ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Sveiki! Šiltas oras ir pagaliau grįžęs pavasaris susuko man galvą 180 laipsnių kampu. Norisi tik vieno - ilsėtis, ilsėtis, ilsėtis. Galbūt nuo visko. Cha, štai ir silpnoji mano vieta. Aš neturiu užsispyrimo, todėl blog'e darau pertrauką. Nenoriu tuščiažodžiauti, todėl tik viską trumpai papasakosiu.

Blog'as nebus ištrinamas, tikrai. Tiesiog jo vairą (kurio pastaruoju metu valdyti man tikrai nepavyko) perduodu Simonai Š., kuriai tikiuosi ties fonais ir t.t. padės Skaidrė. Ir aš. Nenusiplaunu nuo darbo, ne. Kartais rašysiu. Tiesiog neturiu laiko ir noro dabar tvarkytis su blogu. Mano manymu, Simonai pavyks susitvarkyti.Aš padėsiu su reklama ir galbūt žiniomis, kurias įgijau. Nuo šiol, šiltuoju metų laiku dėl visko reikia kreiptis į Simoną Š.

Facebook - Simona Šiušytė
Skype - simutee974
Gmail - simonospapuosalai@gmail.com

Ji jauna blogų gyvenime, bet visi tokie yra. Aš ja kažkodėl pasitikiu ir pažadu padėti visais iškilusiais klausimais.  Taigi, sveikinam naują administratorę Simoną, kuri imasi blogo vairo. O už jos užnugario visada padėti pasiruošusi aš - Vilija ir Skaidrė.


Gražios jums saulėtos dienos ir...
iki susitikimo kažkada!DALINTIS:

7 komentarai:

Milla rašė...

Linkiu sėkmės Simonai Š. !!! :)

Simona :)* rašė...

Ačiū, Milla! :)

Barbora ;* rašė...

Vilija nu.. ;o

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sėkmės, Simona! Na, gaila, kad taip atsitiko. Bet visada lauksim tavęs! :)

* Gintarija * rašė...

Lauksim sugrįįįžtant :)

Greta Kvietkutė. rašė...

Tikiuosi, jog ta pertrauka tau ir mums bus naudinga, gal po jos suaktyvėsi! :) Tačiau kaip bus su tuo konkursu, kur reikėjo komentuoti įrašus, ir už laimėtojas būtų gavęs 5lt sąskaitos papildymą? :)

Simona :)* rašė...

Greta, su šiuo konkursu, viskas gerai - jis tęsiasi. :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google