Susipažinkime!

Sveikos ir sveiki,

Esu nauja blogerė ne tik Teenage Dreams komandoje, bet apskritai šioje srityje. Mano vardas Justė, man 16 metų ir esu iš Kauno. Galbūt nepatikėsit, bet nors esu kaunietė, treningų neapkenčiu :D. Hm... kas dar apie mane... Beveik du metai kaip esu vegetarė, mokausi dešimtoje klasėje, turiu dvi kates, šunį, triušį, žiurkėną ir akvariumą, tad tikriausiai matyti, kad be proto myliu gyvūnus. Taip pat mėgstu skaityti, rašyti, piešti, dainuoti, vaikščioti į spektaklius, klausyti muzikos,fotografuoti ir susipažinti su naujais žmonėmis. Tikiuosi sulauksianti kritikos, kuri padėtų man tobulėti. Štai ir mano nuotraukos:


Laukiu klausimų, prašymų ir kritikos. Facebook'e mane rasite čia :)

Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas.Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

25 Komentarai

 1. Kokia įdomi pasirodei! :) Didelės sekmės tau :>

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinu prisijungus į mūsų būrį. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikinimai naujajai rašytojai! Linkiu būti aktyviai, populiariai ir visko visko!!! :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sėkmės! Be to, būtu įdomu tolesniuose tavo straipsniuose išvysit ir apie vegetarizmą... Be to, tavo nuotraukos nuostabios!! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai ačiū visoms! Nesitikėjau tiek daug palaikymo, bet labai malonu ^^

  AtsakytiPanaikinti
 6. Lauksiu tavo straipsnių, kadangi atrodai įdomi asmenybė. Sėkmės! Be to, prisidedu prie kitų: nuotraukos tikrai labai gražios! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Afigenai:))))))))))))))))))

  AtsakytiPanaikinti
 8. Iš tiesų, kažkas neįtikėtino... Tos nuotraukos! Nesuprantu, kaip pagavai tokį kadrą su burbulais. Kažkas neįtikėtino! Nuostabios, nepakartojamos nuotraukos! Labai tikiuosi iš tavęs sulaukti straipsnio apie fotografiją, iš kur mintys tau kyla ir t.t. Atrodai gabi ir talentinga, todėl tikiuosi iš tavęs labai daug! Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Nuostabios nuotraukos :) Esi labai įdomi ir įvairiapusė asmenybė. Norėčiau paklausti koks Tavo fotoaparato modelis? Tai pat palinkėti sėkmės blog'e c: Tikiuosi pabendrauti ir šiaip susipažinti :}

  AtsakytiPanaikinti
 10. Jei tik yra pageidavimų, bus straipsnis ir apie fotografiją. Beveik visos esančios nuotraukos darytos su Sony Cyber-shot DSC-W120, kelios su Nikon D3100 :)
  Ačiū už pagyrimus!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Sveika atvykus! :)

  Man taip pat kilo laabai daug norų perskaičius tokį trumpą tavo prisistatymą. :) Atrodai tikrai įdomi ir būtų įdomu paskaityti apie vegetarizmą, taip pat ir apie fotografiją. :)

  Didžiulės sėkmės ir originalių idėjų!

  AtsakytiPanaikinti
 12. O aš norėčiau sužinoti apie tavo klausomą muziką :O

  AtsakytiPanaikinti
 13. Ačiū, būtinai parašysiu straipsnius apie jums aktualius dalykus :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Įspūdingos nuotraukos, labai labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Smagu buvo skaityti tavąjį prisistatymą :). Linkiu kuo didžiausios sėkmės ;D !*

  AtsakytiPanaikinti