Labas!

              Sveikutės! Su jumis sveikinasi dar viena nauja rašytoja, vardu Ieva :) Labai apsidžiaugiau gavus antrą progą rašyti Teenage Dreams blog'e, ir tikiuosi man neteks jūsų nuvilti. Nieko nelaukus skubu tinkamai prisistatyti!


              Aš esu Ieva- Agnė Kazakevičiūtė, (draugų vadinama tiesiog Ieva) man trylika metų, bet vasarą jau užpūsiu keturiolika žvakučių, esančių ant gimtadienio torto, gyvenu viename iš gražiausių Lietuvos miestų- Kaune. Mokausi V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje, septintoje klasėje. Labiausiai patinkančios pamokos- lietuvių, anglų kalba, istorija ir geografija. Lankau mokyklos chorą, mėgstu skaityti knygas, rašyti, žiūrėti filmus ( komedijos- vienas iš mano mėgstamiausių žanrų) ar serialus. ( tokius kaip ,, Vampyrų dienoraščiai '' ar ,, Mentalistas '') Dar, vienas iš mano pomėgių- svajoti. Galiu valandų valandas galvoti apie keliones, vasarą ir jos džiaugsmus, dalykus, kuriuos norėčiau išmokti ar nuveikti. Tikriausiai todėl aš čia- nes labai labai norėjau, ir viena iš mano svajonių išsipildė. :)


             Esu linksma, bet jei reikia- labai rimta, mėgstanti bendrauti, erzinanti, dosni, jautri, padedanti, jei reikia pagalbos, gerai besimokanti ir kartais tikra tinginė. Tai tik keletas savybių arba dalykų apibūdinančių mane, galbūt laikui bėgant Jūs atrasite ir kažką daugiau. :)
            Nemėgstu rašyti ilgų prisistatymų, todėl ir šis gavosi trumpokas. Jei iškilo klausimų, arba tiesiog norite  pabendrauti, mano kontaktai čia:

Skype:   ieva_agne
Facebook:  https://www.facebook.com/ieva.kazakeviciute.39?ref=tn_tnmn
El. paštas: ieva.kazakeviciute155@gmail.com

Senasis prisistatymas: čia ;)
      Geros dienos,
Ieva. ;]


*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA10 Komentarai

 1. pasirodei įdomi, lauksim tavo straipsnių :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveika, Ieva. Kažkodėl Tavęs nepamenu, galbūt neilgai čia rašei, o gal šiaip nelabai prisimenu... Sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labas, bendramiestiete ;Dp Turiu klausimą, kurioj klasėj mokaisi Kuprevičuj? ;p Palikai gerą įspūdį dėl spalvingo rašymo, metaforų, kas ir šiaip straipsnius daro įdomesnius. :p Laukiu straipsnių, žiūrėsim, kaip ten bus :)p Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveika, Ieva! Pasirodei draugiška ir įdomi. :> Sekmės tau ir kažkaip nesu tavęs mačiusi. :o

  AtsakytiPanaikinti
 5. Dėkui visoms, kurios linki man sekmės :) ( o jos tikraai prireiks ;D)
  * Gintarija * - 7b ;D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nors pristatymas buvo trumas bet įdomus. Tikiuosi kad ir straipsniai bus tokie pat įdomūs ir spalvingi.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Trumpas ir aiškus prisistatymas. :D Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kaip nerealiai, vau! Dideleliudzes sekmes rasyme ir siaip asmenineme givenimelyja, Ievuza. ��

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vajezau kaip dekavoju. Nu jau ir pavarei cia, linkiu sveikatos, laimes, dziaugsmo nu zinai kaip ten. ;)))

   Panaikinti