Sveiki! Šiltas oras ir pagaliau grįžęs pavasaris susuko man galvą 180 laipsnių kampu. Norisi tik vieno - ilsėtis, ilsėtis, ilsėtis. Galbūt nuo visko. Cha, štai ir silpnoji mano vieta. Aš neturiu užsispyrimo, todėl blog'e darau pertrauką. Nenoriu tuščiažodžiauti, todėl tik viską trumpai papasakosiu.

Blog'as nebus ištrinamas, tikrai. Tiesiog jo vairą (kurio pastaruoju metu valdyti man tikrai nepavyko) perduodu Simonai Š., kuriai tikiuosi ties fonais ir t.t. padės Skaidrė. Ir aš. Nenusiplaunu nuo darbo, ne. Kartais rašysiu. Tiesiog neturiu laiko ir noro dabar tvarkytis su blogu. Mano manymu, Simonai pavyks susitvarkyti.Aš padėsiu su reklama ir galbūt žiniomis, kurias įgijau. Nuo šiol, šiltuoju metų laiku dėl visko reikia kreiptis į Simoną Š.

Facebook - Simona Šiušytė
Skype - simutee974
Gmail - simonospapuosalai@gmail.com

Ji jauna blogų gyvenime, bet visi tokie yra. Aš ja kažkodėl pasitikiu ir pažadu padėti visais iškilusiais klausimais.  Taigi, sveikinam naują administratorę Simoną, kuri imasi blogo vairo. O už jos užnugario visada padėti pasiruošusi aš - Vilija ir Skaidrė.


Gražios jums saulėtos dienos ir...
iki susitikimo kažkada!7 Komentarai

  1. Sėkmės, Simona! Na, gaila, kad taip atsitiko. Bet visada lauksim tavęs! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tikiuosi, jog ta pertrauka tau ir mums bus naudinga, gal po jos suaktyvėsi! :) Tačiau kaip bus su tuo konkursu, kur reikėjo komentuoti įrašus, ir už laimėtojas būtų gavęs 5lt sąskaitos papildymą? :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Greta, su šiuo konkursu, viskas gerai - jis tęsiasi. :)

    AtsakytiPanaikinti