Atšilo oras-pakilo noras..!  Sveikos mielosios skaitytojos, štai ir vėl atsiradau čia, tačiau šį kartą su tema, kurią pro akis negalės praleisti nei viena idealios figūros trokštanti mergina. Pavasaris- permainų ir naujovių metas... Norisi nuveikti kažką nuostabaus, kažką atrasti, išbandyti, o galbūt pakartoti na, o tai pat padailinti savo kūno linijas, kad be baimės galėtume vaikščioti vasarą paplūdimiu ir traukti priešingos lyties atstovų akį. Taigi šiandienos tema- SPORTAS! Kaip ir kiekviena mergina trokštu kai ką padidinti, sumažinti ar pagražinti, todėl visai nesenai pradėjau ieškoti tam tikrų sporto pratimų internete ir išnaršiusi visą šią platybę susidariau savo rėžimą bei tikslus, kurios Tau ir pateiksiu šiandien, todėl griebk tušinuką, lapelį ir skaityk toliau... :)

Sportas

Šiek tiek apie patį sportą:
LargeJeigu nutarei rimtai kibti į darbą, tuomet neprošal būtų žinoti ar nori numesti šiek tiek kilogramų ar kaip tik padidinti kūno masę. Asmeniškai aš norėčiau padidinti raumenų masę, todėl ieškojau atitinkamų metodų. 


Jeigu nori... padidinti kūno masę be sporto Tau pravers proteininiai (baltymų) kokteiliai, kurį pasigaminti namų sąlygomis yra be galo lengva, tai pat pastarieji teikia didžiulę naudą:
 • Proteininis kokteilis suteikia Jūsų organizmui “arklišką” dozę baltymų ir sudėtingųjų angliavandenių, be kurių aktyviai sportuojantys žmonės nepasieks norimų rezultatų.
 • Proteininis kokteilis reikalingas auginant raumenų masę: tuo metu, kol Jūs aktyviai dirbate su štangomis ir hanteliais, proteinas pagreitina medžiagų apykaitos procesus ir suteikia stimulo raumenims augti.
 • Proteininis kokteilis malšina alkį, jis ypač naudingas tiems, kas laikosi griežtos treniruočių dietos arba bando numesti svorio.
 • Organizmas proteininį kokteilį pasisavina daug greičiau, nei paprastą maistą.
Proteininis kokteilis

   Tau reikės:
 • 0,5 litro pieno;
 • 50 gramų baltymų miltelių 
 • 50-100 g liesos varškės
 • Vieno kiaušinio
 • Vaisių sirupo

  Paruošimas:
  1. Įpilkite į mikserį (maišytuvą, blenderį) pieno ir įdėkite 2-3 arb. šaukštelius sauso pieno (miltelių/kiaušinio baltymo pastos).
  2. Įdėkite šiek tiek varškės, įjunkite maišytuvą (maksimalius greičiu) ir plakite 20 sekundžių.
  3. Kol mikseris (ar maišytuvas) atlieka savo darbą, įdėkite į kokteilį dar miltelių, kad bendras gėrimo tūris būtų maždaug 0,6 litro.
  4. Įpilkite sirupo arba įberkite šaldytų uogų. Tai reikia daryti ne vien tam, kad namuose pagamintas proteininis kokteilis būtų skanus – uogos – puikus antioksidantas. Jeigu uogų nėra, įdėkite bent ledukų.
  5. Jeigu norite, į proteininį kokteilį galite įpilti aliejaus, pavyzdžiui, šaukštelį linų arba kokosų aliejaus – šiuose produktuose yra daug naudingų riebalinių rūgščių bei jie taip pat suteikia būtinos energijos vargstant treniruočių salėse.
  6. Išmaišykite kokteilį taip, kad gautųsi vienalytė masė.

Jeigu nori... sumažinti kūno masę t.y numesti svorio turėsi laikytis kokios nors dietos, bet rinkis atidžiai ir tik tą, kuri tavo organizmui bus pati priimtiniausia. Rekomenduoju skysčių dietą, nes tik taip nejausi alkio, bet ir tiek daug nevalgysi.

 • Gerti baltyminį kokteilį reikia pusvalandį iki ir po treniruotės.
 • Neverta išgerti jį vienu mauku – ragaukite produktą, mėgaukitės, darykite nedidelius gurkšnius.

Proteininis kokteilis – tai tik maisto papildas, keisti juo pietus, pusryčius, vakarienę griežtai draudžiama!

Pratimai

Užpakaliukui didinti

LargePratimai sėdmenims:

Pritūpimai, įtūpstai, kojų kėlimas gulint ant nugaros, kojų kėlimas romėniškoje kėdėje, kojų kėlimas klūpint ant kelių pasirėmus alkūnėmis, mirties trauka viena koja ištiesus priekin, dviratis, bėgiojimas, spartus ėjimas, lipimas (treniruoklyje, stepas, arba laiptinėje) ir kt. Nepamiršk daug valgyti ir gerti proteininių kokteilių.

Video:Mažiau pakartojimų su dideliais darbiniais svoriais, tai pat lėtas pratimų atlikimas

P.S Tai jokiu būdu nereiškia, kad galite pasiimti mažą svorį ir su juo daryti pratimus tarkim ne 30, o 20 kartų. Tai reiškia, kad jūs turite pasiimti tokį svorį, su kuriuo jums bus sunku padaryti net 20 pakartojimų.

Užpakaliukui dailintiPirmiausiai jums reikia, kuo mažiau sėdėti. Jei dirbate sėdimą darbą, nepatingėkite ir kolegai padaryti kavos ar paduoti lapo iš spausdintuvo. Tai tikrai sumažins jūsų sėdmenų „degradaciją“. Nesinaudokite liftu – stepas, arba lipimas laiptais vienas efektyviausių pratimų sėdmenų raumenims treniruoti. Atkreipkite dėmesį į tokius pratimus kaip pritupimai (pilnai tūpkit jei norite didesnių raumenų, iki pusės jei norite apvalesnio užpakaliuko), kojų kėlimas, šuoliukai, dviračio minimas, bėgimas.


Dailinti ir plokštinti pilvuką

Large

Nr. 1
Pasiruošimas:
Atsigulkite ant grindų arba suoliuko, sulenkite kojas, jeigu naudojate svorį jį laikykite už kaklo arba ant krūtinės.


Atlikimas:
Lenkdamiesi per juosmenį kelkite viršutinę kūno dalį. Pakėlę viršutinę kūno dalį maždaug 45 laipsnius grįžkite į pradinę padėtį.Nr. 2

Pasiruošimas:
Atsigulkite ant grindų. Suglaudę abi kojas jas sulenkite ir pasukite į šoną, jei naudojate svorį jį laikykite už kaklo arba ant krūtinės.


Atlikimas:
Lenkitės per liemenį keldami viršutinę kūno dalį. Grįžkite į pradinę padėtį. Atlikite pratimą ir su kita preso puse.


Nr. 3
Pasiruošimas:
Atsigulkite ant suoliuko arba grindų. Ištieskite rankas pagal savo šonus. Sulenkite kelius 60 laipsnių kampu ir tiesiog kelkite kojas nuo pagrindo.


Atlikimas:

Naudodami apatinį presą šiek tiek pakelkite dubenį, kad galėtumėte pakelti šlaunis. Jūsų keliai turėtų atsirasti virš krūtinės. Įtemkite presą ir vėl grįžkite į pradinę padėtį. Norėdami padidinti krūvį ištieskite kojas.
Pagražinti kojoms

Large

Kojos mostas į priekį iš įtūpsto:
Pradinė padėtis – stovint, kojos truputį pražergtos, rankas galima sunerti į kumštį ir laikyti prieš krūtinę. Įtempiant pilvo preso raumenis, dešine koja daryk įtūpstą atgal, keliu neliesdama grindų. Įtempk sėdmenis, išsitiesink ir tuo pačiu metu dešine koja daryk mostą į priekį. Sugrįžk į pradinę padėtį. Pratimą pakartok 12-15 kartų kaire koja, po to dešine.

Kojos pakėlimas į šoną iš padėties pritūpus:

Rankos ant liemens – kojos pečių plotyje- tai pradinė padėtis. Sulenktomis kojomis per kelius pusiau pritūpk. Išsitiesindama iš padėties pritūpus, tuo pačiu metu kelk dešinę koją į šoną tiek aukštai, kiek gali. Grįžk į pradinę padėtį. Tas pats su kaire koja. Su kiekviena koja pratimą pakartok 12-15 kartų.

Šuoliukas iš padėties pritūpus:

Kojos plačiau, kojų pirštai žiūri į šalis, rankos ant klubų. Pasikelk ant kojų pirštų, sulenk kojas per kelius, kūno korpusą leisk žemyn, kol klubų padėtis bus paraleli grindims. Iš šitos padėties daryk šuoliuką ir minkštai nusileisk ant pirštų. Įsisavinus šį pratimą, stenkis atlikti jį pakankamai greitu tempu. Pratimą atlik 15-20 kartų.

Pristatomas žingsnis į šoną:

Kojos šiek tiek plačiau nei pečių plotyje, pirštai pasukti į šoną 45 laipsniais. Sulenk kojas per kelius ir nuleisk korpusą į pusiau sėdimą padėtį. Rankos sulenktos per alkūnes, alkūnės virš kelių (pozicija A). Sulenktais keliais daryk žingsnį kaire koja į šoną (pozicija B). Dabar daryk žingsnį į tą pačią pusę dešine koją. Tokiu būdu vis slinkis į šoną. Gali padaryti 10 žingsnių į dešinę pusę ir 10 žingsnių – į kairę.   

Pakilimas, atmetus koją atgal:

Pastatyk dešinę koją ant paaukštinimo ar suoliuko, rankos ant klubų. Dešinę koją ištiesink ir visą kūno svorį  perkelk ant jos. Dabar tu viena koja stovi ant paaukštinimo. Įtempk sėdmenis ir kairę koją ištiesk atgal. Nugara tiesi. Atlik šiuos judesius atvirkštine seka. Tą patį pakartok kaire koja. Pratimą rekomenduojama atlikti po 12-15 kartų abiejomis kojomis.


Norėdama turėti dailias kojas, šiuos pratimus atlik 3 kartus per savaitę. Daryk po 2-3 sesijas vidutiniu tempu su ne ilgesnėmis kaip vienos minutės pertraukomis tarp sesijų. 

Na šiam kartui užteks. Na, o svarbiausia juk pastangos, taigi kuo labiau stengsiesi tuo labiau tave džiugins ir rezultatai :)
*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA


8 Komentarai

 1. aaa...Koks straipsnis!! Visur ieškojau pratimų pilvui ir neradau....Darysiu ;))))))))))))))))) Ačiū tau :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nėra už ką, tai tau ačiū, jog skaitai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Puikus, išsamus straipsnis. Labai patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Oho ! Tikrai gerai padirbėjai :). Šaunuolė ! Būtinai pasinaudosiu patarimais :)...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Patiko. Iš tikrųjų pratimai pasirodė gana įdomus... Reikės pabandyti. Norėjau paklaust, o tu parašei pradžioje, kad reikia padaryti apšilimą prieš darant pratimus? Nes be jo, pratimai bus daromi veltui... :) Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. jūs galit sportuot
  o aš einu kebabo

  AtsakytiPanaikinti
 8. S-U-P-E-R ! DAugiau tokių straipsnių šiame bloge! Puikiai išpildyta, patrauklus akiai, beveik nebuvo gramatinių klaidų, o dažnai skaitytojas dėmesį atkreipia į būtent šiuos aspektus. :)Straipsnis puikiai išplidytas, įdomus. Taip ir toliau, spaudžiu visas 3 knopkes. :)

  AtsakytiPanaikinti