NPO


Sveikos panelės. Atėjo gražus oras ir žinoma, tada dingau aš. Bet šiandien pamačius, kad už mane balsavo jau 2 panelės dėl mėnesio rašytojos, nusprendžiau, kad bent dėl tų dviejų man reikia stengtis. Todėl dabar rašau čia, ir, žinoma-straipsnį.

Daugelis jūsų, manau, žino apie NSO-neatpažintus skraidančius objektus. Bet  nedaug kas žino apie NPO-neatpažintus plaukiojančius objektus.
Tad kas ta NPO? Tai objektai, kurie yra vandenyje, bet tik atda, jei jie neatpažinti išbandžius visas galimybes. Skirtumas tarp NPO ir NSO yra tik tas, kad vienas žemėje, o kitas-danguj.

Tad kokie tie neatpažinti povandeniniai objektai?

Raketos vaiduokliai-tai neatpažinti objektai, kurie buvo panašūs į raketas, bet panirdavo po vandeniu. Daug tokių pranešimų buvo nuo Antrojo Pasaulinio karo laikų. Tačiau, kad ir kiek buvo ieškota vandenynuose, vandens telkiniuose-nerasta. Todėl ir buvo praminti Raketomis Vaiduokliais.

Šviečiantys ratilai-tai baltos, žalios spalvos ratilai virš vandens arba po juo. Dažniausiai buvo po vieną, bet kartais ir kartu, netoli viena kitos. Buvo pastebimos Azijoje, tačiau mūsų laikais visur.
Apie šiuos ratilus buvo užsimenama jau ir viduramžių rašytiniuose šaltiniuose. Europoje juos matyti buvo blogas ženklas, Indijoje-geras.


Susidūrimai po vandeniu
Nemažai yra paliudijimų, jog jūrininkai ir jūreiviai dažnai susidurdavo su NPO po vandeniu. 1982 m. plaukiant povandeniniu laivu buvo pamatyti 3 keistos trijų metrų ųgio žmogystos su sidabriniais kostiumais. Bandant juos pagauti mirė 3 žmonės. Jie buvo įvardyti kaip ateiviai.
Seniausias žinomas susidūrimas buvo K. Kolumbo. Jo laivo metrasčiuose rašyta, jog jie pamatė keistus šviečiančius ratilus po vandeniu.
O Ispanai, atvykę į Ameriką, Majų šventykloje matė 3 metrų ūgio griaučius.

Versijos
Mokslininkai yra ištyrę daug šaltinių apie NPO ir sudarė štai tokias hipotezes.

 • Yra daug šviečiančių povandeninių gyvūnų, tad gali būti, jog matė juos. Tačiau rašoma, kad jie judėjo nepaprastai dideliu greičiu, todėl tai tikriausiai ne gyvūnai.
 • Teigiama, jog tai-nauja karinė technika.
 • Civilizacija po vandeniu, kuri bando susisiekti su žmonija. Tačiau tai tik spėjimas, be jokių įrodymų.
 • Dar viena hipotezė-kitų planetų civilizacijos įsikūrusios savo bazes žemėje po vandeniu.
Tad šiandien tiek, apie tai beveik nėra jokios informacijos, bet, tikiuosi, sudominau :) Iki.5 Komentarai

 1. Patiko. Buvo įdomu pasiskaitinėti. Ačiū. Buvo labai įdomu :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man taip pat patiko. Ypač todėl, jog nežinojau, kad yra toks dalykas kaip NPO. NSO visi žino... Tad tikrai dėkoju, kad supažindinai ;) !!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai buvo įdomu, galbūt norėjosi daugiau informacijos, bet šiam kartui užteko. Dėkoju! :))

  AtsakytiPanaikinti