Kaip aš susipažinau su jūsų mama


EMA


Šiandien norėčiau Jums papasakoti
apie serialą, kuris pastaruoju metu yra
labai mane užkabinęs - "Kaip aš 
susipažinau su Jūsų mama".

Kaip aš susipažinau su Jūsų mama/How i met your mother
Nuo 2005 metų iki dabar, išviso devyni sezonai

2030 metais Tedas Mosbis savo dviem vaikam pasakoja ilgą istoriją, kaip įvyko jo ir jų mamos pažintis (kodėl jis tai daro galite sužinoti peržiūrėję antro sezono trečią seriją). 
Viskas prasideda 2005. Tedas gyvena su Lile ir Maršalu, draugais dar nuo koledžo laikų. Pastarieji draugauja daugiau nei devynis metus, tad kai jie pagaliau susižada Tedas nusprendžia ieškoti tos savo vienintelės gyvenimo meilės, kam visiškai prieštarauja trečias kompanijos narys Barnis. Ir staiga, paieškos pradžioje Tedas "MacLaren'o" bare, kuris jau tapo draugų nuolatine pasibuvimo vieta, pamato pradedančiąją žurnalistę Robin, ir įsimyli ją iš pirmo žvilgsnio, bei padaro kvailystę - per pirmą pasimatymą ir pasako savo jausmus. Aišku, Robin jį palieka, nes pati engia santuoką bei vaikus. Abu nusprendžia likti draugais, ir Robin netrukus tampa penktąja kompanijos nare. Tiesa, dar būtų gal ir galima spėlioti, ar Robin su Tedu vis dėlto nesusibėgs (aišku, neperžiūrėjus aštunto sezono), bet pirmos serijos pabaigoje Tedas savo vaikams pasako: "Štai kaip aš susipažinau su jūsų teta Robin".
Ir prasideda Tedo, Lilės, Maršalo, Barnio ir Robin nenutrūkstami nuotykiai. Kiekvienoje serijoje yra iš ko pasijuokti, iš ko nustebti. Tiek įdomybių sugalvoti ne kiekvienam pavyktų! Serialas lyginamas su "Draugais", nors mano nuomone dabartinis daug geresnis!

Pagrindiniai veikėjai:
Tedas Mosbis - architektas, vėliau tapęs ir dėstytoju, svajojantis sukurti Manhateno peizažą. Ironiška, kad nors ir labiausiai ieškojęs, Tedas savo vienintelę sutiks pats paskutinis iš visos grupės. Nors ir kilęs iš Ohajo, laiko save tikru Niujorkiečiu (keliose serijose svarstoma ši tema), iš visos širdies nekenčiantis Niudžersio. Yra didelis "Žvaigždžių karų" fanas, o kaip ir vėliau - vieno serialo apie anglų dvaro gyvenimą (toje serijoje juokiaus iš visos širdies). Per visus sezonus jis net kelis kartus atsisakęs savo svajonės, buvo paliktas prie altoriaus bei nuėjęs į antrą aklą pasimatymą su ta pačia mergina.
Maršalas Eriksenas - teisininkas, Tedo geriausias draugas (dėl to dažnai pešasi su Barniu). Kilęs iš Minesotos, yra labai aukštas (jo šeimoje Lilė jaučiasi tarsi nykštukė), myli savo tėvus ir skambina jiems nutiks bet kokiam įvykiui. Dažnai viską palieka nuspręsti "Visatai", bijo keistų dalykų bei puoselėja viltį sumedžioti Nesę. Maršalas svajoja tapti gamtosaugininku dar nuo vaikystės, bet kai norėjo užsidirbti pinigų vestuvėms įsidarbino kartu su Barniu GNB - Galijoto nacionaliniame banke ir nekentė kiekvienos minutės praleistos tenai.
Lilė Oldrin - menininkė dirbanti darželio auklėtoja. Ji yra grupės sutaikytoja, iš pažiūros rami bet kartais siekia savo tikslo itin ryžtingai. Septintame sezone ji pastoja ir su Maršalu susilaukia pirmagimio Marvino Waitforit Erikseno (antrą vardą "Palauk" sugalvojo Barnis, kodėl peržiūrėkite septinto sezono 23 seriją). Yra tikra Niujorkietė, mieste gimusi ir augusi. Turi tėvą kuris kuria stalo žaidimus.
Barnis Stinsonas - užėmantis nežinomas (bet aukštas) pareigas Galijoto nacionaliniame banke, Niujorkietis. Jis yra tikras lovelasas, kabina merginas vos ne kiekvieną vakarą apsimesdamas vis kitu personažu, sukurpdamas vis neįtikimesnę istoriją. Vadina Tedą "Broliu", vis skaito šventus raštus iš "Brolių kodekso", bei cituoja keisčiausias taisykles. Visada nešioja tik kostiumus (liūdnoms progoms renkasi įprastus drabužius, nes pasak jo kostiumai simboliuoja džiugesį), bei dažnai sako: "Tai bus.... Palaukit.... Legendiška!" (It will be.... Wait for it.... Legendary!), bei intensyviai žaidžia lazeriais. Taip pat dažnai vos tik kas pasako, kad ko nors neįmanoma padaryti, Barnis iškarto: "Iššūkis priimtas" (Chalennge accepted) ir dažniausiai įvykdo iššūkį, kuriuo niekas taip ir nemetė. Visiškas santuokos priešininkas.
Robin Šerbatski - žinių reporterė, siekianti dirbti pirmosiose žiniose. Ji atvykusi iš Kanados, kas yra labai daug draugų juokelių priežastis. Itin mėgsta ledo ritulį. Kaip išsiaiškinta antrame sezone, ji paauglystėje buvo Kanados popdievaitė Robin Žvaigždutė (Robin Sparkles), sukūrusi "Let's go to the mall" ir "Sandcastles in the sand". Kai reikia, ji gali pabūti "Broliu" Barniui vietoj Tedo, tada ji rūko cigarus bei dėvi taip prašytą kostiumą. Robin su Barniu tokie panašūs, kas priverčia pastarąjį įsimylėti ją ir netgi vesti (keista, atsižvelgiant į jų nuomones apie santykius).

Josh Radnor - Tedas

Jason Segel - Maršalas

Alyson Hannigan - Lilė

Neil Patrick Harris - Barnis


Cobie Smulders - Robin

Serialo išviso yra devyni sezonai, nauja serija išeina kiekvieną pirmadienį. Ateinantį pirmadienį turėtų būti rodoma aštunto sezono 24 serija "Something New". Pasibaigus šiam sezonui iškarto bus rodomas naujasis, ir paskutinis - devintas sezonas. Jame jau turėtų atsiskleisti didžioji paslaptis apie paslaptingąją Tedo vaikų mamą.
Kodėl aš taip mėgstu šį serialą? Net nežinau kaip ir pasakyti. Jis tiesiog padeda atsipalaiduoti, bet kartu leidžia ir spėlioti tolesnes serijas, yra nenuspėjamas ir visąlaik įdomus ir intriguojantis. Vienu žodžiu - jis tiesiog nuostabus!
*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA

9 Komentarai

 1. Kažkada jau buvo rasytas straipsnis apie ši serialą, ir šis daug geresnis, bet...
  Šis serialas yra labai idomus, ypač jo pastatymas, kiekviena serija turi paslėpta minti, kuri atskleidziama pabaigoje. Labai idomus veikejai, gerai vaidina.
  Ir visada idomu spėlioti, kas toji tedo žmona.
  Siūlau visiem pažiūrėti!!
  Bet galima buvo parasyti geresni straipsnį. Bet apskritai- visai neblogai:)
  (Tokia mano nuomone)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jo, apie šį serialą jau buvo straipsnins ir drąsiai teigiu - šis daug geresnis. Pastaba - dedi nereikalingus brūkšnius.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Patiko. Nors ir nesudomino, bet skaityti buvo įdomu. Ačiū ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Geras serialas :) Patiko straipsnis, kadangi gerai išplėtotas, konkrečiai suskirstytas potemėm. Ačiū, spaudžiu visas 3 knopkes :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Šaunuolė. Pristatei serialą puikiai. Tikrai spaudžiu visus mygtukus.
  Beje, kas nematėt šio serialo, būtinai pažiūrėkit- nepasigailėsit. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Puikus straipsnis, mano galva, pati žiūriu šį serialą, jis man labai patinka. Labai geras straipsnis, mielai spaudziu 'patinka' :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Puikus straipsnis ;)
  Gal galite parašyti straipsnį apie "Teen Wolf"? :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Radau įdomių faktų apie šį serialą :D http://skaitalas.lt/16-faktu-apie-seriala-kaip-as-susipazinau-su-jusu-mama-707

  AtsakytiPanaikinti