Manikiūro tendencijosSveikos! Šiandien papasakosiu apie šių metų manikiūro tendencijas.

Niekas taip nepuošia moters kaip gražus tvarkingas manikiūras. Jeigu fantazija išsekus ir net nenumanot kaip lakuoti nagus, šis straipsnis kaip tik jums. Šį pavasarį - vasarą, kad ir kaip keista madingos tiek šviesios, tiek tamsios spalvos. Tad manau, kad kiekviena rasit savo mėgiamą lakavimo būdą.

1.Natūralios kreminės spalvos
Manau niekam nekeista, kad pirmoje vietoje visada išliks natūralumas. Netgi tokie madų namai, kaip Chanel, Mark Jakobs pasisako už natūralumą. Taip pat dizaineriai modifikavo nauja prancūzišką manikiūrą. Dabar jis daromas kur kas ant trumpesnių nagų, padarant jį neutraliu. Tad  jums tereiks tik nulakuoti savo nagučius kreminėms, sodrioms spalvom ir jūs atrodysit madingai bei neiššaukiančiai.

2. Tamsios spalvos
Pernai ir užpernai tamsūs nagai buvo išstumti ir šiek tiek primiršti. Dabar jie grįžo ir tapo šio sezono topu. Manau nei vienai nekils jokių kliūčių nusilakuoti nagus tamsiomis spalvomis. Tokiomis kaip matinės su  perlamutrų, juoda, tamsiai mėlyna.


3. Metalo atspalviai
Metalo atspalviai išliks madingais visus likusius 2013 metus. Astrologai kaip ir geriausi mados žinovai pataria nagus lakuotis metalo atspindžiais. Šie atspalviai dominavo garsiausiuose mados kolekcijose. Na o jei jūs nenorite šių atspalvių, galite tiesiog papuošti nago galiuką pilka spalva.


4. Blizgesys
Šis lakavimo būdas kaip tik tiks, jei planuojate eiti į vakarėlį ar mokyklos išleistuves. Nepabijokite pasirinkti žėrinčių spalvų. Tegul jūsų nagučiai atsispindi prožektorių šviesose. Tamsiai mėlyną, smaragdinė, bordo, violetinė - gražiausiai atspindės jūsų žavesį.

5. Dvispalviai atspalviai
Jei mėgstate kruopštumą ir nebijote eksperimentuoti šis lakavimo būdas jums kaip tik. Nebijokite pasirinkti kiek neįprastus kontrastus. Nagų stilistai neteikia griežtų reikalavimų simetrijai. Svarbiausia, kad matytus kontrastas.

6. Aštrūs kampai
Asimetrija, aštrūs kampai, įmantrios formos, lašėjimo efektas, zigzagai - madinga, madinga ir dar kartą madinga! Belieka sugalvoti pačią įdomiausią formą ir paleisti rankas į darbą.


1 Komentarai

  1. Na, nežinojau, kad yra dar ir nagų tendencijos :D Bet va, sužinojau. Straipsnio tema manęs asmeniškai nelabai užkabino. Bet pats straipsnis naudingas ir tvarkingas spaudžiu naudinga. :)

    AtsakytiPanaikinti