Kai santykiai su drauge pasikeičia...

Sveikos :) 
Visos mes turime drauges/draugus, žmones, kurie mums svarbūs ir mūsų gyvenimą paverčia kažkuo ypatingą... Jaučiamės reikalingos, mylimos, turinčios artimą širdžiai žmogų. Ir tai yra dovana. Tačiau gyvenime būna visko. Draugai išeina. Nutolsta. Pasikeičia. Iškeliauja. Palieka. Šis straipsnis, jei galima jį taip pavadinti, nebus iš žurnalo, knygos ar interneto. Tiesiog mano mintys, kurios man šiek tiek padėjo kai kuriuose situacijose. Nes, pamenu, kai norėjau būti priimta čia, maniau, kad rašysiu tik tai, kas yra manyje. Deja, para man per trumpa, savaitė praeina per greitai, ir bijodama, kad šis straipsnis gali būti paskutinis, linkiu jums niekada nenuleisti rankų ir niekada negalvoti, kad kažkas blogai tik dėl vieno žmogaus, taip nebūna...:)


Draugė susirado vaikiną.


Draugė skrajoja padebesiais, strikinėja pasakodama apie pirmąjį pasimatymą, bučinį ir ilgus pokalbius su vaikinu. Tu šypsaisi, ploji rankutėmis, ir džiaugiesi draugės laime. Po truputį apima jausmas, jog jūs nebeesate tokios artimos, galbūt netgi jautiesi atstumta, širdutė aptemsta, vėliau pradedi pykti, ieškoti prie ko prisikabinti.

Pagalvok.
Draugystė yra dviejų žmonių statoma pilis. O jūs jau tikrai turite tos pilies pamatus. Toks draugės elgesys atrodo savanaudiškas, galbūt toks ir yra, tačiau ji yra laiminga. Natūralu, kad ji nori pasidžiaugti savo vaikinu, su juo praleisti kuo daugiau laiko, juk ne visada taip bus. Draugės turi būti viena su kita visada, kad ir mintimis. Negali žinoti, kada jie susipyks ar išsiskirs. Palik širdutėje vietos jai. Jei jautiesi vieniša, pasimetusi ir liūdna, būtinai pakalbėk apie tai su ja. Tikra draugystė - retas stebuklas, ją reikia visada tobulinti ir kartu perlipti sunkumus.


Draugė išsikrausto.


Turėdama geriausią draugę daug laiko praleidžiate kartu. Neįsivaizduoji, kaip būtų, jei jos nebūtų. Tačiau vieną dieną ji išsikrausto. Kyla įvairiausių minčių, kaip toliau klostysis jūsų draugystė, kaip tau seksis be jos...

Prisimink.
Kai draugė išsikrausto, būtinai domėkis jos aplinka. Kaip atrodo naujasis kambarys? Kaip atrodo naujoji mokykla? Kokia nauja klasė? Su kuo jau susipažino? Kokį naują daiktą nusipirko? Tai padės tau įsivaizduoti jos naują aplinką, lengviau kalbėti apie abiejų rutiną ir visa kita. Pakalbėkite apie draugystę, kaip norėtumėte ją išsaugoti, kokia ji svarbi... Daug kalbėkitės, bendraukite, siųskite viena kitai laiškus, dovanėles, nuotraukas, bent taip dalinkitės šiluma. Atstumas nėra kliūtis nuostabiai draugystei. Svarbiausia, žmonių noras ją toliau brandinti.


Draugė susirado naujų draugų.


Nenuostabu, kad per gyvenimą žmonės sutinka daug naujų veidų. Vieni keičia kitus. Tačiau pastebi, kai kažkas bando pakeisti tave. Draugė nutolo, atšalo, pasinėrė į naują draugystę su naujais žmonėmis... 

Stenkis.
Iš pradžių jauti nusivylimą, liūdesį, vėliau pyktį... O čia jau sustok. Nekaltink jos dėl to. Iš pradžių nurimk, atvėsk. Tada pagalvok ar iš tikrųjų taip blogai. Leisk jai pajusti, koks jausmas, kai tavęs nėra. Jei ji į tai nekreipia dėmesio, parašyk jai laišką, kuriame išdėstai visas mintis(kaip džiaugiesi, kad ji tavo draugė, jog jūsų draugystė buvo nuostabi, svarstai, kodėl dabar nutolote, užsimink kaip jautiesi). Niekas nepadeda labiau, nei atvirumas ir nuoširdumas. Leisk jai suprasti, kad galite viską pradėti iš naujo.


Surasti gerą draugę, su kuria galėtum būti atvira, juoktis, verkti ir tiesiog būti savimi yra nuostabu, nepamirškite draugystės esmės ir įveikite sunkumus. 4 Komentarai

 1. Naudingas straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tiesiog truputis patirties:D
  Ačiū:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Asmeniškai man, tema kiek per vaikiška. Pati nesu baisiai suaugus, tačiau mane tai kamavo, kai buvau 13. Dabar man 16. Nežinau, čia tik mano nuomonė. Straipsnio neskaičiau. Atsiprašau. Kaip bebūtų, spaudžiu naudinga. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tiesiog, žinau, kad kartais aplanko kažkokia situacija, kurioje pasimeti ir nebežinai ką daryti, na, man 17, bet ir man dar taip būna:D Ačiū Tau labai už nuomonę ir kritiką:) Kaip sakoma, pagrįsta kritika - geras spyris į užpakalį, o tai yra gerai:D

  AtsakytiPanaikinti