio uodega". Taigi kviečiu pasižvalgyti, kaip gi bėgant metams keičiasi Katy šukuosenų stilius.


Kas galėtų patikėti, kad žvaigždė, kurią nuo karjeros pradžios pažįstame kaip tamsiaplaukę, iš tiesų yra natūrali blondinė? Štai kaip ji atrodė prieš išpopuliarėdama.

Mokykitės iš Katy - kaip paprastą šukuoseną paversti šventine? Viskas ko reikia, tai pribloškiantis plaukų aksesuaras.

2004-taisiais  mergina dar tik nedrąsiai kopė populiarumo laipteliais , tačiau nesužvaigždėjo,  išliko tokia pat paprasta, miela Katy. Čia ji dėvi šilkinį pižamą primenantį kostiumėlį ir netvarkingą kuoduką.
2006-tieji. Naujai užgimusi žvaigždutė vis dar su ta pačia, tik kiek tvarkingesne šukuosena ir prabangesniais drabužiais.
Savo kvepalų išleidimo dieną Katy viešumoje pasirodo su lėlišku, cianidinės violetinės spalvos peruku.

2011-taisiais, per savo debiutinių kepalų "Purr" pristatymą Katy paekspermentavo su rusvu atspalviu, o savo garbanas papuošė žaismingu lankeliu. Deja, lapės uodegos rudumo šukuosena ją matėme pirmą ir paskutinį kartą...
Katy ir jos "saldžiai rokeriškas" įvaizdis. Iš tiesų, retai kuriai įžymybei tinka lėliški ryškūs plaukai, dažniausiai tai pasirodo tiesiog pigu. tačiau Katy - išimtis. Ryškos spalvos, pašėlę aksesuarai ir gundantis makiažas tiesiog limpa prie jos.

Vienas iš ikoniškiausių Katy įvaizdžių - 2011 liepą, žengdama raudonu kilimu per pasaulinę "Smurfų" premjerą ji buvo pasipuošusi blizgančia temine suknele ir puikiai prie jos derančia šviesiai rusva šukuosena. Tačiau ši spalva buvo vienkartinė - matyt daininkei ši spalva ne prie širdies, tačiau mes keliame nykščius aukštyn ir sakome kad ji tinka puikiai!
Ryškiam, su užuomina į 90-tuosius dainininkės įvaizdžiui pritaikyta ir ryški "ševeliūra". Aukšta arklio uodega su krentančiomis mėlynų atspalvių  sruogomis atrodo labai gražiai, tik įdomu, ar plaukai tikri?

Pop dievaitė pasirinko nekasdieniškus Japoniško stiliaus drabužius ir prie jų derančią rožinę retro garbanų šukuoseną (šįkart tai ne perukas!).  Argi ji neprimena tikrų tikriausios geišos?

Na, gerai. Atsiimu savo žodžius, kad norint pagyvinti išvaizdą, reikia pribloškiančio plaukų aksesuaro, užteks ko nors ryškaus. Katy Perry šiek tiek persistengė Į 2011-tųjų VMA apdovanojimus atėjusi su geltonu kubu ant galvos...

2011 vasarą Katy vėl išvydome su karė šukuosena ir blondinę (na, beveik) su šiek tiek rausvo atspalvio. Atkreipk dėmesį, kaip idealiai plaukų spalva tinka prie akių.

Karė kirpimą Katy pasilieka visai vasarai, tačiau šviesi plaukų spalva ilgai neužsibūna - visai netrukus Katy be gailesčio nusidažo plaukus elektrine mėlyna. Pripažinkime, ne daug įžymybių tam ryžtųsi. Įdomiai atrodo ir čia puikiai tinka ataugančios juodos šaknys. Tiesa, toks efektas sukurtas dirbtinai - Katy natūrali plaukų spalva šviesi.


Paryžiaus mados savaitėje Katy Perry buvo nepanaši į save - puriomis juodomis garbanomis ir švelniu makiažu.  O štai pozuodama žurnalo „L‘Officiel Paris“ rugsėjo viršeliui pasirinko ryškiai oranžinę ugninę šukuoseną.
Dailymail.co.uk žurnalistų teigimu, Katy Perry naujosios fotosesijos metu buvo vargiai atpažįstama, tačiau naujas drąsus įvaizdis puikiai dera prie jos stiprybės, kurią jauna moteris demonstravo po skyrybų su britu komiku Russellu Brandu.


Katy, žinoma atrodo žaviai kaip visada, tačiau ką galvojo jos plaukų stilistas darydamas šią asimetrišką šukuosena su į šoną sulaižytais kirpčiukais - nežinia... Padėtį gelbsti tik dėmesį traukiantys ryškūs auksiniai auskarai ir nuoširdi merginos šypsena.
 
Tvarkinga apranga, tvarkingai iškarpyta šukuosena, nepriekaištingas makiažas. Jeigu ne blizgantis kaspinėlis ant kaklo, Katy Perry galėtume sumaišyti su biuro sekretore (beje, itin žavia!)
Dar vienas iš puikiausiai pavykusių Katy įvaizdžių. Ilgi, žvilgantys juodi plaukai ir solidi apranga - visa tai atrodo iš ties karališkai. Atkreipk dėmesį, kaip į bendrą paveikslą įsipaišo įmantrus kaklo papuošalas.
Štai čia Katy pasirodo su šukuosena, kuria pasidabinusi 2010-taisiais filmavo savo "Firework" klipą. Juodos garbanos su ryškiomis sruogelėmis įrėmina veidą, papuoštą nuoširdžia šypsena. mano manymu, tai vienas gražiausių Katy įvaizdžių. Beje, jeigu tau įdomu, kas išpopuliarino plaukų dažymo kreidelėmis tendenciją, matyt, jau žinai atsakymą. Žinoma, ant Katy spalvingos sruogos atrodo daug geriau, negu ant bet kurios iš mūsų...

25-tąjį gimtadienį Katy atšventė audringai ir smagiai - ji taip ir atrodė - žaviai ir žaismingai lyg paauglė.
labai šiltas ir puošnus įvaizdis - nors dainininkė ir mėgsta stebinti ir išreikšti save ryškiais apdarais, tačiau puikiai atrodo ir su natūraliu makiažu ir bohemiška šukuosena.

2013 Grammy apdovanojimai: Prabangi GUCCI mados namų suknelė tikrai nėra tas drabužis, prie kurio tinka neoniniai perukai ir paaugliškos sruogelės. Katy Perry tai puikiai suprato, todėl ir neprašovė. O gal Katy jau atsikando ryškaus įvaizdžio ir surimtėjo? Kaip pati mergina yra sakiusi : "Esi tikra, kad atėjus laikui suaugsiu. Juk negaliu būti saldainių karaliene amžinai?"

Ką jūs manote apie šios garsenybės stilių? Ar norėtumėti atkartoti kurią nors jos šukuosenų?

Gero vakaro :)
-Akvilė

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA.

5 Komentarai

 1. Pastebėjau, jog neaprašei ir net neužsiminei apie Katy gan drąsų poelgį - ji per Red Nose Day nusiskuto plikai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. jei gali atsiūsk šaltinį apie tai, nes aš jokios informacijos internete neradau :(

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai patiko. Nors Katy nėra mano mėgstamiausia dainininkė, bet wow. Iš ties sužavėjo jos šukuosenų pokyčiai. Ačiū. Labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Niekad neatkreipiau dėmesio į jos šukuosenas, todėl šis straipsnis mane labai nustebino. Tariu oho, ir pasidalinsiu man asmeniškai gražiausiomis jos šukuosenomis.
  http://www2.pictures.zimbio.com/bg/Katy+Perry+Katy+Perry+Promotes+Perfume+Broadway+Lu3Ifa9nN-zl.jpg

  http://cdn.sheknows.com/articles/2013/02/katy-perry-grammys-dress-code.jpg

  http://urbanboss.files.wordpress.com/2012/08/katy-perry-covers-lofficiel.jpg

  http://static02.mediaite.com/styleite/uploads/gallery/katy-perry-purple-hair/142472148.jpg

  http://static02.mediaite.com/styleite/uploads/gallery/katy-perry-purple-hair/142472148.jpg

  http://cdni.condenast.co.uk/592x888/k_n/kperry_hair_gl_25jul11_rex_b.jpg

  http://cdni.condenast.co.uk/592x888/k_n/kperry_GL_1jul11_pa_bt.jpg

  :))

  AtsakytiPanaikinti
 5. 1. Sutapimas - Katy Perry - taipogi mano mėgstamiausia POP dainininkė! Vien dėl to jau spaudžiu ačiū.
  2. Pasirinkai gerą temą ir ją išplėtojai, skaitymas visiškai neprailgo, straipsnis sudomino, spaudžiu patinka.
  3. Rimtai, Rihanna yra jos geriausia draugė? :D Nežinojau! Kad natūralūs plaukai šviesūs - taipogi. Taigi, spaudžiu naudinga.

  O šiaip tai super, tokie straipsniai ir puošia TD blogą. :) Tau puikiai sekėsi rašyti šia tema, tad siūlau parašyti straipsnių būtent apie įžimybes. Cameron Diaz, Miley Cyrus, Nicki Minaj (daug įdomaus galima apie ją parašyti) Tik reikėtų rašyti įdomiai, faktais, ar kaip, o ne biografiją nuo wikipedijos. Manau, tu tai puikiai sugebėtum, tad linkiu pasinaudoti mano patarimu ! :)

  AtsakytiPanaikinti