ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

KONKURSAS

Sveikos! Šiandien noriu vėl surengti konkusą, kurio prizas yra nuostabus - Julie Kagawa knyga "Geležies Karalius"! Konkursas šiai knygai laimėti yra jau trečiasis, tiesa, ir paskutinis. Tad visos, kurios norite šią knygą gauti visiškai nemokamai - sudalyvaukite konkurse!

Konkurso sąlygos:
  1. Paspausti LIKE ant šio puslapio - https://www.facebook.com/geleziesfejunai;
  2. Tapti mūsų blog'o sekėju;
  3. Parašyti 10 - 15 sakinių apie šią nuotrauką https://www.facebook.com/photo.php?fbid=423990151022706&set=a.423989894356065.101680.417838908304497&type=1&theater (kas joje matosi, kokie jausmai ir t.t.) ir siųsti man laišką (simona.aleksandraviciute@gmail.com), kuriame turėtų būti šis rašinėlis, facebook'o vardas, TD sekėjo vardas ir gyvenomosios vietos adresas.


Už prizą dėkojame leidyklai "Svajonių knygos"
Sekmės!
Konkursas vyksta iki trečiadienio,
Gero likusio vakaro (galbūt su Eurovizija),
Simona A.
DALINTIS:

2 komentarai:

Anonimiškas rašė...

hi im ray and totaly new to this, im hoping to discover miss proper.

heres a bit bit about
myself, im a
extremely straightforward likely type of guy and extremely open minded,i like goin out for the movies, dancing, clubs, cuddly nites inn with the 1 i adore, ect.
so in the event you single ladies out there like what you see so significantly and would prefer to know far more about me then
please feel totally free
to contact me. 07949479217

My site ... facebook dating

Anonimiškas rašė...

O ka dryt jei neturi fb?<3

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google