Žvali, bei energinga visur ir visada!


  Sveikos, merginos! Štai aš ir vėl čia su savo naujuoju straipsniu, kuris tikiuosi sudomins, padės ir jo pagalba pasieksite stulbinančių rezultatų. Turbūt dažnai per pirmąsias pamokas jaučiatės mieguistos ir aptingusios, nejučia užsnūstate, o galbūt vos išlipate iš lovos? Jeigu taip, šis straipsnis būtent Tau! 

                      

Tumblr_mknbs11g8i1s80jbgo1_400_large             Jokios kavos!


Manai, jog tik išgėrusi puodelį kavos galėsi kibti į darbus ir dirbti visu šimtu procentų. Na tai yra tiesa, bet gali pasirinkti dar iš daugelio būdų, kurie padės ne ką mažiau! Todėl atidėk garuojantį šviežios kavos puodelį ir skaityk toliau :)


A6183b18be77252e3e64ded5adf21598_largePasimankštink

Jei negali išeiti į lauką pasivaikščioti, bent jau pakilk nuo kėdės ir apsuk kelis ratus patalpoje, kurioje esi, padaryk pritūpimų, pasukiok rankas ir kojas. Kalifornijos universitete atliktų tyrimų duomenimis, trumpa mankšta - tai dvigubai ilgiau veikiantis energijos užtaisas nei saldainis. Taigi ne tik tapsi žvali, bet ilgainiui ir svorio numesi.


Tumblr_mknbukoyml1rlp798o1_500_large

                Raudona spalva

Psichologinių tyrimų duomenimis raudona spalva teikia energijos. Žinoma, tai nėra visiškai patikrintas faktas, tačiau pabandyti verta, ypač jei rezultatai bus nuotabūs. Taigi griebk raudoną nagų laką, tai pat pasiraususi spintoje susirask kitokių raudoną atspalvį turinčių aksesuarų ir gali mokytis, kad ir iki išnaktų bei ryte atsikelti žvali :)

Tumblr_mhayw9qmso1qmmf5vo1_500_large                    

Gerk daug vandens

Kai organizmui trūksta skysčių, pradeda skaudėti galvą, sutrinka virškinimas, širdies veikla. Manoma, jog šio skysčio stygius organizme gali sukelti mieguistumą ir nuovargį. Taigi stenkis gerti kuo daugiau vandens, tačiau rinkit tik negazuotą (t.y paprastą). Vandenį gali pagardinti citrinos griežinėliu bei sultimis. Primenu, jog per dieną reikia išgerti ne mažiau 2-iejų litrų paprasto vandens (8 stiklines). 


Riešas (..?)

Taip taip! Jūs perskaitėte visiškai teisingai. Rankos vidinėje pusėje, per tris pirštus nuo riešo raukšlės, ten yra vadinamasis 6-asis perikardo akupunktūros taškas. Kinų medicinoje manoma, jog jis saugo ir stimuliuoja širdį. Taigi keletą minučių ji paspaudusi turėtum pajusti energijos antplūdį. Aišku tai nebus staigus energijos kiekio padidėjimas, juk svarbiausia tikėti :)

                     

1462014-12-1340028913963_large Muzika

Klausant muzikos netik juda kūnas, bet ir didėja energijos kiekis. Žinoma skiriasi veikimas, nes kuo labiau Tau patinka daina tuo daugiau ji skatina išsiskirti dopamino, kuris suteikia energijos bei gerina nuotaiką. Pavyzdžiui net ir būdama blogos ir slogios nuotaikos pasiklausius JB dainos `Beauty and a beat` kyla ne tik lūpų kampučiai, bet ir rankos su kojomis.


8500344539_9e3eac5d84_c_largeUžkąsk energijos

 Jausdama, jog silpsta jėgos ir tampi mieguista pakramsnok obuolį arba porą figų, tai ne tik didžiulis energijos šaltinis, bet ir skanus užkandis! 


Sustok

 Be pertraukų sunkiai pluši prie namų darbų arba sėdi prie kompiuterio? Nedaryk klaidos! Specialistų nuomone trumpos pertraukos padeda įveikti nuovargį ir suteikia energijos. Užtenka tik septynių minučių poilsio ir vėl gali grįžti prie savo darbų. 

Wd_coffee_large


Pauostyk kavos

Kaip jau minėjau kava gerti nėra labai sveika, todėl siūlau alternatyva - pauostyk šviežios kavos. Šis kvapas daro didžiulius stebuklus. Man kai įkvepi Tavo kūnas nusiteikia gauti tikro kofeino, todėl iš karto išsisklaido mieguistumas bei miego poreikis. 


Na štai ir viskas šiandien :) Tikiuosi Jums patiko ir rasite kelis patarimus, kuriuos galėsite pritaikyti sau.  Aš nuo rytojaus rytais nebegersiu kavos, gersiu daugiau vandens ir atliksiu mankštą ir viliuosi, jog šie patarimai pasiteisins. Gero vakaro, panelės :] Ir žinoma saldžių sapnų...
P.S Lauksiu komentarų :)

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk šioje rubrikoje, gauk 3 taškus, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA 

16 Komentarai

 1. Dar kartą nustebinai ;) ! Labai naudingi patarimai kaip man tokiai miegalei :DD... Nerealus straipsnis !!!*

  AtsakytiPanaikinti
 2. O man pasirode sausas ir issemtas straipsnis. :(

  AtsakytiPanaikinti
 3. Milla- ačiū, ačiū :)))
  Anonime- kiekvienas turi savo nuomonę ir negaliu ginčytis :) Dėkoju už nuomonę c:

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tu primeni mane, kai pačioje pradžioje įkūriau savąjį blogą. Keldavau kiekvieną dieną straipsnius, kol galiausiai išsisėmiau. Patariu kas antrą dieną savo parašytus straipsnius kelti, nes galiausiai ir tu išsisemsi :)
  Viskas puiku, straipsnis patiko, spaudžiu visas tris `knopkes` :D Sėkmės ir ačiū :3

  AtsakytiPanaikinti
 5. Greta, man irgi taip atrodo, jog kas antrą dieną reikėtų kelti :) Dėkoju už viską c:

  AtsakytiPanaikinti
 6. Įdomus straipsnis. Naudingas. GEriausia tai, kad neperkrovei jo nereikalingais žodžiais ir pan. Šaunuolė :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ne viską žinojau :o
  Man labai patiko,nes niekad nesijaučiu žvali :D
  Viską bandysiu! :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai džiaugiuosi, jog šis straipsnis Jums padėjo ir buvo naudingas :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ir vėl visa informacija labai paprastai pateikta, man taip patiko!!!
  Sužinojau kai ką naujo... pavyzdžiui, kad pauosčius kavos įgaunama energija :) AČiū

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sausoka truputi man pasirode, be to beveik toks pats straipsnis buvo prie, keleta dienų.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Bent jau man - skaniai susiskaitė. Kaip patinka tokie paprastučiai, pastangų nereikalaujantys perskaityti straipsniai... Ačiū. Labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Pritariu Evelinai - aš ir tokia lengvų straipsnių mėgėja. :) Kaip ir kažkas minėjo jau, neseniai buvo toks straipsnis, bet čia buvo naujų faktų. Pavyzdžiui, apie tą riešą arba kavos uostymą... Buvo įdomu, ačiū. :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Ačiū Jums, kad komentuojate ir išsakote nuomonę :)

  AtsakytiPanaikinti