Sveiki!

Sveiki šio blog'o skaitytojai ir skaitytojos!

Esu Kotryna, man trylika, gyvenu Vilniuje - kaip elementaru! Na, tiek to. Esu labai keista, bet draugiška, turiu neįprastų pomėgių ir šiaip įdomių dalykų, kuriuos turėčiau papasakoti. Taigi, manau, kad jau reikėtų pradėti:
 • Prisipažinsiu, blog'inimo srity esu ne pirmą kartą - pirmą tokio didelio masto blog'e. Turiu savo nuosavą nedidelį  blog'ą.
 • Groju fleita ir fortepijonu, lankau muzikos mokyklą ir dainuoju, bet tai ne esmė. Dažnas paauglys pradinėse klasėse pradėjęs lankyti muzikos mokyklą paauglystėj nori greičiau mesti, nes nusibodę ar nepopuliaru tarp bendraamžių, tačiau man tai patinka ir kitais metais baigus tikrai neketinsiu nešdintis.
 • Kuriu muziką - apie tai ir kalba mano blog'as.
 • Muzikos srity savo amžiuje tikrai esu nemažai ko pasiekus ir bendraamžiai gali lygiuotis (taip visi sako). Jeigu kam kas nors neaišku ir aš galėčiau šioj srity padėt - rašykit kotryna.slepetyte@gmail.com .
 • Alpstu dėl šunų - mano didžiausia silpnybė. Visą gyvenimą, kad ir koks jis trumpas bebūtų svajojau turėti šunį, bet tėvai sako, kad namuose vietos nėra, o aš esu nieko prieš ką nors priglausti. Nesupykčiau, jei kaip staigmeną atsiųstumėt man šuniuką :D
 • Mėgstu rankdarbius, bet tik smulkius (karoliukai, siuvinėjimas ir t.t), nepernešu origami (nes niekad neišeina) ir molio, modelino ir šios priedermės.
 • Nelabai sutariu su bendraamžiais, nes jie apart mados neturi apie ką šnekėt, bet tikiuosi su jumis sutarti :)
 • Turiu dvi seses ir vieną brolį, esu vyriausia.
 • Turėjau du žiurkėnus, kuriuos gavau Kūčių vakarą, bet tas, kuris yra nuotraukoje (Frutti) nudvėsė praeitą vasarą. Kitas - Tutti, jeigu išgyvens iki kitų Kūčių, tai švęs savo trejų metų gimtadienį pas mus namuose.
Lyg tai viskas, ką turėčiau pasakyt apie save :) Jei kas įdomu rašykit kotryna.slepetyte@gmail.com arba klauskite mano ask.fm'e.

Tikiuosi, kad sutarsime ir iki kito karto!
Kotryna


Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

9 Komentarai

 1. Sėkmės! Pasirodei iš ties drąsus, bei žodžio kišenėje neieškantis žmogutis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nenoriu įžeisti ar pasirodyti priekabi, bet kalbos kultūra!!!! Negražu (ir manau nelietuviška) vartoti tokius žodžius kaip: "apart", "nudvėsė", "nepernešu", tai šnekamosios kalbos žodžiai, kurie netinka, kai rašai. Tad patariu pasidomėti kalbos taisyklėmis.
  Išties manau esi neblogas ir visai įdomus žmogus. Sėkmės.
  "I love you all" - S. S.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pritariu Simonai. Tavo žodžių išsireiškimai... Nenoriu meluoti, pirmasis įspūdis apie tave nebuvo labai geras, veikiau nuobodokas. Pasirodei tokia `pilka pelytė`, neįdomi, mėgstanti savyje užsisklęsti. Nenoriu šmeižti, skaudinti tavęs, tačiau toks pirmasis įspūdis. Labai tikiuosi iš tavęs gerų straipsnių, nes noriu pakeisti tą blogą nuomonę apie tave.
  Taip pat, cituoju `Nelabai sutariu su bendraamžiais, nes jie apart mados neturi apie ką šnekėt, bet tikiuosi su jumis sutarti :)`. NEIGIU. Turbūt nepakankamai su tais bendraamžiais susipažinai, jeigu jau taip galvoji. Taip, trylikametės mėgsta apie madą pašnekėti, bet ne vien apie tai. Jeigu tu galvoji, kad jos turi šnekėti vien apie muziką ir gyvūnus, turiu tave nuvilti, taip nėra. Visgi, sugebėk būti puiki pašnekovė, leisk draugams pašnekėti tebūnie ir apie madą, ir jie norės šnekėti apie tau įdomias temas. Taip daug kas priklauso nuo tavo noro bendrauti. Jeigu tu rodai nenorą bendrauti, pati juos atstumi.
  Na, bet sėkmės tau asmeniniame gyvenime ir rašyme ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man kol kas tu pasirodei miela mergina, labai tikiuosi jog su kiekvienu straipsniu tu atsiskleisi vis labiau. :)

  Didžiulės tau sėkmės ir savęs ieškojimo!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pasirodei visai įdomi. Sėkmės rašant :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Atradau šiek tiek panašumų. Aš taipogi nelabai sutariu bendraamžiais...
  Man pasirodei tikrai įdomi bei daug žadanti mergina. Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Begalinės sėkmės tau kūryboje ;) !

  AtsakytiPanaikinti