Kodėl yra gera turėti vaikiną tik geriausią draugą?

INGA
(vis dar be kortelės) Sveikos! Štai ir antrasis mano straipsnis, tema - kodėl yra gera turėti tokį vaikiną, su kuriuo esi tik geriausi draugai ir net nenori būti pora? Tuoj pat ir išsiaiškinsim!
 • Visų pirma, vaikinas, geriausias draugas gali patarti daugeliu klausimų, ypač apie kitus vaikinus. Todėl tai yra laaaabai didelis pliusas, ypač jeigu simpatizuoji vaikinui, bet nesupranti ar jis jaučia tą patį. 
 • Taip pat, vaikinai daugeliu atveju yra nuoširdesni. Ypač geriausiai draugei, kurios nenori prarasti. Pati turiu geriausią draugą, kuris jei kas nors yra blogai netyli, o pasako. Juk geriau tegu jis pasako jūsų klaidas ar dar kažką, nei kiti žmonės
 •   Vaikinai dažniausiai labiau užjaučia merginas, nei mergina merginą. Nors jie kartais ir nesupranta kaip skauda pilvą mėnesinių metu, bet užjaučia labiau, nei kitos merginos,kurios tik pasako „ai tu tik išgerk vaistų ir praeis“.
 • Jie sugeba išlikti labiau dėmesingi, tad yra geri klausytojai. Kol tu pasakosi, jis viską išklausys ir pabers patarimų, o tuo tarpu jei geriausia draugė būtų mergina ji turbūt negirdėtų ką jūs pasakojate, nes būtų užsiėmusi pašaliniais darbais arba jos galvoje suktųsi kitos mintys. 
 • Ketvirta priežastis - vaikinai niekada neišduos tavo paslapčių. Neišduos, nes visų pirma jis nenorėtų tavęs prarasti, o antra - kitiems vaikinams tiesiog neįdomu kažkokios merginos paslaptys.
 • Jie niekada „nenukabins“ tau patinkaio vaikino. Diiidelis pliusas!
 • Vaikinai nėra dviveidžiai, jie atvirkščiai nei merginos neapkalbinėja už akių bei viską sako į akis.
 • Kuomet tau šalta, vaikinas duos savo megztinį, striukę, net jei ir jam šalta, svarbiausia tau gerai
 • Jis visada pralinksmins. Vaikinai kažkaip magiškai moka pralinksminti. Asmeniškai mano geriausias draugas visada mane pralinksmina, man net neina nesišypsoti kai jis šalia.
      Vis dėl to, reiktų nepamiršti keleto dalykų. Geriausia kuomet vaikinas, geriausias draugas yra tavo metų arba vos vyresnis, nes gali būti ir tokių atvejų, kad jei tau 14, o jam 18, jis trokšta tik naudos sau

Šiam kartui tiek,
Inga.:)

 

11 PAKOMENTAVO

 1. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Geras straipsnis, tikrai patiko paskaityti.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Žiauriai patiko! Spaudžiu visas tris knopkes, puikus straipsnis, tema, išdėstymas, klaidų neradau, išplėtotas straipsnis, taip ir toliau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai patiko, bet iš tokių saltykių, manau, dažnai išsirutulioja toks dalykas, kad vienas iš jų pradeda simpatizduoti kitam :)
  _____________________
  lif-agny.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 5. Patiko straipsnis, tik kai kuriose vietose, akis badė sakinio formuluotės. Tai buvo pačioje pradžioje. Kitą kartą, atidžiau rink ir dėliok žodžius! Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Panda, Gintarija ačiū. :)
  Agny, tikrai ne visada. Iš patirties sakau. :)
  Eve Lyn, na, visi darome klaidų, kitą kartą dar labiau patobulėsiu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Nesutinku su tokiu teiginiu, jog visos merginos neišklauso ir yra dviveidės. Nepagrįstas moteriškos lyties smerkimas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Na aš ir nesakau, kad visos. Nebuvo taip parašyta,kad visos tokios. Bet tikrai dažniausiai vaikinai yra nuoširdesni, išklauso. :) žinoma merginos irgi išklauso, bet kartais klauso viena ausim ir šiaip merginos yra tokios labai net nežinau kaip pasakyt, jos tokios dramų kelėjos. Bet čia yra mano tokia nuomonė, nes pati asmeniškai geriau sutariu su vaikinais, nei merginomis. Kiek žmonių - tiek nuomonių.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Perskaiciau sita pieva po 3 eiluciu supykino pievos visiskos iseikit i lauka susiraskit gyvenima.

  AtsakytiPanaikinti