ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rubrika - "Kultūrmėlapis"Labas !

Čia ir vėl rodausi aš su naujais tikslais bei norais. Tad nieko nelaukiu ir pristatysiu naują, intriguojančią, įdomiu pavadinimu rubriką - "Kultūrmėlapis"."Kultūrmėlapis"

Šios rubrikos pagrindinis tikslas: supažindinti visas "Teenage Dreams" blog'o skatytojas su kitų kraštų žmonių papročiais, kalbomis, gyvenamosiomis vietovėmis. Tad straipsniai tikrai pagilins jūsų turimas žinias geografijos, istorijos ir gal net kitose pamokose. Galbūt rubrika jus paskatins nuvykti į sudominusią šalį. Gal panorėsite išmokti kokią nors kalbą ? Bet apie viską vėliau.

P.S. Komentaruose galite siūlyti apie ką norėtumėte artimiausiu metu paskaitinėti šioje rubrikoje.

Iki kitų susitikimų !
Kamilė
:)

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA
DALINTIS:

8 komentarai:

Simona :)* rašė...

Labai šauni idėja. Ypač pavadinimas "prilipo" :D Šaunuolė, Kamile!

LΔURΔ ツ (justmeandmypc. blogspot. com) rašė...

Norėčiau išgirsti apie Brunėjaus bei Taivano kultūras :)

Anonimiškas rašė...

Man rodos panašios rubrikos ėmėsi Teresė (dar kažkada rašė Akvilė).

Aš Kamilė rašė...

Galbūt kažką panašaus ir buvo sumąsčiusios. Bet būtent apie žmonių papročius tai nemačiau, kad kuri būtų rašiusi :). Nes šioje rubrikoje pasakosiu daugiau apie ką žmonės veikia, kokios jų tradicijos :). O gyvenamoji vieta bus lyg koks priedas ;).

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Labai sudomino rubrika! Tikiuosi, ji bus tokia įdomi kokios ir tikiuosi... :) Ačiū :)

Anonimiškas rašė...

Būtų labai įdomu ką nors naujo sužinoti apie Ispaniją ir kitas pietų šalis (Portugaliją, Braziliją ir t.t).

* Gintarija * rašė...

Pavadinimas super :D Norėčiau straipsnių apie mažų šalių kultūrą. :)

panda : ] rašė...

Tikrai gera idėja, man būtu įdomu apie azijos šalių kultūras

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google