ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Laimėtoja

Sveikos! Šiandien tikrai puiki diena daugeliui merginų - nereikia eiti į mokyklą. Dar puikesnė toms, kurios turi galimybę rašyti čia, šiame blog'e :) Taip pat ir man džiugu... aš - mėnesio rašytoja! Ačiū toms, kurios už mane balsavo ir palaikė (nebuvau labai aktivi šį mėnesį) :) 
Šiandien turiu misiją - padaryti dar vieną merginą laimingą.
Būtent šiandien baigėsi mano rengiamas konkusas, kuriame buvo galima laimėti Julios Kagawos knygą - "Geležies Karalius".
Šį sykį sulaukiau dešimt merginų laiškų. 
Atsakymą į klausimą "Kokios spalvos buvo Meganos kuprinė?" visos atsakė teisingai - oranžinė. 
Šį kartą knygą laimėjo...
Aušrinė Skėrytė!
Sveikinu tave :). Jau greitai galėsi mėgautis šia nuostabia knyga.

Prizą įsteigė leidykla SVAJONIŲ KNYGOS.
Gražaus likusio laisvadienio Jums linki
Simona A.

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA

DALINTIS:

8 komentarai:

Maybe rašė...

Vienas pastebėjimas - ne aktivi, o aktyvi.
Sveikinu laimėtoją :)

Aqilė rašė...

Sveikinu laimėtoją. :)

panda : ] rašė...

Sveikinu laimėtoją, tikrai geras prizas

* Gintarija * rašė...

Sveikinimai laimėtojai :)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Hah. Visai užmiršau apie šį konkursą ;s Sveikinu Aušrinę. Ir ačiū už konkursą :)

Monika Jot rašė...

Sveikinu ! : )

Aušrinė ;] rašė...

Negaliu patikėti!!!!!!! Ačiū labai labai labai labai labai, padarėte mane laimingą 100 % :) Skraidau iš laimės, AČIŪŪŪ! ♥

MarionetteOfHarmony rašė...

Džiaugiuosi, jog turite tokių puikių remėjų! :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google