Sveiki :)

Taigi. Pagaliau gavau galimybę prisistayti ir aš :) Jei atvirai, ir bijau, ir laukiu susitikimo su komentatoriais ir skaitytojais, kadangi jie gali būti neregėtai žiaurūs. Bet vienas, du, trys... Bandau!

Mano vardas Gabija. (Kol kas viskas aišku, tiesa?)
Man 13 metų, nors daugeliui arodau vyresnė. Deja tik atrodau, nes bent minutę pastebėjus mano elgesį galima padaryti išvadą - šita persona totali mažvaikė. Bet labai dėl to nesisieloju... Gal atšventusi aštuoniasdešimties metų jubiliejų subręsiu :)
Gyvenu Klaipėdos rajone ir labai džiaugiuosi pabėgusi iš miesto :) Nemėgstu skubėjimo, žmonių masės ir to pačio užterštumo, kurį ten galima kibirais semti.. Savam name savas kiemas. Ir erzinantys darbininkai, kurių šią vasarą, tikiuosi, nebebus.
Visas mano laisvalaikis - rašymas. Nors manau tai ir taip aišku, kadangi kitaip nesiimčiau tokios atsakingos veiklos, kaip rašymas šiame blog'e. Bet išlieti savo mintis (tebūnie tai ne popierius, o wordas kompiuteryje) man labai patinka. Kartais net per daug. Tačiau kitokios savęs neįsivaizduoju. Rašančios, analizuojančios, kuriančios.
Dievinu knygas. Visos mano lentynos pergrūstos knygomis, o aš vis nesiliauju jų pirkusi. Kaip pradėjau skaityti ketverių, taip ir nenustoju. Ir tikiuosi, jog skaitysiu visada. Nes jei negaliu rašyti, tai tik skaitymas padeda man atsipalaiduoti.
Taip pat turiu keletą kitų pomėgių, kurie, manau, nėra tokie svarbūs, kad apie juos galėčiau išsiplėsti. Bet vis vien mėgstu šokti, kartais ir dainuoju, taip pat fotografuoju, žiūriu serialus ir filmus... Jei atvirai, nesu megėja kur nors vykti su draugais. Kol kas man užtenka mokyklos. Bet jei jau labai prireikia kito žmogaus (ne tik savo nuprotėjusios antrininkės), pasikviečiu jį (arba ją) į namus. Sava aplinka yra sava aplinka :)
Taip pat negaliu išgyventi be muzikos. Tačiau tai turbūt nėra labai keista, kadangi daugmaž visi paaugliai gyvena kokiu nors muzikos ritmu. Kartais pamąstau, jog taip turbūt geriau... Muzika labai lengvai nuteikia mus vienokiai ar kitokiai nuotaikai. O tada viską išgyventi darosi lengviau. Tačiau savo muzikos grojaraščiu pasigirti tikrai negaliu. Nevengiu klausytis pop'so, tad tokių dainų perpildytas ir mano telefonas, ir ausinukas. Visada laikausi tokio dalyko: "Visa muzika gera, tik ne visiems duota ją suprasti". Ir tai padeda man nesijaudinti dėl savo mąstymo. Ir šiaip nepradėti stumti ant kitokio žanro dainų.
Nesu labai pakenčiamo charakterio. Tai paliudytų visi mano pažįstami. Vieną akimirka galiu būti labai miela, linksma, į visas puses "svaidyti" juokelius, o kitą jau rėkti ant pirmo pasitaikiusio žmogaus arba sėdėti vienai kampe ir keikti savo gyvenimą. Labai daug kartų bandžiau pasikeisti, tačiau nesėkmingai. Ir pagaliau sumąsčiau, kad turbūt nereikia. Nors ir netikiu horoskopais, bet manau, jog tai nulemia ir mano zodiako ženklas. Esu Dvynys (turbūt daugelis manė, kad arba Dvynys, arba Svarstyklės), tad man lemta būti po šizofrenikų ženklu ir visą gyvenimą ginčytis su savimi. Tačiau labai vertinu draugus. Ir tikiuosi, jog niekada neprarasiu tokios savybės, kaip bendravimas :)

Prišnekėjau daug, bet abejoju, ar kas skaitys :) Na, jei perskaitėt, siunčiu jums didelį virtualų hug'ą. Ir pridedu keletą savo kontaktų:

ask.fm - http://ask.fm/MaybeMeow
el. paštas - be.just2011@gmail.com (išrinktieji gaus tikrąjį :D)
blog'as - http://lavenderoflife.blogspot.com/

Iki kitų susitikimų,
Gabija ^^
 
P.S. Ir vos nepamiršau foto :D Štai ji:
Draugės paliepimu pakeista :D

 

15 Komentarai

 1. Gaaaaby. Gi turėjai ir gražesniųų fotkių. čia tau kiek? 10? :D O šeip, labas tau :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nestumk :P Gal kada pakeisiu.. :P
  O taip tai labas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Prirašei daug, bet perskaičiau viską. Ir jeigu būtų dar daugiau būčiau skaičiusi ir toliau... Be to, radau nemažai panašumų į save. :) Taigi, linkiu tau sėkmės ir su nekantrumu lauksiu straipsnių! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū merginom :)
  Pasistengsiu nenuvilti.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Patinki tu man nuo šiol :D Labai džiugu, jog esam iš to pačio miesto (Na, nevisai, aš iš Klaipėdos, o tu iš Klaipėdos rajono, bet koks skirtumas). Iš ties lauksiu tavo gerų straipsnių! Sėkmės! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Bet rimtai Gabija, turi ir gražesnių ft. :D O šiaip laukiu tavo straipsnių. :>

  AtsakytiPanaikinti
 7. Beskaitydama atradau daug panašumų :D
  Be abejo tau linkiu didžiulės sėkmės ;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pasirodei labai įdomus žmogutis... Na, lauksim tavo straipsnių! :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Greta - smagu rast beveik bendramsiečių :) O juolab, jog vis vien Klaipėdoje bėga manoo gyvenimo valandos... :D
  Inga - tai va ir parodyk, kokia ta gražesnė.. :D
  Eglė - pagaliau nesijaučiu išskirtinė :) Na, o panašumai smagu.. Suartina bendraut ir šiaip...
  Evelina - tikiuosi pateisinsiu tą "įdomaus žmogučio" vardą :))

  O šiaip ačiū visoms :) Ir prašau, nedėkit į mane tiek vilčių... Baisu darosi nuvilti :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Good luck ! ;) Lauksiu straipsnių :D.

  AtsakytiPanaikinti