Žmogus grėblys


Sveikos :) Kadangi visą kitą savaitę būsiu Liuksemburge ir Europos parke (bus nuotraukų) :D, todėl nuspręndžiau šiandien parašyti. Kiek įžvelgiau, jums visai patinka mistika, tad šiandien susipažinsime su The Rake-Žmogumi grėbliu.
Tai-Šiaurės Amerikos siaubo istorijų personažas, bet sakoma, jog buvo sutiktas ir kitur. Šiuo metu ši būtybė labai išpopuliarėjo. Tapomi jos paveikslai, yra susikūrės net "The Rake" fanų klubas, tačiau informacijos apie šį gyvį yra nedaug.
Youtube puslapyje yra nemažai video su Grėbliu, išlendančiu iš tamsos. Sakoma, kad jis žmonių nepuola, bet yra istorijų, kurios baigiasi žmogaus mirtimi. Tačiau viskas yra tik mitai, spėjimai, niekas nėra įrodyta.

Šio žmogaus-būtybės pavadinimas kilo žodžio grėblys (angl. Rake). Taip atsitiko dėl jo neįtikėtinai ilgų, kaulėtų pirštų bei nagų.

Seniau
Istorijos siekia net 12 a., kuomet vienuolyno raštuose buvo parašyta, jog aptiktas kažkoks neaiškus baltas padaras ilgais pirštais.
1691 m. vienas jūreivis rašęs, jog jį vandenyne naktį aplankė kažkoks keistas padaras. Grįžęs į Angliją sakė, jog ten kur plaukė, niekad nebegrįš, nes taip liepė The Rake.
1880 m. Ispanas skundėsi, kad negali užmigti, nes užsimerkęs mato tas juodas, tuščias akiduobes, kurias matė ir realiai.
1964 m. vienas žmogus skundėsi, kad vieną kartą matęs Žmogų Grėblį, ir nuo to karto neranda ramybės. Rašė, kad dėl jo savižudybės kalta tik būtybė, neužilgo jis nusižudė.
2006 m. viena šeima pasakojo, kad paryčiais į sutuoktinių kambarį įsilaužusi būtybė, tada vyras ėmė keistai elgtis, linguoti. Vėliau įsiveržė į vaikų kambarį ir sužeidė mergaitę, kuri neužilgo mirė, bet prieš tai tarė-Tai buvo The Rake.
Pagal šias istorijas manoma, jog tai buvo tas pats Žmogus Grėblys.


Teorijos


 • Teigiama, kad tai gali būti Kriptidas-Šiaurės Amerikos neatrastas gyvūnas. Tačiau tai nepaaiškina, kaip jis galėjo kažką pasakyti, juk gyvūnai nekalba.
 • Demonas, kuris gyvena miškuose ir baugina žmones.
 • Karinių bandymų pasekmės (mutacija)Iki :)
11 Komentarai

 1. Visai neblogas straipsnis, niekada apie The Rake negirdėjau :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Naktį nemiegosiu. :DD
  Bet patiko. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Neskaičiau :D Greitai prasukau šitą straipsnį,nes pasidarė baisu išvydus nuotraukas... :D Tačiau giriu už drąsą parašyti jį :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Spaudžiu visas tris konpkes, straipsnis patiko. :) Įdomi tema.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Koks jis mielas! Kabinsiu :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 6. Patiko. Nors buvo trumpas, bet žiauriai įdomus. Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Straipsnis trumpokas, tačiau labai sudomino pati tema. Norėtųsi daugiau informacijos apie šitą padarą, niekados apie jį negirdėjau :o Tačiau manau, jog tai mitas... Tiesiog žmogaus protas neištempia tokios informacijos.
  Spaudžiu visas tris knopkes, straipsnis super duper. Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Aš irgi spaudžiu visus tris mygtukus! Straipsnis įdomus, būtų įdomu net daugiau sužinoti apie šią būtybę, nes dar nieko nesu apie ją girdėjus, o nuotraukos tai baisios, užsidengus jas skaičiau :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 9. Man patiko, taciau deja, lygiai ta pati perskaiciau apiemistika.lt . viskas graziai nukopijuota.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Pfu. Tie paveikslėliai baugūs tokie :D

  AtsakytiPanaikinti