Merhaba arba tiesiog labas!

Su jumis šį trečiadienio rytą sveikinasi nauja rašytoja - Inga!

Pagaliau jau nesenai suėjo man tie ilgai laukti keturioliktieji gyvenimo metai! O visą gyvenimą praleidau Klaipėdoje! 

Kaip ir turbūt normali keturiolikmetė duomiuosi labai daug sričių, tai menai, papuošalų gamyba, skautavimas bei konditerija. Labiausiai dievinu konditeriją, tad kiekvieną laisvą dieną vos atradus įkvėpimą puolu kepti keksiukų, pyragų ar net tortų, kurie paskutiniu metu įgavo didelį pasisekimą ir buvo išgirti. Jau minėjau, kad duomiuosi menais, o labiausiai tai muzika. Groju kanklėmis jau ketvirtus metus ir tuo laaaabai džiaugiuosi, nes grojant kanklėmis galiu atskleisti save ir pasinerti į gilesnį pasaulį. Dar visai nesenai skautavau, buvau europos skautė, tuo džiaugiausi, buvau jau ir įžodį gavus, bet prieš mėnesį, jau gal net du, įvyko konfliktas ir aš pasitraukiau iš skautų su mintimi, kad skautavimas ne man, bet deja, visai nesenai gavau pasiūlymą skautauti šįkart - žemės skautuose, tad turbūt tęsiu savo skautišką kelią.
Vis dažniau pastebiu, koks tuščias ir banalus yra mano žodynas, tad stengiuosi, kuo daugiau skaityti knygų, kad jis bent kruopelę pasipildytų. Gaila, bet kol kas man tai sekasi sunkiai, nes knygų skaityti aš nemėgstu, na nebent randu jau tokią knygą, kad net atsitraukti nenoriu.

Nemėgstu pianino labiau už savo gyvenimą. Aš nematau tikslo maigyti juodus ir baltus klavišus, nes priešingai nei grodama kanklėmis aš nejaučiu jokio malonumo, tik prievartą. Nemėgstu skaityti knygų, tad mieliau renkuosi filmus. Nemėgstu žmonių kurie mano esą geresni nei kiti, nemėgtu veidmainių, stumikų. Manau, jog tokie dalykai kaip ask.fm, turėtų būti pervadinti į stumk.fm. Nemėgstu kai draugai primena kas buvo seniau vos ne penkis kartus per dieną, negaliu to pakęsti.

Pati esu gan jautri ir per greitai, tiesiog spontaniškai priimu sprendimus ypač kai būnu susinervinus, todėl jau ne kartą nudegiau. Mėgstu daryti visokias nesąmones, nusišnekėti, būtent nusišnekėti labiausiai ir sekas. Gera mano savybė yra ta, jog galiu šnekėti visomis temomis, jau ne kartą su klasiokais ir draugais šnekėjau apie seksą, meiles seiles ir pan. Taip, žinau, esu sugadintas vaikas. Iš šio blogo tikiuosi, jog pagaliau praturtinsiu savo žodyną, bei patobulinsiu rašymo įgūdžius.

Vis dar negalinti patikėti, kad čia yra,
Inga:) 

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA13 Komentarai

 1. Pasirodei tikrai įdomi asmenybė. :) Beje, šiandien ne šeštadienis, o trečiadienis. :DD Sėkmės rašant! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Looool, man visą rytą galvoje buvo,kad šiandien šeštadienis :DDD Ačiū.:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Oho. Tu man labai patikai! Radau šiek tiek panašumų tarp mūsų! :> Laukiu tavo straipsnių!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pasirodei gana įvairiapusiška asmenybė. Bus įdomu pamatyti tavo straipsnius ;p

  AtsakytiPanaikinti
 5. Estera, nuskambėjo labaaai mielai c:
  Akvile, ačiū, pirmasis stripsnis pasirodys jau šiandien!
  Eve Lyn, ačiū, tikiuosi jūsų nenuvilti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Skautė? Super, aš irgi, tik ne Žemės, o Jūrų. Spaudžiu kairę ir rodau mažąjį saliutą (oh, c'mon, pasakyk, kad žinai, ką tai reiškia? :D ). Kaip bebūtų, jau nusipelnei mano simpatiją :) Lauksiu straipsnių, žiūrėsim, kaip tau su jais seksis. Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tikrai sudominai, sėkmes rašant straipsnius!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pasirodei įdomi asmenybė, laukiu straipsnių ;D

  AtsakytiPanaikinti
 9. ačiū jums visoms labai!
  Gintarija, mažąjį saliuta?:D žinau tik saliuta ir tiek:D *le spaudžia kairę ir saliutuoja*

  AtsakytiPanaikinti
 10. Oho..kiek panašumų. Daugiausia paskutinėj pastraipoj vos ne aš apbūdinta :O :D
  Sėkmės rašyme bei visame kitame!

  AtsakytiPanaikinti