Konkurso laimėtoja


Sveikučiai! Ar dar pamenate derinių konkursą "Į pasimatymą"? Taip, taip atskubu  pas jus paskelbti laimėtoją! Kadangi kažkada senai, senai viena skaitytoja buvo užsiminus, jog sąžiningiausia laimėtoją išrinkti burtų keliu - taip ir darome! 

Burtų keliu išrinkta, nugalėtoja tampa:

AKVILĖ BAGVILAITĖ.
Ir štai jos derinukas:


Akvilės adreso laukiu į FB: Simona Šiušytė arba į skype: simutee974 :)

Gero vakaro,
Simona.

6 Komentarai

 1. Sveiki, komentuju čia, nes nežinau kur kitur galėčiau pasisakyti nuomonę apie blog'ą. Pastebėjau, kad blogo turinys- informaciniai straipsniai, norėtųsi įvairumo- humoristinių, gal apie madą (profesionalesnių) straipsnelių. Tad patarimas- ieškokite įvairių blogerių. Gal kažkas norėtų pasakoti savo išgyveimus, kodėlgi ne? (mintis, patarimas jums). Beje turte nemažai rašytojų, bet aktyvumas nedidelis. Pastaba.
  O šiaip blogas neblogas (kaip susirimavo įdomiai), linkiu toliau tobulėti:)
  P.S. gal žinote kokių įdomiį blog'ų (angliškai tinka), profesionalesnių?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas - pavyzdžiui aš su mielu noru parašyčiau ir savo išgyvenimų, situacijų kokių. Deja yra beveik 100 procentų tikimybė, jog niekas neskaitys ir išpeiks. Čia per daug tik savimi pasitikinčių žmonių ir laido riterių. Tačiau pasiūlymai tikrai neblogi :)

  O šiaip, sveikinu laimėtoją! Labai gražus darbas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Maybe- o tu pabandyk:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jei neišmes, gal tada ir pabandysiu... :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Laaabai pritariu anonimui! :) Anonime, man labai patinka blogas "Life in technicolor". Kasdien užsuku. :) O kalbant šiaip, sveikinu nugalėtoją. Tik nesmagu, kad burtų keliu. Ta prasme, gal tada tegu rašytojos balsuoja ar, tebūnie, skaitytojos. Nes burtų keliu laimėti gali tikrai ne gražiausiai papuošusi konkurso dalyvė. Nepritariu tokiam laimėtojos rinkimui. Net nematėme, kokių dar aprangų buvo?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Del burtų kelio visiškai pritariu Gintarijai! :)
  Ir sveikinimai laimėtojai, aišku:)

  AtsakytiPanaikinti