FotodeivėLabas! Po šiokios tokios pertraukos, kuri man buvo labai sunki, aš grįžau ir vėl čia rašau.

Ar bandei kada nors su draugėmis pažaist modelius? Ar matei kada nors per televizorių kaip vyksta fotosesijos? Juk fotografai visada sako flirtuok, gundyk, žavėk...“. Jeigu manai, kad tie fotografai tik tuščiažodžiauja tai klysti. Jei nuotraukose šypsosiesi tik lupomis, tai atrodysi tik kaip dirbtinė lėlytė kuri pastatytą, ir jai lieptą šypsotis. Taigi, kai kitą kartą fotografuosiesi šypsokis ne tik lupomis bet ir akimis.
Fotografuodamasi galvok apie ką nors smagaus, malonaus  prisimink nesenai skaitytą anekdotą, draugės juoką, savo augintini ar didelę porcija ledų. Tegul akys atspindi mielas vidines emocijas, ir pasistenk, kad žvilgsnis būtų išraiškingas: flirtuotų, gundytų, žavėtų.

atsipalaiduok

Jei esi susijaudinusi, pernelyg įsitempus ar sutrikus tai išduos tavo laikysena, mimika, ir žvilgsnis. Todėl prieš sužibėjus blykstei turi atsipalaiduoti, jaustis patogiai, nusiramint.
štai viena mano nuotrauka iš asmeninių archyvų (:D)

žvilgsnis

Gal Tu ir nesi profesionalus fotomodelis, bet jei nori gražios savo nuotraukos, turi šypsotis akimis. Venk tiesaus žvilgsnio į objektyvą, nes jis atrodys nenatūraliai ir pernelyg skvarbus. Verčiau nukreipk žvilgsni vos į šoną ir nepamiršk galvoti apie ką nors mielo.
!

Keli paprasti triukai su lupomis, kad šypsena būtų graži ir simetriška:
 • Įbesk liežuvio galiuką į priekinius dantis, jo neiškišdama. Tai padeda išlaikyti gražia šypsena.
 • Arba tiesiog prisiminus ką nors gražaus nusijuok (tik labai nesižiok,  nes tada atrodysi nekaip, tiesiog su lupomis, sukandus dantis), ir tavo šypsnis atrodys nedirbtinis, o kada taip šypsosiesi, tavo akys taip pat šypsosis.
Dažykis išmintingai

Net ir pritrenkiamas makiažas, nuotraukose gali atrodyti nekaip. Manau, kad pravartu įsidėmėti keletą visažistų patarimų:
 • Atsargiai su blizgučiais. visas kas blizga - storina. Todėl blizgesys lupom suteiks putlumo, tačiau skaistalai ant skruosto, deja, gali tave paversti apkūnia tetule.
 • Net jei būtum didžioji natūralioji, vis dėlto galėtum prisiminti, jog egzistuoja maskuojamasis pieštukas ir pudra. Nuotraukose makiažo nesimatys, o oda atrodys nepalyginamai gražiau.
 • Pernelyg tamsios makiažo spalvos sendina ir suteikia veidui dramatiškumo. Todėl labai tamsūs skaistalai ar šešėliai - ne pats geriausias pasirinkimas. Verčiau rinkis šviesesnis, bet nebijok tepti storesnį sluoksnį - pernelyg subtilus makiažas nuotraukose liks nepastebėtas.

Tai tiek šiandien su jumis, tikiuosi kad neprailgo laikas skaityti, ir kad buvo įdomu. 
Myliu, bučiuoju ir Ate!!!
Simona D.

9 Komentarai

 1. Labai patiko straipsnis :)naudingas, tvarkingas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai gera tema ir išpildymas, tik labai jau daug gramatinių klaidų, kitą kart pasistenk atidžiau jas peržiūrėti! :)
  Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 3. ačiū už pastebėjimus ;))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Naudingas, gražus straipsnis. Pokolkas turbūt mėgstamiausias iš savaitės...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tema įdomi, bet jau klaidų... Tiek gramatinių, tiek netaisyklingų sakinių. Nemalonu skaityti, nors straipsnis originalus.
  "Rašytoja", ar kaip ten save vadinate, gerai rašyti tūrėtų.
  :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. labai patiko! tema puiki, bent jau tikrai dar nematyta siame blog'e. saunuole!!:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimas, taisantis klaidas pats jų neturėtų daryti... Ir ypač tokių kvailų...
  O šiaip, straipsnis man patiko. Įdomus :)

  AtsakytiPanaikinti