Iškyla


Pasibaigus žiemai ir atėjus šiltiems orams, kiekvienas būna išsiilgęs gero oro, gamtos ir saulės spindulių. Ko trūksta? IŠKYLOS. :) Asmeniškai man, labai labai labai sunku su iškylomis. Ką dėtis valgyti? Ko nepamiršti? 

 MAISTAS

Pagrindinė taisyklė - nepersistengti. Visiškai nebūtina prisikrauti dviejų krepšių su sumuštiniais, picomis ar kokiais cepelinais. Prisiminkite, jūs ruošiatės ne gimtadieniui ar pobūviui, o smagiai praleisti laiką su mylimais žmonėmis. 

Nepatartina maisto ir puošti. Suprantu, viskas turi atrodyti gražiai, tačiau svarbiausia - tvarkingai. O po to, kai maistą išimsite iš folijos ar indelių, jūsų papuošimai ir išpjaustyti laiveliai iš agurko gali atrodyti nebe taip patraukliai, kaip turėjo. 

Nepamirškite pagalvoti, ar maistas nesuges, nesutiš, ypač, jei jūsų pasirinkta diena karšta, tuo labiau, jei praleisite ne tik porą valandų.
Kai kurį maistą galite užbaigti gaminti vietoje, pavyzdžiui salotas sudedate į vieną indą, į kitą supilate padažą, vėliau prieš valgydami užsipilsite. Taip salotos nepraras pusės savo skonio, o padažas nenubėgs į patį indo dugną. O mes juk žinome, kad daržovės greitai praranda gražią savo išvaizdą.

GĖRIMAI
Pasiimkite vandens. Bent šią dieną pamirškite gazuotus, saldžiuosius gėrimus. Pirmiausia - nuo jų neatsigersite, o ir bereikalingų kalorijų nemanau, kad reikia.

DESERTAS
Be to taip pat nepasieisime. Desertą dauguma įsivaizduoja panašiai kaip šokoladą ir tortą. Į iškylą puikiai tinka bandelės, sausainiai, o geriausia ir sveikiausia - vaisiai.


Koks maistas karaliauja kitose šalyse per iškylas?

Prancūzai jos neįsivaizduoja be sumuštinių.
Britai mažai iškylauja, tačiau, jei iškylauja, jų krepšeliuose tikrai rasi morkų ir salierų kuriuos griaužia su įvairiais padažais.
Ispanai negali be jūros gėrybių, daržovių ir duonos.

KĄ VEIKTI PER IŠKYLĄ?

KALBĖTIS.
Pastaruoju metu, žmonės pamiršta vieną svarbiausių vertybių - žmogaus ryšį su žmogumi. Todėl ši puiki iškyla gali būti tiesiog jūsų laikas. Kalbėkitės, klausykitės ir pamatysite, kaip bus gera pakalbėjus ne tik apie sportą, dainas ir filmus, bet ir apie kažką, kas guli širdutėje. Skirkite laiko atvirumui.
ŽAISTI  
Pajudėti taip pat reikia. Žaidimai su kamuoliu tam puikiai tinka. Nepamirškite, kad žaidimų yra įvairiausių. Jei pajudėti nesinori, galima kibti į stalo žaidimus, tik saugokitės vėjo, kad nenuneštų kortelių, ar "žmogeliukų". 
PAJUSTI RAMYBĘ
Tai taip pat svarbu. Užsikurti laužą ir žiūrėti į ugnį, mintimis nuslysti į prisiminimus, ar susigalvoti siekius ateičiai. Kiekvienam reikia tokios akimirkos, tačiau kai kurie per skubėjimą pamiršta skirti laiko savo mintimis. Kelios minutės to tikrai nepamaišys, galų gale sako, jog tyla suartina... 
ŠOKTI 
Įsijunkite muzikos ir pasidarykite diskoteką gamtoje. Jei turite ausinukus, įsijunkite kiekvienas savo mėgstamą dainą ir šokite, tegul kas nors filmuoja, vėliau galėsite linksmai pasijuokti, kaip kiekvienas šokate: kitu tempu, kitais judesiais, kitokiomis nuotaikomis,pagal skirtingą muziką, kurios niekas kitas negirdi. 
DAINUOTI 
Gamtoje galite dainuoti iki soties, kurti savo dainas, perdainuoti kitas, ar tiesiog daryti parodijas. 
JUOKTIS
Prisiminkite anekdotus, girdėtus juokingus pasakojimus, kurkite mini spektakliuką, darykite tai, kas linksma. O svarbiausia, ką prisimintumėte dar ilgai, ir kitiems su šypsena pasakotumėte savo patirtą iškylą. 

Svarbiausia gera kompanija, kai ji yra, atsiranda ir veiklos, ir linksmybių. Gamtoje tikrai nėra nuobodu, visada tai prisiminkite. 


KAS YRA BŪTINA? KO NEPAMIRŠTI?

Maistas - kuo paprasčiau, tuo geriau. 
Vanduo. 
Vaisiai.
Visą tai sukraunate į šaltkrepšį
Tepalas/purškalas nuo vabzdžių.
Pleistrai.
Kamuolys. 
Raketės.
Maistą iškyloje laikyti pavėsyje.
Šiltas megztinis.
Gera nuotaika.

Taigi, gana sėdėti prie kompiuterio ar gulėti lovose, kylam ir bėgam iškylauti.:)4 Komentarai

  1. naudingas straipsnis, atėjus vasarai manau prireiks :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pamenu, kai pati rašiau šiame bloge, rašiau straipsnį ta pačia tema. Ir, po velnių, perspjovei tu mane! :D Įdomiau pateikei. :) Ačiū, naudinga, patinka -spaudžiu visus :D

    AtsakytiPanaikinti
  3. Tikrai?:D chichi:D ačiū Tau labai:)

    AtsakytiPanaikinti