Konkurso nugalėtoja

Sveikos... štai, jau praėjo ilgai laukta "Eurovizija", kurios laukti reikėjo ilgai. Ir dabar gaila, kad nepasiekėme didesnių rezultatų. Dabar laukiam vasaros... bet šiandien ne apie tai. Šiandien noriu pradžiuginti merginą, kuri to verta.
Kaip jau supratote, kalbu apie savo neseniai rengtą konkursą, kuriame buvo galima laimėti Julios Kagawos knygą "Geležies Karalius".
Šio konkurso užduotis buvo sunki, bet įveikiama. Aprašyti šią nuotrauką:
Juk prizas toks šaunus! Šį kartą dalivaujančių sulaukiau mažai, bet tos kurios dalyvavo - buvo išradingos.
Labai sunku išrinkti laimėtoją, nes visos merginos nori laimėti knygą. visų aprašymai - istorijos ispūdingos.
Kviečiu pasigrožėt:
Deimantės - Mergaitė sužeista siela, pasinėrusi į savo kasdienybę, kenčia jau nuo šešerių metų. Įsitvėrusi draugo skina gyvenimo vaisius, trokšta nepasiekiamo auksu spindinčio pasaulio. Ji - Megana, sakoma, kad jos tėvas barškino geležį net jai gimus. Driadės audė pasaką į kurios keliu mergaitei teks eiti, vėl susižeisti širdį, bet šįkart jau saldžiu, mums visiems pažįstamu jausmu. 

Gintarės - Miško tankmėje, ant minkšto ir žalio samanų kilimo sėdi mergina. Jos ilgi ir tamsūs plaukai užkritę ant krūtinės. Žalios, nėriniuotos suknelės klostės tvarkingai nukritusios. Abiem rankomis mergina įsikniaubusi į knygą. Skaito. Ir skaitydama ji įžengia į kitokį pasaulį... Stebuklų pasaulį...
Prie nedidelio namelio, kuris labiau primena medį, sukasi mažutės fėjos. Kiek tolėliau baikščiai žvalgosi stirnos. Už merginos nugaros matyti jau kiek didesnis namelis už pirmąjį. Jo stogas apgaubtas storomis medžio šakomis, lapais, sietynais. Blausią žibinto šviesą virš namelio seka pelytė. Pažvelgus pro namelio langelį matyti į kopėčias pasirėmusios laibos kojelės, kyšančios iš po ilgo sijono.
Vos pamačiusi šią nuotrauką prisiminiau visiems gerai žinomą posakį: „Atversk knygą – atverk duris“... Šis posakis labai teisingas, nes kiekviena knyga atveria duris vis į kitokį pasaulį.


Austėjos - Patyliukais keikdamasis sunkiai ir lėtai broviausi tolyn į mišką. Iš visų jėgų stengiausi eilinį kartą nenugriūti užkliuvus už šakos ir įsiminti kelią, kuriuo ėjau, kas buvo praktiškai neįmanoma. Sparčiai temo - netrukus pradėjau baimintis, kad nebeįstengsiu įžiūrėti nė savo paties rankų. Tamsa apglobė mane ir nepaleido, nuo jos buvo neįmanoma pasislėpti.
Manau, nei vienas sveiko proto žmogus nelėktų paskui kiekvieną mergelę, kuriai jaučia keistą trauką, į mišką vakarėjant - blogiausiu atveju paskambintų policijai. Tik toks visiškas pamišelis kaip aš galėtų kelias valandas klaidžioti vienui vienas nepažįstamoje tankmėje, nežinodamas nei vieno orientyro ir nesiruoštų eiti atgal. 
Taigi taip, nusprendžiau, esu labai keistas.
Staiga vieno medžio drevėje kažkas švystelėjo. Galėjau prisiekti, kad taip ir buvo. Priėjau arčiau. Medis buvo kaip medis - nieko neįprasto. Bet visdėlto, kažkas ten buvo, kažkas tiesiog traukė pažvelgti ten, kur, galimas atvejis nederėtų.
Bandžiau įžiūrėti drevės vidų, bet beviltiškai. O žibintuvėlio, kaip tyčia, neturėjau. Ir tada man toptelėjo išganinga mintis - kiek pasikuisiau kuprinėje, išsitraukiau fotoaparatą ir nustatačiau blykstės režimą. Įkišau prietaisą į drevės vidų, sugraibiau fotografavimo mygtuką, ir užsimerkęs spustelėjau.
Ir kai žvilgtelėjau į gautą nuotrauką, pats netikėjau savo akimis.

Esteros - Ši nuotrauka yra labai įspūdinga. Klausiate kodėl? Iš jos sklinda labai didelė ramybė. Šis paveikslas nei liūdnas, nei linksmas. Viskas taip susiderinę atrodo. Šis paveikslas pilnas harmonijos. Merginos veidas tiksliai nesimato, bet atrodo, kad mergina labai dailių bruožų. Merginos žvilgsnis krinta į knygą kurią laiko rankose, tad matosi, kad mergina savo skaitiniu labai susidomėjusi. Visas jos dėmesys skiriamas knygai. Ši mergina atrodo lyg tikra miškinukė, miško dukra. Manau, kad čia veiksmas vyksta naktį kadangi kaip pastebėjau dega žyburiai. Šis paveikslas atrodo tikrai įdomiai, nes jeigu norėtume galėtume išnagrinėti jį, bet prireiktu daug laiko. Jeigu čia paveikslas tai jis labai tiksliai nutapytas, nes viskas atrodo taip tikra.. Po kelis kartus perskaičiusi Jūsų apsakymus, apsitarusi net su mama (:D), nutariau, kad šį kartą labiausiai pasistengė...


Austėja Bazaraitė!!!Už prizą dėkoju leidyklai "Svajonių knygos"


Sveikinu nugalėtoją, o kitos nenusiminkite, mūsų blog'as dažnai rengia konkursus, kuriuose galima laimėti įvairiausių dalykų. Taip pat šią knygą galima nusipirkti knygynuose :).
Linksmo trečiadienio,
Su šypsena,
Simona A.

1 Komentarai