5 mitai apie kūno grožį


Sveikut sveikutėlės! Šiandien nusprendžiau parašyti paauglėms gan aktualia tema - kūno grožis. Turbūt visos esat girdėjusios milijoną mitų apie kūno grožį, o šiandien ir išsiaiškinsime kokia visgi yra tiesa.


MITAS NR.1 : Kuo daugiau vandens - tuo oda gražesnė
Šis mitas yra turbūt pats populiariausias, nes ir pati juo visai nesenai juo tikėjau. Turiu visas nuvilti, nuo vandens kiekio nepriklauso odos švarumas bei gražumas. Jeigu pakaktų tik vandens jūsų odai, visos odos priežiūros kompanijos bankrutuotų. Vandens per dieną pakanka 1,5-2l, žinoma, daugiau išgerti niekas nedraudžia, bet tai niekuo jums nepadės, tik į tualetą bėgiosite dažniau nei paprastai.

MITAS NR. 2 : Muilas kenkia odai
Ankščiau muile būdavo visokių medžiagų, kurios tikrai sausindavo odą, bet dabar yra XXIa. kai visų prekių, įskaitant muilo pasirinkimas yra didelis. Taigi, dabar turime didelį muilų pasirinkimą, kurie ne tik prausia, bet ir rūpinasi tavo grožiu: drėkina, kvėpina, masažuoja. Todėl jei kartais įprastą dušo želė pakeisi muilu, tavo grožis tikrai nenukentės, nebent oda – itin sausa ir jautri.

MITAS NR. 3 : Nuo dezodoranto iki krūties vėžio - vienas žingsnis
Dar visai neseniai internetu būdavo noriai dalijamasi laiškais-grandinėmis, kuriuose gąsdinama, esą prakaitavimą stabdantys dezodorantai sukelia krūties vėžį. Neva sustabdžius prakaitavimą iš kūno nepasišalina toksinai. Bet juk prakaito paskirtis – visai ne toksinų šalinimas iš organizmo. Be to, sustabdžius prakaitavimą vienoje kūno vietoje, prakaitas ima gausiau išsiskirti kitose – pvz. pėdose, delnuose. Taigi natūralus šalinimo procesas visai nesutrinka, o mokslininkai kol kas taip ir neatrado ryšio tarp dezodorantų ir krūties vėžio. Taigi, visai nesijaudinkite dėl šio mito ir toliau naudokite dezodorantus.

MITAS NR. 4 : Vietoj keleto nuskustų plaukelių ant kojų ataugs visas miškas
Kad ir kokį depiliacijos būdą bepasirinktum, plaukelių ant kojų nei padaugės, nei sumažės. Tačiau jei plaukus skuti, jie greičiau atauga ir yra dygesni – galbūt todėl gali pasirodyti, kad jų padaugėjo. Kitaip tariant, tai tik optinė iliuzija.MITAS NR. 5 : Nusiprausei po dušu – tepk odą kremu
Jei pastebėjai, kad oda sparčiau sausėja, po maudynių ją tempia, atsiranda sudirgimų – be abejo, pirmoji pagalba bus drėkinamasis kremas. Tačiau jei po dušo jautiesi kuo puikiausiai, oda nuo tavo dušo želė – minkštutėlė, švelni ir kvapni, papildomos priemonės jai tikrai nebūtinos, tad gali jas tepti ne kasdien, o tik keletą kartų per savaitę.

Rūpinkitės savo grožiu ir netikėkite mitais :)


*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA
 

1 Komentarai

  1. Puiku. Tik pataisymas, rašosi ne dušo žėlė , o dušo žElė. :) O šiaip tai labai kokybiškas straipsnis, primena aukšto lygio žurnalo straipsnį. Tvarkingas išdėstymas, pats minčių dėstymas, rašymo stilius, žodžiu, viskas labai gerai. Man rodos radai savo cinkelį, puikiai išpildei būtent šią temą, sėkmės :))

    AtsakytiPanaikinti