Šukuosenų tendencijos 2013


Sveikos! :) Praeitame straipsnyje aptariau šio sezono mados tendencijas ir gavus klausimą dėl šiuo metu madingų šukuosenų nutariau tuo pasidalinti su jumis. Tai toli gražu neprilygsta mano pomėgiams drabužiams, avalynei ar aksesuarams, nes esu nelinkusi per daug eksperimentuoti su savo plaukais, tačiau paskaitinėti apie tai visada malonu.
Atkreipusioms dėmesį į tai, kad šių metų must have sąrašas yra gan paprastas, turiu gan gerą žinią - šukuosenos taip pat bus tokios. Pačios populiariausios šukuosenos yra tos, kurioms sukurti reikia pakankamai mažai pastangų, tad jūsų dienotvarkė galės būti atvira kitiems dalykams.

 • ILGŲ - TRUMPŲ PLAUKŲ DVIKOVA

Šį sezoną taip pat tęsiama jau ilgalaikė ilgų ir trumpų plaukų dvikova. Norinčioms kardinalių pokyčių yra siūloma nusirėžti plaukus Bob kirpimu. Dažniausiai jo ilgis svyruoja nuo smakro iki pečių ir yra atliekamas visiems plaukų ilgiams, o taip pat pat prie jo puikiai dera kirpčiukai. Tad nuo seno žinomas plaukų stilius grįžta atsinaujinęs ir kur kas įdomesnis.
Tuo metu ilgaplaukėms yra siūlomi paprasti tiesūs arba sluoksniuoti kirpimai. Pastarasis puikiai tiks toms, kurių plaukai yra ploni - tai suteiks jiems apimties ir purumo. Nežinančioms, kurį kirpimą pasirinkti siūlau apsikirpti dalinai sluoksniuotai, kadangi ši sezoną labiau svarbu plaukų apimtis, o ne pats jų kirpimas.

Bob stiliaus kirpimas
Sluoksniuotas kirpimas ilgaplaukėms


 • KIRPČIUKAI

Praėjusiai metais į madą sugrįžę kirpčiukai išlieka populiarūs iki dabar. Dauguma Holivudo gražuolių jau pasipuošė jais. Taip pat stilistai teigia, kad jie jaunina ir teikia profesionalumo įspūdį, taigi tai irgi bus puikus pasirinkimas, jei norite atsinaujinti. Kirpčiukų savininkėms idealiai tiks sutaršyta ir seksuali Lanvin šukuosena. Tereikia šone padaryti sklastymą, kad kirpčiai dengtų didesnę veido dalį. O jeigu plaukus dar šiek pavelsite ar suformuosite lengvai krintančias bangas – priblokšite savo puikiu skoniu.


Lanvin šukuosena
Kirpčiukais pasidabinusi Jennifer Hudson
 
 •  ŽEMAI RIŠAMI PLAUKAI
 Šiais metais vienomis iš pačių pačiausių šukuosenų yra laikomos žemai surišti plaukai. Ir nesvarbu, ar tai bus kuodukai ar šį sezoną taip pat labai populiari arklio uodega. Taip susirišti plaukus yra tikrai nesudėtinga, o šį sezoną, pasirodo, ir madinga. Laisvų ir tarsi betkaip surištų kuodukų tendenciją pas mus atnešė Valentino, Bottega Veneta, Chloe ir Chanel, tad turėtume jiems padėkoti už pačią geriausią ir paprasčiausią šukuoseną šį sezoną.

Laisvai surišto kuoduko šukuosena
Stulbinamai atrodanti arklio uodega

 •  PYNIMAI IR SUKINIAI
 Šiais metais patariu atliekamą laisvą laiką skirti mokinantis pinti - tai taip pat bus labai populiaru. Labiausiai madingos bus laisvos ar net šiek tiek netvarkingos kasos, arba kaselės įpintos į jau minėtuosius kuodukus.
Taip pat madingi ne tik įvairūs pynimai, bet ir sukiniai. Sruogomis sukdamos plaukus susikursite įmantriausių šukuosenų, tokios tiks vakariniam įvaizdžiui. Populiarus dienos sukinių variantas – ties smilkiniais susuktos ir smeigtukais pritvirtintos sruogelės, kas atrodo tikrai stulbinamai.
Sukinius pasirinkusios
Ashley Greene, Mary-Kate Olsen ir Ashley Olsen


Jennifer's Morrison,Elle's Fanning ir Amanda's Seyfried plaukų pynimo pasirinkimai
 •  ŠLAPIŲ PLAUKŲ EFEKTAS
 Atšilus orams, puikus pasirinkimas bus šlapių plaukų efektas. Nors jis tikrai nėra mano mėgstamiausias (išlieku prie purumo arba bent jau natūralumo), tačiau šis įvaizdis puikiai tiks didžiausioms madoms gerbėjoms, norinčioms pabrėžti savo moteriškumą ir valdingumą.

Šlapių plaukų efekto šukuosenos mados pristatymose • RYŠKUS SKLASTYMAS

Pavasarį ir vasarą populiariausia sklastymą bus perkelti ant šono ir kuo jis ryškesnis, tuo geriau. Pasirinkimų tokioms šukuosenoms yra tikrai daug - pavyzdžiui, tikrai puikiai atrodo tarytum priglostytų plaukų šukuosenos ar tiesiog per šoną permestos bangos.

 • PLATINOS ATSPALVIO PLAUKAI

Rudenį ir žiemą prisiekusios mados gerbėjos plaukus tamsino ar rinkosi 2012 m. išpopuliarėjusį dažymo būdą ombre, kai plaukų spalva pamažu pereina iš tamsios į šviesią ar atvirkščiai. Į šį dalyką žiūrėjau gana skeptiškai, ypatingai po to, kai tokiu stiliumi plaukus nusidažiusių merginų buvo galima sutikti kur kas dažniau nei ant kiekvieno kampo. Viso labo šį kartą plaukų stilistai vieningai sako: madingiausi – platinos atspalvio šviesūs plaukai. Tačiau šviesūs plaukai tinka anaiptol ne visoms, tad galite rinktis ir kuklesnes permainas, pavyzdžiui, šviesias sruogeles. Šis dalykas turbūt man patinka labiausiai iš visų šukuosenų tendencijų, kurias pristatinėjau. Visada buvau prisiekusi šviesiaplaukė ir džiaugiuosi atrandanti vis daugiau priežasčių dar labiau nusišviesinti plaukus.


Sienna Miller, Miley Cyrus ir  Kristin Cavallari, pasirinkusios platinos atspalvio plaukų dažymą
 Kaip matote, šiais metais šukuosenų pasirinkimas tikrai platus - nuo Bob kirpimo trumpų plaukų iki vis dar madoje išlikusių kirpčiukų. Tikiu, kad surasite kažką mielo savo širdžiai, tačiau nepamirškite, kad svarbiausia tvarkingi ir prižiūrėti plaukai. Jeigu jų netausosite, tikrai nepadės jokia šukuosena.

Big kisses, Indrė ;*


*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk šioje rubrikoje, gauk 3 taškus, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

11 Komentarai

 1. Patiko! Visos šukuosenos savaip gražios, tačiau vis dėl to kai kuriomis neišdrįsčiau pasipuošti. Gal dėl jauno amžiaus, gal dėl to, nes netiktų? Nežinau. Tiesiog. Žodžiu patiko, spaudžiu visas reakcijas ir laukiu kito straipsnio. Sėkmės ir ačiū! :3

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man irgi patiko. Informatyvu ir įdomu :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man labai patiko! Tikrai naudingas straipsnis!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nors jau tai žinojau,bet man labai patiko,kadangi tu moki viską gerai pateikti ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai patiko straipsnis! Pati užsimaniau nusikirpti BOB kirpimu, nors žinau, kad man netiks. Straipsnis tobulas, ačiū ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai dėkui, džiaugiuosi, kad Jums patiko!:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Išties informatyvus straipsnis ;) ! Labai ačiū už pastangas :D !

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ačiū už straipsnį!!! Man jis patiko :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Pastebėjau, jog šių metų šukuosenų tendencijos ne daug kuo skiriasi nuo praeitų metų. Galbūt šiais metais, labiau išpopuliarėjo įvairūs pynimai. Bet, kad ir kaip būtų, straipsnis patiko. Ačiū ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Įdomus straipsnis. Gal ir kartosiuosi, bet man nieko netrūko. :) Buvo įdomu pasižiūrėti į mados tendencijas, ačiū!

  AtsakytiPanaikinti