ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

KONKURSAS: "Į pasimatymą"

Sveiki ištikimi TD skaitytojai! Visų pirma - noriu padėkoti tiems žmonėms, kurie nepatingėjo ir parašė sveikinimą/linkėjimą TD gimtadienio proga. Daug kas linkėjo ilgų gyvavimo metų, išmintingų rašytojų ir begalinio populiarumo, - tikėkimės linkėjimai išsipildys. :) O visus gražiausius linkėjimus, po truputį keliame į TD facebook'o puslapyje sukurtą specialų albumą - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.458800700875176.1073741827.293001047455143&type=3. Jeigu blogo su gimtadieniu pasveikinti dar nespėjote, tai padaryti galite bet kada. Savo palinkėjimus visada galite siųsti į TD facebook'o  puslapio pm žinutes.

Na, o vis gi dar prisimenant tą gegužės 8 dieną, noriu paskelbti nedidelį konkursą. Šį kartą pasirenkant konkurso kategoriją (jei taip galima pavadinti) atsižvelgėme į Jūsų, skaitytojai nuomonę. Kai buvau paskelbusi apklausą apie blog'ą, ne vienas skaitytojas gražiais žodžiais paminėjo, ankščiau rengtus Vilijos konkursus, kuriuose reikia aprengti lėles pagal duotą temą. Tad, šįsyk vėl prisiminsime vaikystę, kai rengdavome lėles.. :)

KONKURSO TEMA:

"Į pasimatymą!"

Einame į http://www.dressupgames.com/other/80s-party-dress-up-game-79.html.
Prieš mūsų akis atsidaro žaidimas, kuriame reikia merginai išrinkti šukuoseną, drabužius, aksesuarus ir padaryti makiažą. Viską taip ir padarome, pagal duotą konkurso temą. Aprengiame merginą taip, lyg ji ruoštųsi eiti į pasimatymą su vaikinu, šiltuoju metų laiku - pavasarį. Tuomet viską galutinai padarę klaviatūroje raskite mygtuką 'Print Screen SysRq' (prie delete)  ir paspauskite jį. Paskui atsidarykite paint'ą, iš įrankių juostos pasirinkite viršaus dešinėje pusėje esantį 'pažymėti'. Jo pagalba pažymėkite tam tikrą plotą ir spauskite Ctrl + V vienu metu. Gausite savo aprengtos merginos atvaizdą, kurį išsisaugoję į kompiuterį, turėsite atsiųsti man, el. paštu: simonospapuosalai@gmail.com iki gegužės 18 dienos! Tą dieną, visi Jūsų derinukai, bus atiduoti  skaitytojų teismui.


PRIZAS:

Ir žinoma, kaip gi be prizo. :)  Merginai, kurios derinukas skaitytojų sprendimu bus pripažintas geriausias, atiteks madinga apyrankė! 

Už įsteigtą prizą nuoširdžiai dėkojame šauniam FB puslapiui "Kristinos papuošalai". 

https://www.facebook.com/KristinosPapuosalai - Pigūs papuošalai Jums. Užsukite! :) 

Iki kito karto,
Simona Š.  

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA

DALINTIS:

3 komentarai:

MarionetteOfHarmony rašė...

http://looklet.biz
daug geriau nei lėlyčių tinklalapis...

Anonimiškas rašė...

Teip pritariu MarionetteOfHarmony

* Gintarija * rašė...

Done ;)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google