2013 metų pavasario - vasaros mados cinkeliai arba „Kaip atrodyti madingai be maišo pinigų“ (1 dalis)

Kiekvienas žmogus nori atrodyti gražiai ir stilingai. Ir netgi tie, kurie visada kartoja, jog mada jiems neįdomi, tikrai bent kartą pagalvoja, ar atrodo madingai. Manau nesuklysiu pasakydama, jog tokios mintys - paauglių kasdienybė. Juk kiekviena nori atrodyti taip, tarsi ką tik išėjusi iš mados namų. Deja, ne visų piniginės leidžia rengtis naujausiais dizainerių rūbais. Galbūt nustebsite, galbūt ir ne, tačiau vaikytis madų galima ir nešiojant savo rūbus, pirktus paprastose „mirtingųjų“ parduotuvėse. Užtenka žinoti detales, kurios vyravo ir vyrauja ant podiumų.

„Balta balta kur dairais....“
Elementaru! Tikrai kiekviena savo spintoje turite bent vieną baltą rūbą. Puiki proga paskelbti jį madingu! Ir tikrai ne bėda, jog jūsų drabužis ne akinančiai baltos spalvos, o, tarkime, dramblio kaulo atspalvio. Viskas tinka. Ši spalva vėl užkariauja madą savo paprastumu, skaidrumu ir kuklumu.
Pavyzdžiui, britų dizanerė Stella McCartney savo kolekcijoje atrado vietos paprastiems marškiniams, o mados namai „Celine“ pristatė plačių kelnių bei berankovių palaidinių derinius. Ir viskas balta!

Stellos McCartney kurta apranga. Ir madinga, ir gražu, ir tvarkinga :)„Celine“ derinys. Smagus aprangos akcentas - kailinės šlepetės.


Gal kam cukraus vatos?
Bent jau man vasara ir asocijuojasi su karnavalais ir įvairiomis šventėmis, kurių metu galima išvysti vaikus, besinešančius už save didesnes cukraus vatas. Matyt dizainerių mintys šiek tiek sutampa su manosiomis, kadangi ant podiumo galėjome išvysti švysčiojančius cukraus vatos atspalvius. Tik priešingai, nei praėjusią vasarą, šią spalvos naudojamos minimalistiškiems drabužiams sušvelntinti. Bet tai mums netrugdo?
„Modchino“ kūriniai. Tuo pačiu galime išvysti ir jau aptartą baltą spalvą.
Prisiminkime grafiką...
Į madą grįžta ir geometrinės bei nelabai figūros! Stambios linijos, smulkūs dryžėliai, rombai... Viskas
„į temą“. Daugelis sako, jog tai „duoklė  XX amžiaus antrosios pusės Londono mados kūrėjams, kurie pirmieji drįso kurti ryškų, jaunatvišką įspūdį.“
O nuo mados neatsilieka ir Marc'as Jacob'sas bei „Balmain“.
Marc Jacobs
„Balmain“

 Gal kas ko nematė?
„Nei nuoga, nei apsirengusi“ - labai taikliai galima apibūdinti šį „cinkelį“. Daugelis dizainerių nepraleido progos į savo kūrinius įterpti perregimo audinio. Ir taip, tai nereiškia, jog jūs turite vaikščioti su permatomu maišu. Užtenka kuklių perregimo audinio ar nerinių (pavyzdžiui, gipiūro) intarpų. Tinklinis, primenantis plastiką arba subtilus plonyčio šilko audinys papuošė liemens, pečių, klubų sritis.
Matote Calvin Klein suknelės apačią. :)
Alexander McQueen kūrinys
Sveiki, tolimieji rytai!
Viduržemio jūros romantiką keičia Japonija. Tikslūs ir gana griežti siluetai, plačiu diržu paryškinta liemens linija, plačios rankovės - tai tarsi kimono atitikmuo, kurio neatsisakė daugelis žymių „vardų“.
Prada
Chloe
Kas nori išmesti džinsus?!
Jokiu būdu to nedarykite! Ir nors ant podiumo paprastų džinsų išvysti negalėjome, jie vis vien madingi. Arba kitokie rūbai, pagaminti iš to pačio audinio - sarafanai, sijonai, suknelės, kostiumėliai.... Rinkitės tai, kas dvelkia devintojo dešimtmečio dvasia..
Tikiuosi neįdėjau blogos foto ir čia Chanel.
Balmain. Man, asmeniškai, pats gražiausias derinys.

Tačiau tai nereiškia, jog jūs turite aklai kopijuoti mano patarimus. Užtenka apsivilkti kažką balto ar cukraus vatos spalvos, o gal kažką dryžuoto ar džinsinės medžiagos. Viską galima pritaikyti sau, užtenka tik pamąstyti. Be to, mano patarimų bus daugiau. Šis įrašas - dar tik pirma dalis. Bus ir antra. Ir dar po to kažkas panašaus į „maybe must have“ sarašą. Tad laukite!

Gabija ^^


2 Komentarai

  1. Man kartais taip durnai atrodo tie dizainerių sukurti rūbai :D kaip galima eiti taip apsirengus į miestą? :D na, ne apie visus kalbu.. pvz, ten kur Cara Delevingne tai man taip juokingai atrodo ta „suknelė“ :D net gėda būtų su tokia eit. :D bet tema įdomi, man pstikoo.:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai pritraukė straipsnio pavadinimas, iškart skaityt užsinorėjo :D Asmeniškai aš neseku mados tendencijų, nebent tik iš dalies, kadangi ne viskas, kas madinga, man tinka :) O šiaip patiko straipsnis. Daug informacijos, nuotraukų, tvarkingas išdėstymas ir nėra gramatinių klaidų, bent jau nemačiau. :p Taip ir toliau, sėkmės :)

    AtsakytiPanaikinti